MR mozku a výsledky

Anonymní
23.11.20 10:54

MR mozku a výsledky

Ahoj, spíš se asi potřebuju jen uklidnit a vypovídat. Byla jsem pred mesicem na mr mozku mam různé problémy jako třes rukou ( odmalička ) brneni nohou a tak… připisovala jsem to stresu, ale dnes jsem volala na neurologii jelikoz mam jit ve čtvrtek na kontrolu, jestli to vse platí zda se mám dostavit a sestřička mi řekla že ano že určitě mám přijít, že paní doktorka se mnou potřebuje probrat výsledky, no jenže teď mám strašný strach co mi našli :roll: jestli to nebude něco vážného, bojím se :? Snad to nic nebude, ani nevím co se z mr mozku dá vše zjistit a co mi hrozí a tak :(
promińte mi ten anonym

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6191
23.11.20 11:12

Tak o pocasi na Maledivach se s tebou bavit nebude. Co jinyho byste resily nez vysledky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20269
23.11.20 11:23

Tak pokud by to bylo fakt vážný tak volají sami hned takže klid

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.11.20 11:26
@ka2ka píše:
Tak pokud by to bylo fakt vážný tak volají sami hned takže klid

taky jsem si to říkala, ale prostě jen asi potřebuji uklidnit, snad máte pravdu že kdyby to bylo opravdu vážné tak volají, na mr jsem byla už 22.10. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.11.20 11:27
@Cenarius píše:
Tak o pocasi na Maledivach se s tebou bavit nebude. Co jinyho byste resily nez vysledky?

Děkuji za reakci :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
864
23.11.20 11:32

Buď úplně v klidu. Oni nemůžou sdělit výsledky do telefonu, pokud jste se tak vyloženě předem nedomluvily. Kdyby to bylo vážné, tak by Ti volali sami, ať přijdeš okamžitě. pokud čekají až na kontrolu, tak to bude dobrý, maximálně nějaký malinký neškodný nález, zvětšená cévka atd. Neboj!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.11.20 11:42
@LennyL1 píše:
Buď úplně v klidu. Oni nemůžou sdělit výsledky do telefonu, pokud jste se tak vyloženě předem nedomluvily. Kdyby to bylo vážné, tak by Ti volali sami, ať přijdeš okamžitě. pokud čekají až na kontrolu, tak to bude dobrý, maximálně nějaký malinký neškodný nález, zvětšená cévka atd. Neboj!

Děkuji moc za uklidnění :* Snad je to tak jak říkáte

• Citovat
  • Nahlásit
2255
23.11.20 11:48
@Anonymní píše:
taky jsem si to říkala, ale prostě jen asi potřebuji uklidnit, snad máte pravdu že kdyby to bylo opravdu vážné tak volají, na mr jsem byla už 22.10. :roll:

Neboj to bude v pohodě. Kdyby to bylo něco vážného, tak už by ti volali dávno :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
823
23.11.20 11:57

Nemusí to nic znamenat, byla jsem takto sama i s dětmi na různých vyšetření (také MR, EEG, různé odběry krve) A vždy to bylo taky tak, že jsme výsledky byli probrat osobně, i když byly úplně v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
549
23.11.20 12:08

@Cenarius promiň ale ty sarkastické komentáře si můžeš nechat od cesty. Pracuji ve zdravotnictví-onkologie a to čím pacienti procházejí si člověk muže jen těžko představit. Už jsi měl nějakou závažnou jako fakt závaznou diagnózu ze Ti přijde vhodné tady “přispívat” takovými “radami”?
Není to ani vtipné ani prospěšné, není to nic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.11.20 12:49
@sarah1618 píše:
@Cenarius promiň ale ty sarkastické komentáře si můžeš nechat od cesty. Pracuji ve zdravotnictví-onkologie a to čím pacienti procházejí si člověk muže jen těžko představit. Už jsi měl nějakou závažnou jako fakt závaznou diagnózu ze Ti přijde vhodné tady “přispívat” takovými “radami”?
Není to ani vtipné ani prospěšné, není to nic

Děkuji :*

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.11.20 12:57
@Bebeluska8 píše:
Nemusí to nic znamenat, byla jsem takto sama i s dětmi na různých vyšetření (také MR, EEG, různé odběry krve) A vždy to bylo taky tak, že jsme výsledky byli probrat osobně, i když byly úplně v pořádku.

Děkuji moc za uklidnění :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
117
23.11.20 22:20

Buďte v klidu, bude to dobré. Kdyby našli něco vážného, volali by sami a přesunuli prohlídku na dřívější termín.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.20 00:05

@Cenarius A proč jsi tak nepříjemná? Normálně se zeptala! :roll:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie