Bolest na dotek

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ZukaP
Povídálka 25 příspěvků 15.02.18 18:46
Bolest na dotek

Od vcera me boli na tomto miste jak kdyz v takovem kolecku…ale jen na dotek nebo kdyz se zohnu jak se mi ta kuze zmackne…je to jak.kdyz na zebru a hned pod tym. Spatne mi neni ani nic dalsiho…mam potize se zady…obcas mi to dela prave…a vzdycky mam strach ze je to neco v brise, ale to by asi byli k tomu i dalsi veci, ze? Dr mi rekla ze je to od zad. Koncem listopadu jyem byla i na sobz bricha a nic.

Reklama

Reakce:

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2208 příspěvků 15.02.18 18:53

Boli te to i vevnitr, nebo jen kuze? Co kdyz to zmacknes, boli to? Neni uplne videt na ty fotce, kde to je, nemuze to byt od ledvin? Nevim teda, kde ledviny presne jsou, ale kdyz jsem mela zanet, tak me bolelo prave na konci zeber. To by te asi vyhnalo k doktorovi, ale kdyz se to rozjizdi, snadno to s necim zamenis.

edit - uz to asi vidim, je to spis v boku, tak to nebudou ledviny

ka2ka
Extra třída :D 12453 příspěvků 1 inzerát 15.02.18 19:01

To je pravá strana? žlučník?

ZukaP
Povídálka 25 příspěvků 15.02.18 19:16

Leva strana, a kdyz to zmacknu boli to je to spis pod prsem nize a ke stredu. Kdyz chytnu jak kdyz i spek tak ta kuze boli :lol:

ZukaP
Povídálka 25 příspěvků 15.02.18 19:23

A muzus lezet jak na boku i na brise. Nevadi mi to

brumi
Kelišová 6357 příspěvků 15.02.18 19:29

Ano břicho může bolet i od zad, hlavně třeba při určitém pohybu či doteku, mám to samé pod levým žebrem, vždy když mám bloklé lopatky, hodně na to pomáhá pravidelné cvičení kočičí hřbet…

ZukaP
Povídálka 25 příspěvků 15.02.18 19:36

Pod tym zebrem to prave myvam jen me ted zarazilo, ze je to spis az na hrane zebra a do stredu…ale jine potize nemam tak to asi bude k tomu…je to boj s temi zady…od pondeli me. cekaji rhb, ale rehebilitacni mi to napsala na bedra a krcni tak nevim jak mi to nato pomuze.

brumi
Kelišová 6357 příspěvků 15.02.18 19:45

@ZukaP neboj pomůže to i na to je to hodně propojené, případně poprosit rehabilitační i o tom místě, jinak úlevu přináší jemní masírování krouživým pohybem v mezižebří kde je konec spoje žeber na hrudníku mezi prsy

ZukaP
Povídálka 25 příspěvků 15.02.18 19:51

Totok ja neznam prave zada me nikdy nejak moc netrapily az ted. A je fakt ze toto boleni myvam treba par dni pak odezni mam jak dlouho pokoj a zas…clovek je ze vseho hned vyplasene…ze to zacne z niceho nic :? Jo masiruju si toho 3 x denne kdyz nanasim arnikovou mast

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Andrea Pomeje mluví o rozvodu a Jirkovi vzkazuje: Jdi se léčit!

Andrea Pomeje se konečně rozhoupala. Pět měsíců poté, co doslova vyhodila... číst dále >

Rozkol v Herbáři, konec na Primě: Rybová bude na složenky vydělávat na Ulici!

Herečka Linda Rybová (42) se nikdy netajila tím, že seriály dělá pro peníze a... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama