Reklama

Bolest čípku při dosedu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ren92
Nováček 3 příspěvky 28.07.18 07:43
Bolest čípku při dosedu

Ahoj ???? nikde v diskusích jsem nenašla nic podobného tak zakládám novou. Jsem v 16tt a jelikož jsem doposud neměla žádné problémy tak mě docela zaskočila bolest u čípku. Chápu že podbřišek pobolívá jak se tam všechno roztahuje a že by to stím mohlo souviset ale když jsem v klidu tak to nebolí. Jen když vstávám a dosedávám( tu bolest bych popsala jako když je špatně daný tampon taková ostrá bolest) na kontrolu jdu až za pár dnů a pořád mi to vrtá hlavou. Hlavně proto že mám napůl kancelářskou práci a na půl výrobu takže pořád někam běhám takže vstávání a sedání mám za den tak 100×. Navíc prý ve 2.trim se máji srovnat nevolnosti zvracení a pod.ale jelikož se mi tohle všechno vyhlo a začalo to až teď tak jsem z toho taková nesvá a nevím zda je to normální. Děkuji za případné rady nebo názory.

Reklama

Reakce:

sediza
Ukecaná baba ;) 1482 příspěvků 28.07.18 07:48

Taky mě bolel čípek. Obcas takova pulzní ostra bolest, jak kdyby mi tam nekdo vrazil nůž. S gynekologem jsem to konzultovala a prý normální. Pak jsem mela jeste bolest při dosedání mimo tehotenství, která nebyla tak ostrá a bylo to způsobené cystou. Nechte si udelat UZ a uvidíte. Jinak nevolnosti a zvracení mohou být kdykoliv..

Ren92
Nováček 3 příspěvky 28.07.18 08:12

Děkuji určitě to všechno řeknu na kontrole za pár dní jen sem se chtěla ujistit že to ještě nemusí nic znamenat :) je to mé první těhotenství

Terka3345
Povídálka 12 příspěvků 29.07.18 07:04

Prý je to normální. Také mě občas píchá čípek. Pokud už nebereš, zkus si koupit magnesium :-) A ohledně nevolností, je mi špatně i teď ve 25 tydnu.

Ren92
Nováček 3 příspěvky 29.07.18 12:33

Děkuji magnesium užívám už asi měsíc. Doktor mi ho doporučil na migrény že by to mohlo trochu zmírnit nic méně mám pocit že to nemá žádný účinek. Hlava mě od poslední kontroly bolí téměř v kuse. :?

Terka3345
Povídálka 12 příspěvků 29.07.18 13:17

Musíme si zvyknout, že těhotenství bolí no :-D je to něco za něco :srdce:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama