Bolest břicha vpravo dole

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ananasik
Povídálka 32 příspěvků 27.04.18 06:57
Bolest břicha vpravo dole

Ahoj
Už tři dny me bolí vpravo dole jakoby tam kde je vaječník nebo slepák
Je mi na zvracení, mám řidší stolici
Občas to ale přejde a cítím se normálně
Byla jsem na gynde, zda se mi nevrátila cysta a všechno bylo v pořádku, je tam pry jen mala 1 cm
Mesicky mám mít az za 12 dní
Hrozné se bojím, co by ti bylo, ale když si stoupbu na špičky jak se to dělá při slepaku tak nic
Bolí me to i v klidu ale pak to prostě odezní
Mel jste někdo něco podobného? :oops:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

novakova.t
Závislačka 2959 příspěvků 27.04.18 07:09

Napadá me ovulace

KimL
Ukecaná baba ;) 1215 příspěvků 27.04.18 07:42

Ježiš, tak asi zajdi k doktorovi. :roll: (nemyslím gynekologa)

brumi
Kelišová 6295 příspěvků 27.04.18 07:51

Může to být banalita, ale každopádně by to chtělo dr…

ka2ka
Extra třída :D 12088 příspěvků 27.04.18 08:48

Slepák to klidně může být a nebo cokoliv

Anitramm
Kecalka 110 příspěvků 27.04.18 09:19

Slepák začíná spíš ostrou bolestí kolem žaludku, která se postupně přesune dolů doprava. Tohle bude něco jiného, zajdi k doktorovi, tady ti nikdo 100% neporadí. ;)

ananasik
Povídálka 32 příspěvků 27.04.18 19:12
Upgrade

Tak myslím ze to bude všechno se vším
Zarazeny prd, ovulace určitě, Pícha me u vaječníku a cítím tam takový tlak, bolí to a mám hlen co se táhne a je průsvitný

ananasik
Povídálka 32 příspěvků 09.05.18 21:42
Bolest břicha vpravo

Ahoj, už zase
Před mentruaci me bolelo břicho napravo, tak jsem zašla na gyndu, tam mi řekl že je vše v pořádku, když sem řekla ze me to bolí tak ze to může byt začátek menstruace, ovulace
No ale když me to bolí i ted když mi skončila? Někdy me to bolí i v klidu. Někdy vůbec, jsem v pohodě, někdy šílené i při normální chůzi. Jsem hodně fitnesska, takže cvicim 4× týdne ve fitku, nejim mastné. Jsem hodně nadmuta protože jim hodně jogurtu, tvarohu, masa celkové bílkoviny a sacharidy milují. bolest je občas pichava, nárazová, někdy přestane hned někdy trvá dýl
Během těchto dni me také bolel hodně žaludek, ale to mohlo byt tím ze jsem vypila nalačno dva cidery
Ale nevím, zítra se radši stavim k dr. Ale aby me neměl za simulanta. Mela stě některá podobný problem? :,(

novakova.t
Závislačka 2959 příspěvků 09.05.18 21:47

Jestli mas pocit ze to je u pravého vaječníku tak to muze byt slepak…jen podrážděný…jinak uz by jsi byla u doktora bolesti :think:

Russet
Echt Kelišová 8244 příspěvků 09.05.18 21:49
@ananasik píše:
Ahoj, už zase
Před mentruaci me bolelo břicho napravo, tak jsem zašla na gyndu, tam mi řekl že je vše v pořádku, když sem řekla ze me to bolí tak ze to může byt začátek menstruace, ovulace
No ale když me to bolí i ted když mi skončila? Někdy me to bolí i v klidu. Někdy vůbec, jsem v pohodě, někdy šílené i při normální chůzi. Jsem hodně fitnesska, takže cvicim 4× týdne ve fitku, nejim mastné. Jsem hodně nadmuta protože jim hodně jogurtu, tvarohu, masa celkové bílkoviny a sacharidy milují. bolest je občas pichava, nárazová, někdy přestane hned někdy trvá dýl
Během těchto dni me také bolel hodně žaludek, ale to mohlo byt tím ze jsem vypila nalačno dva cidery
Ale nevím, zítra se radši stavim k dr. Ale aby me neměl za simulanta. Mela stě některá podobný problem? :,(

Jo a byl z toho slepák. Ale nebyla jsem nadmutá jak koza. Bolest není normální. Má na něco upozornit.

ananasik
Povídálka 32 příspěvků 09.05.18 21:49

@novakova.t
Je to napravo jakoby na místě kousek u vaječníku nebo nevím
Jenze já jsem hrozny posera a strasnee se bojim :( :P

novakova.t
Závislačka 2959 příspěvků 09.05.18 21:50

https://nemoci.vitalion.cz/…peho-streva/

novakova.t
Závislačka 2959 příspěvků 09.05.18 21:51
@ananasik píše:
@novakova.t
Je to napravo jakoby na místě kousek u vaječníku nebo nevím
Jenze já jsem hrozny posera a strasnee se bojim :( :P

Pry při slepaku člověk nemůže skákat na jedné noze neboť ta bolest tam vystřeluje a je to k nevydržení :nevim:

ananasik
Povídálka 32 příspěvků 09.05.18 21:51

@Russet
To me ani nestraaste :(
Já se bojím ted šíleně, aby se mi něco nestalo do zitra :(

ananasik
Povídálka 32 příspěvků 09.05.18 21:53

@novakova.t to já mužů, ted jsem to zkoušela, dokonce jsem i dneska byla ve fitku
Zkoušela jsem i na špičky, a rychle dolu to je taky v pohodě, tak nevím :,(

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Galerie plná vězňů: 12 slavných celebrit, které skončily za mřížemi

Ne všechny celebrity se chovají jako andílci. Některé hvězdy občas řádí tak... číst dále >

Jiří Mádl se rozešel s krásnou Zuzanou! Krach vztahu prý těžko nese

Jiřímu Mádlovi (31) se ve vztazích zatím nedaří a zdá se, že je znovu volný.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Volno si beru mezi jahodami a meruňkami, říká Jozefína Růžičková

Uvařila pomerančovou marmeládu a poslala ji do soutěže ve Velké Británii. V... číst dále >

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Reklama