Reklama

Bolest děložního čípku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 08:56
Bolest děložního čípku

Zdravím všechny a zároveň prosím o pomoc. Poslední jeden až dva týdny při pohlavním styku jsem strašně otevřená a moc toho necítím. Zároveň mě bolí při větším zajíždění pravděpodobně děložní čípek a ne nějak málo. K tomu mě pobolavaji prsa a takové to okolí nad prsama, ale to mám pravděpodobně z kliků, teda zkoušela jsem je jakoby zatnout a bolelo to jako namožený sval. O víkendu jsem si dělala těh. test a vyšel negativní. Přítel se do mě nikdy neudělal a skoro vždy používáme kondom. Zítra ho udělám pro jistotu znovu a zajdu i na gyndu. Nevíte co by to mohlo být?? :,( :,( :,(

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 08:58

A k tomu teďka dva nebo tři dny jsem neměla skoro žádný výtok a včera při sexu byl kondom celý bílý na povrchu ode mě… :,(

chs.jasmin
Kelišová 7438 příspěvků 06.09.18 10:26
@Anonymní píše:
Zdravím všechny a zároveň prosím o pomoc. Poslední jeden až dva týdny při pohlavním styku jsem strašně otevřená a moc toho necítím. Zároveň mě bolí při větším zajíždění pravděpodobně děložní čípek a ne nějak málo. K tomu mě pobolavaji prsa a takové to okolí nad prsama, ale to mám pravděpodobně z kliků, teda zkoušela jsem je jakoby zatnout a bolelo to jako namožený sval. O víkendu jsem si dělala těh. test a vyšel negativní. Přítel se do mě nikdy neudělal a skoro vždy používáme kondom. Zítra ho udělám pro jistotu znovu a zajdu i na gyndu. Nevíte co by to mohlo být?? :,( :,( :,(

Ahoj,

máš stálého partnera? Nezměnili jste nějak polohu? :think: sex dříve bolestivý nebyl - s tím samým partnerem? Bolestivá prsa a pod prsy budou opravdu z kliků a bolestivý sex budto jiná praktika, vnitřní poranění nebo je něco špatně. Kdy máš mít preventivní prohlídku u gynekologa? :think:

chs.jasmin
Kelišová 7438 příspěvků 06.09.18 10:27
@Anonymní píše:
A k tomu teďka dva nebo tři dny jsem neměla skoro žádný výtok a včera při sexu byl kondom celý bílý na povrchu ode mě… :,(

Zevní okolí tě nebolí? Nesvědí? Stydké pysky? Nenacházíš si třeba bílý povlak - ne vytok? Nesvědí tě? Mohly by to být nějaké kvasinky, nebo zánět. Nebrala jsi ted někdy ATB? :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 10:36

@chs.jasmin
Ano mám stálého partnera, praktiky taky neměníme. Vše při starém, právě jsme to museli zmírnit :zed: . Preventivku az v lednu, zitra jdu jako akutka :zed:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 10:36

@chs.jasmin Ano mám stálého partnera, praktiky taky neměníme. Vše při starém, právě jsme to museli zmírnit :zed: . Preventivku az v lednu, zitra jdu jako akutka :zed:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 10:38

Mykózy jsem měla o prázdninách, ale zbavila jsem se jí. A vnějšek mě vůbec nebolí, nesvedi…nic. ATB jsem neměla :(

chs.jasmin
Kelišová 7438 příspěvků 06.09.18 11:47
@Anonymní píše:
@chs.jasmin
Ano mám stálého partnera, praktiky taky neměníme. Vše při starém, právě jsme to museli zmírnit :zed: . Preventivku az v lednu, zitra jdu jako akutka :zed:

To je dobře, raději ráno zajdi. :think:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >