Bolest hlavy v přední části

Anonymní
17.2.20 21:33

Bolest hlavy v přední části

Dobrý den, chci se zeptat co by mi pomohlo na bolest hlavy? Bolí mě jen nad čelem jakoby. A celý den. Rano jsem byla u kadeřnice, tak nevím jestli to nemůže být z toho. A ibalgin moc nepomohl. Nějaké rady?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2977
17.2.20 21:36
@Anonymní píše:
Dobrý den, chci se zeptat co by mi pomohlo na bolest hlavy? Bolí mě jen nad čelem jakoby. A celý den. Rano jsem byla u kadeřnice, tak nevím jestli to nemůže být z toho. A ibalgin moc nepomohl. Nějaké rady?

Algifenove kapky, půllitr vody s celým vymačkanym citronem. Klid na lůžku a zkusit to zaspat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.2.20 21:38

@Martha03 děkuji :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
2977
17.2.20 21:41
@Anonymní píše:
@Martha03 děkuji :andel:

Přeji ať to brzy přejde :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.2.20 21:42

@Martha03 díky, snad ano :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
2173
17.2.20 21:54

Tuhle bolest znám, když už mě bolí hlava, tak přesně takhle. Vpředu jakoby za čelem nebo za očima. S touhle bolestí se většinou vzbudím už ráno, nebo se mi rozjede velmi brzy po probuzení. Prášky mi taky na to žádný nezabírají, bohužel ani zaspání. A většinou ještě do toho bleju :? Mně pomůže jen to přečkat :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1105
17.2.20 21:56

Takhle me boli hlava pri nevyspani. U me bohuzel na tohle prasek nezabira. Jen se radne vyspat. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8765
17.2.20 21:57
@Martinik píše:
Tuhle bolest znám, když už mě bolí hlava, tak přesně takhle. Vpředu jakoby za čelem nebo za očima. S touhle bolestí se většinou vzbudím už ráno, nebo se mi rozjede velmi brzy po probuzení. Prášky mi taky na to žádný nezabírají, bohužel ani zaspání. A většinou ještě do toho bleju :? Mně pomůže jen to přečkat :nevim:

No tak to máš klasickou migrénu.
Na to nezabere nic, jenom opravdu léky na předpis, proti migréně ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2173
17.2.20 22:03

@LydiaD fakt je to migréna? Mně to právě podle popisu nepřišlo :nevim: Ale je fakt, že spím bídně, takže by to odpovídalo tomu, co píše @Barunkaska

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8765
17.2.20 22:13

@Martinik
No pokud je to bolest za očima a zvracíš, tak mi to přijde příznak migrény jako vyšitej.
Mě to vždycky bolí za jedním nebo druhým okem, při jednom ataku.
Nepomůže nic z dostupnýh prášků.
Bývá to většinou po probuzení
Nebo časem vychytáš spouštěče.
Já mám buď velkou, kdy zabere prášek na migrénu a u toho zvracím.
Nebo trpívám na menší, to trvá 3 dny.
Píchání a bolest za okem, ale dá se to přežít, funguju, i když bídně.
Při té větší potřebuju klid, ležet, pokud možno tmu, ta mě vyřadí z běžných činností.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2173
17.2.20 23:14

@LydiaD většinou mě to chytne před měsíčkama, ale už se mi jednou nebo dvakrát stalo, že to přišlo „zničeho nic“. Ale já mám tak bídnej životní styl (málo pohybu a špatnej pitnej režim), že vyloženě spouštěč - kromě tý periody - by se hledal dost obtížně. Já mívám ty jednodenní a jak říkáš, jsem vyřazená z běžný činnosti, jenom ležím se zavřenýma očima, občas zdřímnu a čekám do druhýho dne, až to zmizí :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8765
18.2.20 08:28

@Martinik
Jj, perioda je spolehlivej spouštěč.
Roky jsem k MS měla jako bonus migrénu :-(
Ať jsem dodržovala pitný režim nebo ne, vždycky mrcha přišla :cert:
(taky mám problémy dost pít, nemám moc pocit žízně)
Po letech jsem to nevydržela, zašla na neurologii, tam mě proměžili, potvrdili migrény a dali mi prášky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama