Zapomenutý pin

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mista1
Kecalka 190 příspěvků 15.07.18 12:32
Zapomenutý pin

Ahoj, mam problem, zapomnela jsem pin ke kartě, moc s ni neplatim, u bankomatu fronta a okno v hlavě :mrgreen: papíry mam bohužel v mem přechodném byte a nedostanu se k nim. Zkusila jsem v bankomatu dva pokusy, pak jsem zrušila akci a kartu mi vrátili :D chtela jsem se zeptat, mate v bankomatu tři pokusy každý den, restartuje se nejak bankovní systém a další den můžete zkusit znovu, nebo kdyz jsem dnes dala dva pokusy, tak zitra kdybych zadala třetí špatně, tak je konečná s blokaci? :pocitac:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
MisaK1999
Povídálka 45 příspěvků 15.07.18 12:38

Zavolala bych do banky.

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 6812 příspěvků 15.07.18 12:39

Třetí špatný pokus kartu zablokuje. Musela by jsi zadat správný pin, aby jsi měla další tři pokusy.

Mista1
Kecalka 190 příspěvků 15.07.18 12:40

@Janli ja si taky prave myslím, díky :)

alun-ka
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 15.07.18 12:41

Zadala jsem špatně 3 krát a napsalo mi to,že už to dál nejde,tak jsem šla k jinému bankomatu a tam to šlo.Ale už je to několik let a byl to bankomat ČS.

Mista1
Kecalka 190 příspěvků 15.07.18 12:41

@MisaK1999 zitra se tam asi rovnou stavím :)

kačka39
Kecalka 363 příspěvků 15.07.18 12:41

Zkus to najít na internetových stránkách té banky, od které máš kartu, jakou mají tu lhůtu. Nebo v internetovém bankovnictví, jestli to je karta k účtu. Tam Ti taky pomůžou, pokud už ten pin opravdu nedáš dokupy. Možná to má každá banka jinak nastaveno , tu lhůtu , ve který můžeš zadat znovu špatný pin, někde to byl týden. Já ztratila pin ke kreditce, tak jsem ji radši doplatila a zrušila.

Mista1
Kecalka 190 příspěvků 15.07.18 12:43

@alun-ka ČS ma jiný systém nez ostatní banky :? Ten kartu nesežere. Ja mam Unicredit

blink
Kecalka 375 příspěvků 15.07.18 12:44

@Mista1 zkus si zajit do banky a pripadne si zazadat o novou kartu nebo ti daji mozna jen novy pin, ale asi bych to v tom bankomatu moc nezkousela, at ti ji nesezere.

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 6812 příspěvků 15.07.18 12:50

Zavolej do banky, pošlou ti nový pin, ale bude to trvat pár týdnů a asi za to zaplatíš.

Mista1
Kecalka 190 příspěvků 15.07.18 13:16

@blink Zeptám se na to zitra :)

P4ja
Kelišová 7076 příspěvků 1 inzerát 15.07.18 13:18

Pokud máš internetové bankovnictví, tak tam se dá PIN zobrazit i změnit.

lucielorenc
Kecalka 408 příspěvků 8 inzerátů 15.07.18 14:00

Mám Monetu a taky se mi to stalo ( asi 2 roky zpět ). Bylo mi řečeno, že každý den můžu zadat 3 x PIN dokud si nevzpomenu :D …no nevzpomněla :D …nechala jsem si zaslat nový, byl tam poplatek myslím 100.- Kč

Mista1
Kecalka 190 příspěvků 15.07.18 14:19

@P4ja Zkusim se tam nejak pošťourat, zatím to nemůžu najit :think:

P4ja
Kelišová 7076 příspěvků 1 inzerát 15.07.18 14:44

@Mista1 já mám u čs…karty, správa karet a tam je možnost zobrazit PIN. Je to na stránce, kde se mění limity. Případně zavolej na infolinku

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Autonehoda prince Filipa: Viník vévoda se podle svědka za havárii styděl

Manžel královny Alžběty princ Filip (97) měl ve čtvrtek odpoledne autonehodu... číst dále >

Říká si o místo na kandidátce? Jaromírovi věřím, vzkazuje Musil z nemocnice!

Moderátor Honza Musil se stále zotavuje z vážného úrazu, který si před Vánoci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >