Zapomenutý pin

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mista1
Kecalka 173 příspěvků 15.07.18 12:32
Zapomenutý pin

Ahoj, mam problem, zapomnela jsem pin ke kartě, moc s ni neplatim, u bankomatu fronta a okno v hlavě :mrgreen: papíry mam bohužel v mem přechodném byte a nedostanu se k nim. Zkusila jsem v bankomatu dva pokusy, pak jsem zrušila akci a kartu mi vrátili :D chtela jsem se zeptat, mate v bankomatu tři pokusy každý den, restartuje se nejak bankovní systém a další den můžete zkusit znovu, nebo kdyz jsem dnes dala dva pokusy, tak zitra kdybych zadala třetí špatně, tak je konečná s blokaci? :pocitac:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

MisaK1999
Povídálka 41 příspěvků 15.07.18 12:38

Zavolala bych do banky.

Janli
Kelišová 6001 příspěvků 9 inzerátů 15.07.18 12:39

Třetí špatný pokus kartu zablokuje. Musela by jsi zadat správný pin, aby jsi měla další tři pokusy.

Mista1
Kecalka 173 příspěvků 15.07.18 12:40

@Janli ja si taky prave myslím, díky :)

alun-ka
Zasloužilá kecalka 638 příspěvků 15.07.18 12:41

Zadala jsem špatně 3 krát a napsalo mi to,že už to dál nejde,tak jsem šla k jinému bankomatu a tam to šlo.Ale už je to několik let a byl to bankomat ČS.

Mista1
Kecalka 173 příspěvků 15.07.18 12:41

@MisaK1999 zitra se tam asi rovnou stavím :)

kačka39
Kecalka 279 příspěvků 15.07.18 12:41

Zkus to najít na internetových stránkách té banky, od které máš kartu, jakou mají tu lhůtu. Nebo v internetovém bankovnictví, jestli to je karta k účtu. Tam Ti taky pomůžou, pokud už ten pin opravdu nedáš dokupy. Možná to má každá banka jinak nastaveno , tu lhůtu , ve který můžeš zadat znovu špatný pin, někde to byl týden. Já ztratila pin ke kreditce, tak jsem ji radši doplatila a zrušila.

Mista1
Kecalka 173 příspěvků 15.07.18 12:43

@alun-ka ČS ma jiný systém nez ostatní banky :? Ten kartu nesežere. Ja mam Unicredit

blink
Kecalka 370 příspěvků 15.07.18 12:44

@Mista1 zkus si zajit do banky a pripadne si zazadat o novou kartu nebo ti daji mozna jen novy pin, ale asi bych to v tom bankomatu moc nezkousela, at ti ji nesezere.

Janli
Kelišová 6001 příspěvků 9 inzerátů 15.07.18 12:50

Zavolej do banky, pošlou ti nový pin, ale bude to trvat pár týdnů a asi za to zaplatíš.

Mista1
Kecalka 173 příspěvků 15.07.18 13:16

@blink Zeptám se na to zitra :)

P4ja
Kelišová 6304 příspěvků 15.07.18 13:18

Pokud máš internetové bankovnictví, tak tam se dá PIN zobrazit i změnit.

lucielorenc
Kecalka 339 příspěvků 8 inzerátů 15.07.18 14:00

Mám Monetu a taky se mi to stalo ( asi 2 roky zpět ). Bylo mi řečeno, že každý den můžu zadat 3 x PIN dokud si nevzpomenu :D …no nevzpomněla :D …nechala jsem si zaslat nový, byl tam poplatek myslím 100.- Kč

Mista1
Kecalka 173 příspěvků 15.07.18 14:19

@P4ja Zkusim se tam nejak pošťourat, zatím to nemůžu najit :think:

P4ja
Kelišová 6304 příspěvků 15.07.18 14:44

@Mista1 já mám u čs…karty, správa karet a tam je možnost zobrazit PIN. Je to na stránce, kde se mění limity. Případně zavolej na infolinku

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >