Reklama

Bolest krční mandle mám strach

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.18 08:23
Bolest krcni mandle strach :(

Ahoj mam cca 4 roky zvetsenou krcni mandli, mam v ni chronicky zanet, ted zacala bolet a nejak to neprestava ani pri atb, moc se bojim rakoviny :(histologii mi delali a byla v poradku ale je to uz dlouho :(

Reklama

Reakce:

paola white
Extra třída :D 12747 příspěvků 17.07.18 08:25

A co čekáš od diskuze?! Musis k lékaři

ivašot.
Kelišová 6241 příspěvků 17.07.18 08:28
@Anonymní píše:
Ahoj mam cca 4 roky zvetsenou krcni mandli, mam v ni chronicky zanet, ted zacala bolet a nejak to neprestava ani pri atb, moc se bojim rakoviny :(histologii mi delali a byla v poradku ale je to uz dlouho :(

nebude to spíš absces? U mandle to není nic neobvyklého, v krajním případě je to potřeba řešit vytržením mandle.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.18 08:30

Ja nevim jestli plasim jeste jsem nedobrala ani atb. Pak mam jit na odstraneni abcesu co se mi udelal pod uchem kde me boli ta mandle.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.18 08:33
@ivašot. píše:
nebude to spíš absces? U mandle to není nic neobvyklého, v krajním případě je to potřeba řešit vytržením mandle.

Ano abces se mi udelal pod uchem, ale neboli, boli me jen ta mandle.

alisekR
Závislačka 4998 příspěvků 17.07.18 08:58
@Anonymní píše:
Ano abces se mi udelal pod uchem, ale neboli, boli me jen ta mandle.

Tak je to zapouzdřené uvnitř.

MyDestinka
Kecalka 452 příspěvků 17.07.18 09:31

Měla jsem něco podobného. Po letech mě neustále anginy a braní antibiotik přestaly bavit a mandle šly v listopadu pryč. A právě probíhá mě první léto bez anginy :pankac: jinak už bych ji dávno měla. Navíc se mi zlepšil imunitní systém, nebyla jsem přes zimu ani nastydlá. Ale moje mandle už dle několika doktorů neplnily svou funkci filtru…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.18 10:32
@MyDestinka píše:
Měla jsem něco podobného. Po letech mě neustále anginy a braní antibiotik přestaly bavit a mandle šly v listopadu pryč. A právě probíhá mě první léto bez anginy :pankac: jinak už bych ji dávno měla. Navíc se mi zlepšil imunitní systém, nebyla jsem přes zimu ani nastydlá. Ale moje mandle už dle několika doktorů neplnily svou funkci filtru… [/citace
je to se máš, mě bolí jen jedna je i zvětšená, ale teplotu nemám no, snad to bude v pohodě, mám velký strach z rakoviny :-(

MyDestinka
Kecalka 452 příspěvků 17.07.18 10:36

Nejjednodušší je si dojít na ORL ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.18 10:53
@MyDestinka píše:
Nejjednodušší je si dojít na ORL ;)

no už jsem tam byla 2× a dali mi atb a budou mi koncem měsíce odstraňovat bouli za uchem

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama