Bolest břicha, nevím

Anonymní
18.8.20 22:41

Bolest břicha, nevím

Ahoj holky, chci se zeptat, už 5 dní mě bolí břicho, začalo to jakoby na pravém boku a teď se to presunulo až k podbřišku… Nejvíce to bolí když sedím… Mohla by to být cysta? Můj gyndar má dovolenou a nemá záskok bohužel.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
18.8.20 22:51

Nejdříve jsem myslela, že by to mohla být menstruace, ale ta to není, hodně mě to bolí dole, ani sex nemůžeme mít… Jsem po nachlazení, tak jestli by to nemohl být zánět hodně jsem na ně trpěla, ale nepomáhá mi ani antibiotika, které jsem na to brala, mám je pro jistotu v zásobě doma.

• Citovat
  • Nahlásit
13459
19.8.20 07:03

Není to slepak 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12663
19.8.20 07:12

Tezko rict. Ja mela neco podobneho od patere, skriply nerv. Myslela jsem si, ze to je slepak, a ze se doktor pomatl, kdyz mi rekl, ze je to od patere. Dal mi nejaky arnikovy sprej a nejakou mast a na moje velke prekvapeni to pomohlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16254
19.8.20 07:32
@Anonymní píše:
Ahoj holky, chci se zeptat, už 5 dní mě bolí břicho, začalo to jakoby na pravém boku a teď se to presunulo až k podbřišku… Nejvíce to bolí když sedím… Mohla by to být cysta? Můj gyndar má dovolenou a nemá záskok bohužel.

tak s 5ti denní bolestí břicha už jsi dávno měla být u obvoďáka, v břiše přece nejsou jen gynekologické orgány :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.8.20 11:52

Obvodak má také dovolenou oba doktory budu mít až v pondělí.

• Citovat
  • Nahlásit
13459
19.8.20 14:52
@Anonymní píše:
Obvodak má také dovolenou oba doktory budu mít až v pondělí.

Promiň, ale to si necháš například prasknout střevo protoze dr má dovolenou? Každý dr musí mít zástup, nebo jdi na pohotovost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama