KiSS/KiDD syndrom

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Billi
Nadpozemská drbna 26113 příspěvků 10.08.19 18:46
KiSS/KiDD syndrom

Máte tu některá zkušenost s KiSS/KiDD syndromem? Mám doma dítě, na které přesně sedí příznaky od kojeneckého věku doteď. Ráda bych mu nějak pomohla, ale před 5 lety se to ještě neřešilo.
Nevíte o nějaké fyzioterapeutce, která toto zná a mohla by pomoci? Nejlépe východ středočeského kraje nebo Praha. Řešili jste to už někdo se staršími dětmi? Aby na mě nekoukali jak na cvoka :lol:

Reakce:
warita
Extra třída :D 11743 příspěvků 10.08.19 19:58

A jake ma priznaky na 5 letech?

Ja myslim, ze moje dcerka po narozeni nejspis KISS mela, ale ted na 2,5 letech uz na ni nepozoruju nic.

Billi
Nadpozemská drbna 26113 příspěvků 10.08.19 20:05

@warita tady pocti. Je to moc zajímavé. Sedí to právě od mimina do současnosti.

warita
Extra třída :D 11743 příspěvků 10.08.19 20:13
@Billi píše:
@warita tady pocti. Je to moc zajímavé. Sedí to právě od mimina do současnosti.

nevim, zda je to ten stejny clanek, co jsem pred nejakym casem cetla, ale uz jsem toto jednou cetla a myslim, ze to sedi na dcerku po porodu. Narodila se cisarem, prvni 2 tydny dobry a pak zacalo peklo na zemi. Ja myslela, ze ma 3m koliku, ale asi to byl KISS. Hlavu stacela jenom na jednu stranu, ma ji dodnes trochu plochou, nepasla konicky, rycela u toho bolesti, nedokazala hlavicku pri paseni zvednout. Chudak mala. Do toho neznam drazdivejsi dite jako ji. Do cca 9m byla doslova na zabiti. Rvala, jecela, pistela, rvala a rvala. Ani na par vterin me nenechala na pokoji. Musela jsem se ji nonstop venovat. Slovo vycerpani vubec nepopisuje muj stav jak fyzicky tak psychicky.

Motoricky byla pozadu… ne nejak extremne, ale oproti jinym pokulhavala tak o mesic az dva, ale uz to dohnala. Je takova zivejsi, u maloceho vydrzi delsi dobu, ale jinak sikovna a chytra holcicka. Ja teda nechci nic resit, nebot se mi nezda, ze by byla nejak extremne jina nez ostatni deti. Podle vseho ona z toho vyrostla.

Billi
Nadpozemská drbna 26113 příspěvků 10.08.19 20:25

@warita on má různé problémy, tak si říkám, že i kdyby mu to pomohlo jen trochu, tak se to bude počítat.

Pařížanka1
Povídálka 28 příspěvků 10.08.19 21:28

Ahoj, můj syn 5 měsíců má miss syndrom. Jezdíme do Prahy na osteodynamiku, moc mu to pomáhá a taky jsme jezdili do Hradce k doktoru Popperovi který jemně rovna obratle zpět. Bohužel je nyní nemocný. Nicméně doporučuji paní Štrbanovou z PRahy. Na fb je skupinka kiss syndrom a tam je seznam doporučených fyzioterapeutu :palec:

Billi
Nadpozemská drbna 26113 příspěvků 10.08.19 21:38

@Pařížanka1 já už potřebuju KiDD syndrom. Na tu skupinu kouknu.

Pařížanka1
Povídálka 28 příspěvků 10.08.19 21:41

Jojo, ten se tam také řeší.

Váš příspěvek
Reklama