Prsa před menstruací bulky

22.11.20 19:32

Bulky v Prsou před menstruací

Dobrý večer 🙏
každá ženská známe ten týden před menstruací
Každý měsíc bolest prsou břicha atd. Atd. Jenže tento měsíc je to poprvé co mám dostat menses a vytvořili se mi v prsu boule první byla jedna vespod teď i po boku a jsou 3-4 celkem a v tom druhém jedna zatím
Ta bolest se nedá ani popsat bolí boky prsou v podpaží a jde to až do rukou. Ty prsa nevím jestli jsem si je i nerozdráždila jak do toho pořád rýpu…
Jako takhle na nic nádoroveho nemyslím v lednu bylo sono a v létě byly odběry na nádorové markery negativní a asi by to nebolelo jako prase.
Stalo se vám to třeba při nějaké hormonální nerovnováze?
Pomohlo vám na to něco?
Těhotná nejsem a antikoncepci neberu a je mi 31
Díky za odpovědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2020
22.11.20 19:40

Nejsou to zvětšené uzliny? Kdyby to s cyklem neodešlo, konzultovala bych na gynekologii..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.11.20 19:44

@Kolarkaa to právě nevím mám spíše v plánu zítra zavolat na sono, spíše jestli někdo nemá radu na úlevu od bolesti.
Někde jsem četla název mastopatie což by asi i odpovídalo, ale co s tou bolestí 🤦‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2020
22.11.20 19:49

@janostyakovanikol a kdyz to ve sprše hodně nahřeješ a pak třeba tvaroh? Ten vytahuje případný zánět.. na sonu ti nikdo asi nepomůže, to bude muset jít přes praktika/gynekologa

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.11.20 19:52

@Kolarkaa sprcha je mazec tvaroh ten koupím zítra snad zabere.
zavolám na gyndu snad mě vezme a něco mi dá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.20 22:07

Je mi 30 a mam mastopatii, bolesti mivam taky ale tak nejak jsem si na to musela zvyknout, pripadne si davam algifen. Bulky se mi meni v zavislosti na cyklu, nejvetsi jsem mela 11×8 cm(zmereno na sonu u mamologa), nekdy je mam treba jen jako hrasek. Jsem pravidelne sledovana na mamologii, to bys asi mela byt taky :hug: preju zdravi a co nejmene bolesti :* R.

• Citovat
  • Nahlásit
119
23.11.20 06:25

Ahoj, ja mam teda zkusenot jen malou oproti tobe, ale taky obcas mivam bulku v prsu. Na sonu mi rekli, ze je to zdurela mlecna zlaza vlivem hormonu pred MS. Vetsinou sem na ni prisla nahodou, ale pak jak sem na ni porad sahala taky me bolela. Po menstruaci zmizi, ale nemam to pokazde. Jednou sem uzivala kapky Mastodynom a docela pomohly. Myslím, ze jsou volne prodejne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.11.20 08:32

Děkuji moc za názory práce si myslím že to bude tím cyklem protože si prsa denně mažu mám potravinový exém a na prsou taky takže si myslím že je znám a toto se mi objevilo poprvé. Dnes jsem to dostala byly to snad první mesicky na které jsem se těšila 😂
Ty kapky si koupím díky za radu jinak chodim na sono každý rok. Myslím že je to to nejmenší co může pro sebe ženská udělat a místo jedné kabelky si zaplatím sono 🙈 jako nic vážného jako nádor si nemyslím už kvůli tomu že mi odebrali ty markry v létě a že jich je více aabolí. Vlastne jsem na to přišla ve sprše první byla jedna vespod a pak se přidaly další a jak jsem do toho pořád dlubala tak to bolí asi více.
A ještě ta Mastopatie je objeví tak z ničeho nic?
Děkuji moc A přeji pěkný den

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama