Bolest děložního čípku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 08:56
Bolest děložního čípku

Zdravím všechny a zároveň prosím o pomoc. Poslední jeden až dva týdny při pohlavním styku jsem strašně otevřená a moc toho necítím. Zároveň mě bolí při větším zajíždění pravděpodobně děložní čípek a ne nějak málo. K tomu mě pobolavaji prsa a takové to okolí nad prsama, ale to mám pravděpodobně z kliků, teda zkoušela jsem je jakoby zatnout a bolelo to jako namožený sval. O víkendu jsem si dělala těh. test a vyšel negativní. Přítel se do mě nikdy neudělal a skoro vždy používáme kondom. Zítra ho udělám pro jistotu znovu a zajdu i na gyndu. Nevíte co by to mohlo být?? :,( :,( :,(

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 08:58

A k tomu teďka dva nebo tři dny jsem neměla skoro žádný výtok a včera při sexu byl kondom celý bílý na povrchu ode mě… :,(

chs.jasmin
Echt Kelišová 7872 příspěvků 06.09.18 10:26
@Anonymní píše:
Zdravím všechny a zároveň prosím o pomoc. Poslední jeden až dva týdny při pohlavním styku jsem strašně otevřená a moc toho necítím. Zároveň mě bolí při větším zajíždění pravděpodobně děložní čípek a ne nějak málo. K tomu mě pobolavaji prsa a takové to okolí nad prsama, ale to mám pravděpodobně z kliků, teda zkoušela jsem je jakoby zatnout a bolelo to jako namožený sval. O víkendu jsem si dělala těh. test a vyšel negativní. Přítel se do mě nikdy neudělal a skoro vždy používáme kondom. Zítra ho udělám pro jistotu znovu a zajdu i na gyndu. Nevíte co by to mohlo být?? :,( :,( :,(

Ahoj,

máš stálého partnera? Nezměnili jste nějak polohu? :think: sex dříve bolestivý nebyl - s tím samým partnerem? Bolestivá prsa a pod prsy budou opravdu z kliků a bolestivý sex budto jiná praktika, vnitřní poranění nebo je něco špatně. Kdy máš mít preventivní prohlídku u gynekologa? :think:

chs.jasmin
Echt Kelišová 7872 příspěvků 06.09.18 10:27
@Anonymní píše:
A k tomu teďka dva nebo tři dny jsem neměla skoro žádný výtok a včera při sexu byl kondom celý bílý na povrchu ode mě… :,(

Zevní okolí tě nebolí? Nesvědí? Stydké pysky? Nenacházíš si třeba bílý povlak - ne vytok? Nesvědí tě? Mohly by to být nějaké kvasinky, nebo zánět. Nebrala jsi ted někdy ATB? :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 10:36

@chs.jasmin
Ano mám stálého partnera, praktiky taky neměníme. Vše při starém, právě jsme to museli zmírnit :zed: . Preventivku az v lednu, zitra jdu jako akutka :zed:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 10:36

@chs.jasmin Ano mám stálého partnera, praktiky taky neměníme. Vše při starém, právě jsme to museli zmírnit :zed: . Preventivku az v lednu, zitra jdu jako akutka :zed:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 10:38

Mykózy jsem měla o prázdninách, ale zbavila jsem se jí. A vnějšek mě vůbec nebolí, nesvedi…nic. ATB jsem neměla :(

chs.jasmin
Echt Kelišová 7872 příspěvků 06.09.18 11:47
@Anonymní píše:
@chs.jasmin
Ano mám stálého partnera, praktiky taky neměníme. Vše při starém, právě jsme to museli zmírnit :zed: . Preventivku az v lednu, zitra jdu jako akutka :zed:

To je dobře, raději ráno zajdi. :think:

Lennyss13
Nováček 2 příspěvky 22.11.18 11:55
Bolest podbřišku

Ahojky holky od neděle 18.11. do úterý 20.11. mě strašně bolel podbřišek a zkoumání sem zjistila že to šlo nejspíš od čípku který byl tvrdý a na dotek bolel. I při chůzi mě to dělalo problém a připadala sem si jako bych šla jako nafoukly kačer :D Nevíte o co by mohlo jít? S přítelem se snažíme o mimi. Bohužel mám nepravidelnou MS takže přesně datum ovulace nevim.
Děkuji za rady :mavam:

KlarkaK
Závislačka 3342 příspěvků 7 inzerátů 22.11.18 12:35

Ja to mela po porodu…kdy mi lekarka dala antibiotika na zanet delohy. Dnes jsem byla na kontrole po tydnu a uz to nebylo vubec citlive…a pred tydnem mi lezly oci z dulku kdyz mi s nim zahybala jak to bolelo…takze u me to byl zanet…bricho me bolelo samozrejme taky…kvuli tomu jsem sla na kontrolu (cca 14dni po porodu)

Lennyss13
Nováček 2 příspěvky 22.11.18 18:05

@KlarkaK
Jenže od včera už je to lepší tak nevím

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Bez Gábi ani ránu! Biatlonisté mají Koukalovou dál na kamionu, na trati ale propadají

Český biatlon je vzhůru nohama. Ze sportu, který nedávno zažil boom, přivábil... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >