Bolest na dotek

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ZukaP
Povídálka 38 příspěvků 15.02.18 18:46
Bolest na dotek

Od vcera me boli na tomto miste jak kdyz v takovem kolecku…ale jen na dotek nebo kdyz se zohnu jak se mi ta kuze zmackne…je to jak.kdyz na zebru a hned pod tym. Spatne mi neni ani nic dalsiho…mam potize se zady…obcas mi to dela prave…a vzdycky mam strach ze je to neco v brise, ale to by asi byli k tomu i dalsi veci, ze? Dr mi rekla ze je to od zad. Koncem listopadu jyem byla i na sobz bricha a nic.

Reakce:
Azeretereza
Závislačka 2520 příspěvků 15.02.18 18:53

Boli te to i vevnitr, nebo jen kuze? Co kdyz to zmacknes, boli to? Neni uplne videt na ty fotce, kde to je, nemuze to byt od ledvin? Nevim teda, kde ledviny presne jsou, ale kdyz jsem mela zanet, tak me bolelo prave na konci zeber. To by te asi vyhnalo k doktorovi, ale kdyz se to rozjizdi, snadno to s necim zamenis.

edit - uz to asi vidim, je to spis v boku, tak to nebudou ledviny

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 13434 příspěvků 15.02.18 19:01

To je pravá strana? žlučník?

ZukaP
Povídálka 38 příspěvků 15.02.18 19:16

Leva strana, a kdyz to zmacknu boli to je to spis pod prsem nize a ke stredu. Kdyz chytnu jak kdyz i spek tak ta kuze boli :lol:

ZukaP
Povídálka 38 příspěvků 15.02.18 19:23

A muzus lezet jak na boku i na brise. Nevadi mi to

brumi
Kelišová 6598 příspěvků 15.02.18 19:29

Ano břicho může bolet i od zad, hlavně třeba při určitém pohybu či doteku, mám to samé pod levým žebrem, vždy když mám bloklé lopatky, hodně na to pomáhá pravidelné cvičení kočičí hřbet…

ZukaP
Povídálka 38 příspěvků 15.02.18 19:36

Pod tym zebrem to prave myvam jen me ted zarazilo, ze je to spis az na hrane zebra a do stredu…ale jine potize nemam tak to asi bude k tomu…je to boj s temi zady…od pondeli me. cekaji rhb, ale rehebilitacni mi to napsala na bedra a krcni tak nevim jak mi to nato pomuze.

brumi
Kelišová 6598 příspěvků 15.02.18 19:45

@ZukaP neboj pomůže to i na to je to hodně propojené, případně poprosit rehabilitační i o tom místě, jinak úlevu přináší jemní masírování krouživým pohybem v mezižebří kde je konec spoje žeber na hrudníku mezi prsy

ZukaP
Povídálka 38 příspěvků 15.02.18 19:51

Totok ja neznam prave zada me nikdy nejak moc netrapily az ted. A je fakt ze toto boleni myvam treba par dni pak odezni mam jak dlouho pokoj a zas…clovek je ze vseho hned vyplasene…ze to zacne z niceho nic :? Jo masiruju si toho 3 x denne kdyz nanasim arnikovou mast

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Martin Kraus: Se Zounarem si penisy neporovnáváme, oba je máme malé

Dva nazí herci vedle sebe, to se v dnešních divadlech jen tak nevidí. Ale... číst dále >

Co vám je do toho?! Kopřivová podrážděně reaguje na dotazy ohledně Jágra

Veronika Kopřivová (27) tak trochu začíná nezvládat sociální sítě. Od... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >