Bolest bříška a spavost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Monikabelska
Povídálka 11 příspěvků 14.08.19 18:22
Bolest bříška a spavost

Ahoj holky, prosím vás od včera dcerku 2 a půl roku bolí bříško..říká že pupík. nechce nic sníst, což chápu. stolici měla ráno v pohodě. Ale pak ji natahovací. tak jsem šla k doktorce. Tak pohmatem na bříško nic nezjistila, dala probiotika a zadanku na chirurgii kdyby náhodou se to zhoršilo. Ale malá mi od toho co jsme přišly domu jen spí, dneska byla vzhůru max 3hodiny.sem tam se napije čaje a to je vše. je hrozně malátná bolest bříška trvá, horečky nejsou, pocit na zvracení je, ztěžka polyká. Mám to brát jako zhoršení a nebo ji nechat prospat a hlídat horečky, zvracení nebo průjem? Todle jsem nezažila tak nevím co dělat, mne se nelíbí už to že je pořád zkroucená a pořád spinká ???? děkuju za rady

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
stinga
Echt Kelišová 9104 příspěvků 14.08.19 18:36

@Monikabelska já bych na pohotovost jela, je to dost divné, ani mi nenapadá, co by jí mohlo být

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15538 příspěvků 14.08.19 18:54

Jela bych na pohotovost

Heivka
Závislačka 4374 příspěvků 14.08.19 18:59

@Monikabelska Jela bych na pohotovost, může to být cokoli od nataženého svalu až po atypický slepák. Ta spavost by mi byla hodně podezřelá.

tumpach
Kelišová 6677 příspěvků 14.08.19 19:07

@Monikabelska jeď, oni ji vyšetří, může to být, jka psala @Heivka atypický slepák, a lepší než něco zanedbat :)
Přeju, ať je malé líp :hug: :hug:
PS: pak nám dej vědět, prosím, jak to dopadlo. Já jsem baba zvědavá :lol: :lol: :lol:

ka2ka
Neúnavná pisatelka 16245 příspěvků 14.08.19 19:15

Určitě bych jela, když je spavá není to dobrý to děti nebývají

stinga
Echt Kelišová 9104 příspěvků 14.08.19 19:32

@Monikabelska jo a taky pak, až to bude vyřešené, tak napiš, co to bylo
vždycky se tu vtáhnem do nějaké dramatické situace a málokdy se dovíme, jak to pak dopadlo
přeju ať je to jen nějaká banalita a holčička je rychle zas zdravá

tumpach
Kelišová 6677 příspěvků 14.08.19 19:37
@stinga píše:
@Monikabelska jo a taky pak, až to bude vyřešené, tak napiš, co to bylo
vždycky se tu vtáhnem do nějaké dramatické situace a málokdy se dovíme, jak to pak dopadlo
přeju ať je to jen nějaká banalita a holčička je rychle zas zdravá

Ale, tak, já to jim nemám za zlé, že nenapíšou, ale jsem ráda, když uživatelky napíšou, o co se jednalo, aspoň to třeba může pomoci, i když bude trošku,,zastaralá diskuse" i dalším maminám. :) :)

stinga
Echt Kelišová 9104 příspěvků 14.08.19 19:39

@tumpach já jim to taky nemám za zlé, ale je fajn, když se ozvou a dají vědět

mamoch
Zasloužilá kecalka 769 příspěvků 14.08.19 20:01

Myslím, že ji začíná angína, horečka asi bude brzy následovat..

Monikabelska
Povídálka 11 příspěvků 14.08.19 20:29

Holky tak je to nějaká viróza, bříško má čisté, a spavost je prý u malých dětí normální že se tělíčko pere. hlavne ať pije, že jídlo teď není tak nutné. no a pokud by se to nelepsilo, kolabovala nebo měla horečky, zvracela nebo jiné potíže tak okamžitě do špitálu na lůžko. za prvé si říkám že je dobře že je to jen viróza a za druhé prostě mi to nedá a mám pocit že něco zanedbali. Ale nejsem doktor tak jim budu věřit..

stinga
Echt Kelišová 9104 příspěvků 15.08.19 07:34

@Monikabelska tak jak to vypadá, co holčička, rozjelo se něco nebo se lepší?

Monikabelska
Povídálka 11 příspěvků 17.08.19 21:31

@stinga ahoj, včera bolest bříška zmírnila ale za to dneska byla zase hrozně unavená a všimla jsem si že má hrozny žlutý povlak na jazyku a do toho nám po jednom spánku vyvracela čaj a to 2× po sobě, ale bříško ji prý už neboli. Byla veselejší to jo ale pořád to není ona. Nevím co s tím jazykem ať nemá žloutenku ještě :frowning2:️:shushing_face:

Monikabelska
Povídálka 11 příspěvků 17.08.19 21:32

@stinga a děkuju moc za optání velice mne to těší

stinga
Echt Kelišová 9104 příspěvků 17.08.19 22:23

@Monikabelska tak to je jaksi divná nemoc, teď mě napadá mononukleóza, angínu už tu někdo zmiňoval, a v krku ji nebolí?
kdyby měla žloutenku - to bývá hodně světlé hovínko a hodně tmavá moč - zkus to zítra obkouknout, a ještě bývá když trochu stáhneš spodní víčko, tak vidíš, že bělmo je zažloutlé

• ale třeba je to opravdu jen viróza a za pár dní bude úplně zdravá
    :kytka:
Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama