Lékarnička pro dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
PAN66
Ukecaná baba ;) 1045 příspěvků 11.08.19 09:58
lékarnička pro dítě

Ahoj,

mám dceru 3 r a 8m a skoro nebyla nemocná, tuk tuk :D ale říkám si, že by bylo fajn mít doma v záloze nějaké léky, máme vlastně jen mořskou vodu do nosu a sirup na teplotu..

co bych tam měla tak koupit, tipy co se vám osvědčilo mít doma?

Reakce:
eM91
Kecalka 110 příspěvků 11.08.19 10:05

Já mám ještě sirup na kašel.

Lama Lama
Hvězda diskuse 54372 příspěvků 11.08.19 10:06

Opravdový kapky do nosu, Paralen, ibuprofen, smectu. Zbytek koupíš a civilizaci koupis v lékárně i o vikendu

Ijen
Ukecaná baba ;) 2080 příspěvků 11.08.19 10:20

Ja mela pro kluky doma kapky do oci, Ocutein, Ocuflash nebo ocni borovou vodu, Sterimar a Nasivin do nosu, Hemagel, dezinfekci Betadine, Tasectan a Hylak na prujem, Nurofen a Panadol na bolest a horecku a Stodal na kasel, nekdy Stoptussin, zas ty sirupy tak dlouho otevrene nevydrzi, ty jsem kupovala az podle potreby.

Miriana
Závislačka 2818 příspěvků 11.08.19 10:25

Ja mam Nurofen a Panadol na horecku, kapky do nosu, kapky na kasel, Fenistil na pripdnou alergii, Smectu na prujem. Pak Otobacid na bolave ucho (deti na to hodne trpi). Dezinfekci a obvaz a naplasti.

astoret
Ukecaná baba ;) 1805 příspěvků 11.08.19 10:51
@Miriana píše:
Ja mam Nurofen a Panadol na horecku, kapky do nosu, kapky na kasel, Fenistil na pripdnou alergii, Smectu na prujem. Pak Otobacid na bolave ucho (deti na to hodne trpi). Dezinfekci a obvaz a naplasti.

Neni otobacud na predpis?

astoret
Ukecaná baba ;) 1805 příspěvků 11.08.19 11:01

Ja ma v lekarnicce smectu, cerne uhli, rehydratacni roztok, hemagel kids na ranky, kapky do nosu plus morskou vodu, kapky na kasel, leky na horecku, paralen i nurofen, dezinfekci neocid, naplasti, obvazy, dezinfekcni polstarky, obinadlo, probiotika, repelent, takova ta pinzetka na kliste, sprej na spaleniny, ted nevim jmeni, he znamy od P.. Nive jeste poridim urinal akut sirup a mozna ten domaci test, pres pulku veci jsme jeste nepitrebivali, ale lepsi mit, u nas jsou vikendy lekarny zavrene a musela bych do mesta cca 40 min, tak at mam v zaloze.. Jeste by se hodila prvni pomoc na ousko, neco jako otibacid, ale je myslim na predpis a tady, ziji v zahranici, nic takoceho nemaji..

Uživatel je onlineMagdaleeena
Kelišová 5899 příspěvků 11.08.19 11:28

Náplasti s OBRÁZKEM!!! :mrgreen:
Edit: U nás ani tak nejsou potřeba kvůli fyzickému poranění (ťukám 3×!), ale zabere, když po případném upadnutí vyslovím tak, aby nezaniklo v jekotu a slzičkách (ani nemusím nahlas ;) )„A vybereme nějaký krásný obrázek!“ :lol:

Miriana
Závislačka 2818 příspěvků 11.08.19 11:36

Otobacid je na predpis. Mame z minulych zanetu od lekare s instrukci ze pokud zacne bolet ousko tak kapnout.

PAN66
Ukecaná baba ;) 1045 příspěvků 11.08.19 11:50
@Miriana píše:
Otobacid je na predpis. Mame z minulych zanetu od lekare s instrukci ze pokud zacne bolet ousko tak kapnout.

a není neco podobného, co je volně prodejné?

Váš příspěvek
Reklama