Bolest lýtek a bušení srdce

45
24.11.20 10:35

Bolest lýtek a bušení srdce

Dobrý den, poněvadž v této době je to s lékaři trochu těžký jdu si pro radu nejprve tu. Od loňského listopadu mám diagnostikovanou SVT (supravertikulární tachykardie), takže už jsem na některé věci zvyklá a vím jak se zachovat. Dlouho byl klid a nic mi nebylo. Ale dnešní noc pro mě byla překvapením, nejsem ani ve stresu, na kole jsem jela na posledy minulý týden takže ani žádný sport, prostě nic. Včera jsem šla kolem 22 spát a bylo mi nějak slabo (nebylo to strašný tep jsem měla 98), ale hodinu na to mě strašně zledovatěly nohy, že i přezto že jsem se je snažila zahrát účinek byl opačný. Nohy mě začaly strašně bolet a já dostala strašnou zimnici. Nevím jak se mi podařilo usnout ale vzbudilo mě to a opakoval se to celé znovu. Kolem půl páté tep vystoupal na 120 a mě polilo horko. Na horko a zimnici při zrychleném tepu jsem zvyklá, ale nechápu jakou to má souvislost s nohama. Proto se ptám jak si ulevit od bolesti lýtek, bo po tolika hodinach je to vyčerpávající. Popřípadě s kým a jak to řešit. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24.11.20 11:07

Proboha živýho, pal okamžitě k doktorovi, vždyť jsi těžká kardiačka, taková bolest může být klidně od nějaký blbosti, ale první, co mě u tvého popisu napadlo, je trombóza. Nechci malovat čerta na zeď, ale „bezdůvodná“ silná bolest je vždycky důvod k tomu, navštívit lékaře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
24.11.20 19:39

@Pruhovaný_mýval tak v nemocnici jsem byla. Na recepci mě nejprve sprdla sestra, že proč s takovou prkotinou lezu do nemocnice. A pak mě zasypávala otázkami ohledně covidu (to bych ještě pochopila, ale mohla bejt milejší a nedělat ze mě debila). Když jsem podepsala, odsouhlasila a vyslechla vše co měla na srdci, konečně mě pustila k doktorovi. Kde začal kolotoč nanovo.. Nejprve se zeptala s čím jsem přišla a pak mi v každém druhém slově skákala do řeči s otázkami na covid :zed:. Pak mě vyšetřila a oznámila mi to samo co jsem jí řekla. Řekla ať si vezmu léky na bolest a zeptala si či nechci Lexaurin abych se v noci vyspala. Takže nic jsem se nedozvěděla, nohy mě bolí jako prase, ale dokud neumírám mám smůlu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat