Důchodci: chůze při náledí

Anonymní
22.11.20 19:39

Chůze při náledí

Co používají vaši důchodci při chůzi na ledu, sněhu a při námraze? Existují nějaké speciální boty? Omlouvám se za anonym, ale jedná se o dárek k Vánocům a rodina by mě poznala.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2595
22.11.20 19:49

Mamka nosí tzv. nesmeky . Nevím které přesně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
234
22.11.20 19:49

Jedna pani u nas v praci ma tzv. Nesmeky. Ma to sportisssimo i decatlon.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17248
22.11.20 19:54

@garnier @Murka babička, dokud ještě chodila, to měla také. Ale nebyla s tím spokojená, protože to fakt funguje jenom na ledu, ale nedá se v tom jít do budovy - cvaká to a mohla by poškodit dlažbu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
907
22.11.20 20:00

Nesmeky a trekové hole.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.20 20:11
@stinga píše:
@garnier @Murka babička, dokud ještě chodila, to měla také. Ale nebyla s tím spokojená, protože to fakt funguje jenom na ledu, ale nedá se v tom jít do budovy - cvaká to a mohla by poškodit dlažbu

Právě, nesmeky nefungují na dlažbě. A já potřebuji něco, čím vyjde z domu a může se pohybovat po chodniku, který je z betonu. Pokud na chodníku nebude vrstva sněhu, ale jenom náledí, nesmeky udělají více škody než užitku.

• Citovat
  • Nahlásit
17248
22.11.20 20:14
@Anonymní píše:
Právě, nesmeky nefungují na dlažbě. A já potřebuji něco, čím vyjde z domu a může se pohybovat po chodniku, který je z betonu. Pokud na chodníku nebude vrstva sněhu, ale jenom náledí, nesmeky udělají více škody než užitku.

no právě, ty nesmeky jsou asi vhodné jen k procházkám do přírody, ale babička bydlela ve městě a vůbec to nepoužívala, protože to bylo nevhodné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
853
23.11.20 11:26
@stinga píše:
@garnier @Murka babička, dokud ještě chodila, to měla také. Ale nebyla s tím spokojená, protože to fakt funguje jenom na ledu, ale nedá se v tom jít do budovy - cvaká to a mohla by poškodit dlažbu

Jo. A navíc je to na dlažbě o zabití.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama