Reklama

Píštěl u dospělého

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.18 05:32
Píštěl u dospělého

Ahoj, anonymně radeji(intimní záležitost). Mam problem, vcera jsem zjistila, ze mam nejspis anální pistel(dirka u konecniku+takove “pupinky” kolem), jenže ziju v zahranici a do cech se vracím v srpnu, driv bohuzel nemuzu. Pojištěna tu sice jsem, ale i tak bych se jen za vyšetření nedoplatila. Je to akutní záležitost a ma se to resit okamžitě, nebo to pocka ty tri mesice? :( nijak me to neomezuje a ani neboli. Je nějaká mast, co si mam koupit? Chapu, ze to uplne nevylecim, ale alespon treba zklidnit to, aby to vazne počkali do cech. Dodržují hygienu vzdycky po vykonání potřeby. Na netu jsem cetla, ze se to resi operativně a tady si to vazne nemohu dovolit, ale zaroven se bojim, aby z toho pak nebylo neco vážného. :(

Reklama

Reakce:

Heivka
Závislačka 2971 příspěvků 27.04.18 08:38

Pokud nejste sama, tak ať vám z toho vymáčknou hnis a bude pokoj (nebo to vytáhnout višňákem) on píštěl ve stavu zánětu (boulička která roste a v určité velikosti bolí) se stejně neoperuje. Operuje se zo v klidové fázi. Manžel to měl, jen rekonvalescence je zdlouhavá, týden měl klid na lůžku v nemocnici, kde se nesměl pohnout a pak měsíc nesměl sedět déle než 10 minut v kuse a max. hodinu denně. Jinak za tři měsíce se asi nic nestane, ale u dlouhodobého zanedbání se to rozlézá až kanálky oblezou páteř a pak už to operativně moc vyřešit nejde. Já jsem manžela dokopala od prvního projevu (boulička plná hnisu) k doktorovi asi za půl roku a vyřezávali mu ty struktury asi 40 minut. Ale už tp je 5 let a až na jizvu mezi půlkami nemá žádný problém.

BaMaK
Závislačka 2752 příspěvků 31 inzerátů 27.04.18 09:02

3 mesice bych necekala. Muzete mit obrovsky problem. Melo by se zjistit proc se pistel udelal, kam vede…samozrejme podle toho osetrovat, nebo operovat. Je mnoho druhu pisteli. Takova ze streva do vaginy opravdu neni zadny med a standa. Navic cim dele ji nechate neosetrenou, tim hure se pak hoji-podobne jako propichnute ucho-kdyz nechate nausnici dost dlouho, uz nezaroste.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.18 11:31

@Heivka ja tam boulicku nemam, jen mensi pupinky a pak tu dírku, ale nic z toho neteče a nezdá se mi, ze by to hnisalo. Nijak me to neobtěžuje, mazu to mastickou, ktera obsahuje zinek, tak snad to tim nezhorsim. Nicméně ja tady s doktory nic neudalam, nemam 17tisic na ošetření a uz vubec ne na dalsi výkony.
@BaMaK ja vim, ze bych mela a věřte, byt v Čechách uz sedim v čekárně, taky to bude prvni, co udelam :( ale slyšela jsem, ze to je jen kosmetická vada a nic vážného, tak jsem z toho opravdu ve stresu

BaMaK
Závislačka 2752 příspěvků 31 inzerátů 27.04.18 13:12
@Anonymní píše:
@Heivka ja tam boulicku nemam, jen mensi pupinky a pak tu dírku, ale nic z toho neteče a nezdá se mi, ze by to hnisalo. Nijak me to neobtěžuje, mazu to mastickou, ktera obsahuje zinek, tak snad to tim nezhorsim. Nicméně ja tady s doktory nic neudalam, nemam 17tisic na ošetření a uz vubec ne na dalsi výkony.
@BaMaK ja vim, ze bych mela a věřte, byt v Čechách uz sedim v čekárně, taky to bude prvni, co udelam :( ale slyšela jsem, ze to je jen kosmetická vada a nic vážného, tak jsem z toho opravdu ve stresu

Je to vase zdravi. Napsala jsem nazor, vy radeji verite tomu, co se vam vice hodi. Nevim, jak by „dira do tela“ ktera tam nema byt mohla byt kosmeticky problem. Ale jak jsem psala, rozhodnuti je na vas.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinářky potvrdily, že žádní sirotci neexistují, arabista jejich hledání nechápe

Reportérka České televize Markéta Kutilová odjela do Libanonu, aby zjistila,... číst dále >

Nejzrůdnější vražedkyně Česka? Fikáčková drtila kojencům hlavy, nesnášela jejich křik

Do historie české kriminalistiky se zapsala řada vrahů. Někteří byli nebývale... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama