Příčiny bolesti prsou

57
24.11.20 09:11

příčiny bolesti prsou

Ahoj holky,

asi si jdu spise pro uklidneni a treba i nejakou radu. :)

Nestalo se vam take nektere, ze ji z niceho nic zacala silene bolet prsa?

Muze se treba PMS rozvinout takto najednou - cely zivot jsem dosud timhle vubec netrpela, ale ted posledni mesic me zacala celkem dost znatelne bolet obe prsa.

Na sono jsem byla v srpnu, tam bylo vse v poradku, zadny nalez atp.

Ale prijde mi proste zvlastni, ze me takto prsa boli.

Rekla bych, ze tehotna nejsem :) MS mam dostat tak za 3 dny, ale bolest je uz zhruba mesic.

Dnes jsem volala memu dr, tak ten me objednal na dalsi sono.
Predpokladam, ze sono bude taky ok, ale nemate nektera radu, co treba zabrala i vam, jak tu bolest mirnit, prece nebudu jist porad leky na bolest, to by asi reseni nebylo.

Stve me to proto, ze vubec nemuzu spat na brise a cely den proste tu bolest vnimam.

Diky moc za pripadne rady a napady, ktere se osvedcily vam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
24.11.20 09:35
@sofie_13579 píše:
Ahoj holky,

asi si jdu spise pro uklidneni a treba i nejakou radu. :)

Nestalo se vam take nektere, ze ji z niceho nic zacala silene bolet prsa?

Muze se treba PMS rozvinout takto najednou - cely zivot jsem dosud timhle vubec netrpela, ale ted posledni mesic me zacala celkem dost znatelne bolet obe prsa.

Na sono jsem byla v srpnu, tam bylo vse v poradku, zadny nalez atp.

Ale prijde mi proste zvlastni, ze me takto prsa boli.

Rekla bych, ze tehotna nejsem :) MS mam dostat tak za 3 dny, ale bolest je uz zhruba mesic.

Dnes jsem volala memu dr, tak ten me objednal na dalsi sono.
Predpokladam, ze sono bude taky ok, ale nemate nektera radu, co treba zabrala i vam, jak tu bolest mirnit, prece nebudu jist porad leky na bolest, to by asi reseni nebylo.

Stve me to proto, ze vubec nemuzu spat na brise a cely den proste tu bolest vnimam.

Diky moc za pripadne rady a napady, ktere se osvedcily vam.

Mám to teď poslední měsíc taky. Co s tím nevím. Ale soucítím s Tebou, bolest je hrozná a spát se nedá.

• Citovat
  • Nahlásit
1091
24.11.20 09:36

Ano, stalo se mi to už 2×. Taky jsem zpočátku letěla na sono. Jak jsem si ale načetla, aby to byla rakovina, tak by se muselo jednat o nějaké konečné stádium nebo agresivní formu. Dle mé dr. je to hormonální dysbalance. V lékárně si můžeš zkusit koupit kapky
https://www.benu.cz/…oztok-1x50ml

Stojí 250 Kč a asi po 8-10 dnech užívání jsem měla pokoj. Zafungovalo mi to v obou případech, tak taky držím palce. :lol: Ted naposledy mě prsa bolela asi 2 měsíce bez ohledu na menstruaci či ovulaci :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28616
24.11.20 10:01

Mě se to objevilo cca v 37 letech, tak 3-4 za rok, v závislosti na cyklu. Přešlo to samo po dvou letech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
298
24.11.20 10:14

Mě se z ničeho nic v rámci PMS křeče v podbřišku vyměnily za bolest beder. Takže za mě ano, může.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
24.11.20 10:15

Holky, diky moc - mne je 38, takže asi vy to vážně mohlo byt něco podobného co jste popisovaly vy.
Kapky vyzkoušim, kez by to zabralo 🤗 🤗 🤗

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.20 10:51

Ahoj, přidávám se s problémem. Měla jsem to nějak podobně. Celé dva měsíce mě bolela prsa, štípala, píchala, zdála se mi i nateklá cyklus necyklus…Těhotná být nemohu a tak jsem šla k doktorce, ta na pohmat nic zvláštního nezaznamenala a poslala mě na UZ prsou, jenže tam mají nekomproomisně volno až v lednu, tak budu teda muset počkat, ale pár dní po té kontrole na gyndě veškeré bolesti najednou zmizely. Doktorka mi ještě říkala, že by to mohlo souviset s moji diagnozou, se kterou chodím na endokrinologii, že se mám zeptat tam…Tam taky teprve půjdu. Myslím si, že to byla nějaká moje hormonální nerovnováha, protože teď už je to ok. Na ten UZ ale každopádně půjdu, aspoň bude klid.

• Citovat
  • Nahlásit
27
24.11.20 16:01

Ahoj stalo se mi to před 10ti lety, nebyla jsem těhotná ani nic takového, bolelo mě to tak, že jsem nemohla ani v noci spát. V práci jsem zažívala docela velký stres (udělali mě po měsíci v první práci vedoucí celé pobočky jedné agentury) Šla jsem na gyndu kde mi udělali test na hormony z krve a přišli na to že mám enormě zvýšený hornmon prolaktin - prý to při velké psycho zátěži někdy bývá. Předepsali mi na to nějaké tabletky a za týden se to začalo zlepšovat až to zmizelo úplně. Od té doby se to neopakovalo. Až teď v těhotenství ale to je jiná kapitola :) Tak pokud jsi v nějakém stresu je to jedna z možností. Držím palce a chápu, že z toho máš strach člověk myslí hned na nejhorší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat