Nemocnice 34. týden těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Klaraslunicko
Kecalka 229 příspěvků 28.07.18 00:32
Nemocnice 34.tt

Ahojky holky, potrebuju trochu uklidnit. Už 3.den jsem v nemocnici kvůli zkráceném čípku a předčasnému porodu, čípek 17,dostávám infuze magnesko, lekoptin a nějaký genicin či co, na dělohu, já už ani nevím, je mi hrozne, vedro, zima, vedro zima, nevím co to semnou je, přes den to nemám, jen v noci, hrozne se bojím, jento fakt nepříjemný, tu infuzi mi jednou už vzali a nechali jen magnesko, ale i tak mi začli kontrakce třeba cca po 6.minutach, tak mi ji vrátili zpět. Jsem už hotova

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Klaraslunicko
Kecalka 229 příspěvků 28.07.18 00:37

Nebo giprixin,já vůbec nevím jak se ten hormon teď jmenuje ,tak se omlouvám

mau-mau
Závislačka 3191 příspěvků 28.07.18 05:25

Není to Gynipral? Ten funguje tak, že zamezuje stahům dělohy :palec: Dává se jako infuze. Pak je ještě Gynprodyl - kapsle, a to je progesteron, ten by měl působit na udržení těhotenství, působí proti porodu. Funguje jako známější Utrogestan :palec: Neboj, máš toho dost a určitě to dobře dopadne! :hug: :srdce: Miminko je už docela dozrálé, bude to jistě v pořádku. Já taky udržovala a miminko nakonec narozeno 39+1 tt :palec:

Klaraslunicko
Kecalka 229 příspěvků 28.07.18 05:48

@mau-mau ano ginipral :) už mi je z toho blbě z těch infuzi , nespim :zed: …psycho hrozny ,pak ty navaly

Uživatel je onlineAduš8
Ukecaná baba ;) 1998 příspěvků 28.07.18 06:48

Hlavu vzhůru a žádný strach,zkus se uvolnit, pusť si nějakou relaxační hudbu. Miminko už má vše potřebné,i kdyby teď došlo k porodu,bude určitě v pořádku. Držím pěsti!!! :kytka: :hug:

Klaraslunicko
Kecalka 229 příspěvků 28.07.18 07:38

@Aduš8 pichli mi i kortikoidy ,aby mu dozraly plíce , má 2300 g,ja jsem snad říkala ,ze lepší ,kdyby mě ho nechali porodit než ,aby mě bylo takhle zle

mau-mau
Závislačka 3191 příspěvků 28.07.18 09:17
@Klaraslunicko píše:
@mau-mau ano ginipral :) už mi je z toho blbě z těch infuzi , nespim :zed: …psycho hrozny ,pak ty navaly

Gynipral je děsnej. Vůbec jsem s tím nemohla spát a říkala jsem si, že je to jak kdyby někdo chtěl, abych spala a běžela u toho, je u toho děsně vysoký srdeční tep :mrgreen: :? Ale ted si řekni, že to musíš vydržet. Malý na tom bude mnohem lépe, když ještě vydrží v bříšku :srdce: :hug: Nakonec to uteče, i když se ti to teď tak nezdá. Hlavu vzhůru :kytka:

Klaraslunicko
Kecalka 229 příspěvků 28.07.18 09:31

@mau-mau dekuju moc :) :srdce: vid ,já chci v noci spát a jsem jak naspidovana :D radši porod než tohleto ,jsem nějaký 34+5 tt. Ani nevím jak jsem tu Mimoň :zed:

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1666 příspěvků 28.07.18 09:36
@Klaraslunicko píše:
@Aduš8 pichli mi i kortikoidy ,aby mu dozraly plíce , má 2300 g,ja jsem snad říkala ,ze lepší ,kdyby mě ho nechali porodit než ,aby mě bylo takhle zle

Takové myšlenky pusť s hlavy.. Je mu líp u tebe, než když by byl venku a musel by být bez tebe někde „na samotce“ v inkubátoru.. Až to přijde, tak to přijde.. Můj syn se narodil s váhou 2700 takže ještě aspoň kousek a bude dobře.. Takhle to trochu zní, jako bys pro něj nechtěla vydržet :roll: Přitom už to, že jsi v nemocnici a chtějí porod "zastavitů naznačuje, že mu je u tebe nejlíp. ;) Tak vydrž a mysli spíš na to, jak mu je u tebe dobře, když slyší tvůj hlas apod.

Klaraslunicko
Kecalka 229 příspěvků 28.07.18 09:48

@Andrea.Tom to mas pravdu ,já to spis beru tak ,ze mi ho je líto ,ze by byl už radši semnou ,ale když si to vezmu z téhle stránky ,tak mas pravdu …radši si to vytrpim a počkám :)

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1666 příspěvků 28.07.18 09:57
@Klaraslunicko píše:
@Andrea.Tom to mas pravdu ,já to spis beru tak ,ze mi ho je líto ,ze by byl už radši semnou ,ale když si to vezmu z téhle stránky ,tak mas pravdu …radši si to vytrpim a počkám :)

Já vím, že se vlastně teoreticky k tobě hlásí, že už chce být venku.. Někdy to ale není pro něj nejlepší :) Zkus myslet pozitivně a vydržet :) To přinese potom tu kýženou odměnu :kytka: Ještě si ho užiješ :D neboj :D

Klaraslunicko
Kecalka 229 příspěvků 28.07.18 10:03

@Andrea.Tom pravda :D ještě budu vzpomínat na to hezky malý bříško :D :palec: :lol:

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1666 příspěvků 28.07.18 10:06
@Klaraslunicko píše:
@Andrea.Tom pravda :D ještě budu vzpomínat na to hezky malý bříško :D :palec: :lol:

určitě :lol: :lol: :kytka:

Uživatel je onlineMarkéta80
Hvězda diskuse 40031 příspěvků 28.07.18 10:06

@Klaraslunicko hlavně klid, já rodila císařem malou taky v 34tt, to byla rychlovka a byla úplně v pohodě, jen se vyvalovala na vyhřívaném lůžku ;) , malá měla 2840 :lol: ale oproti klukům kteří se narodili déle na tom byla mnohem lépe ;) Nakonec budeš ještě přenášet :mrgreen:

Klaraslunicko
Kecalka 229 příspěvků 28.07.18 10:45

@Markéta80 hezky :))) hlavně ať jsou v pořádku ,ze ..už mi kape jen magnesko ,tak se modlím ,aby pomohlo na po druhy a nezblaznilo se to

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >