Reklama

Bolest na dotek

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ZukaP
Povídálka 37 příspěvků 15.02.18 18:46
Bolest na dotek

Od vcera me boli na tomto miste jak kdyz v takovem kolecku…ale jen na dotek nebo kdyz se zohnu jak se mi ta kuze zmackne…je to jak.kdyz na zebru a hned pod tym. Spatne mi neni ani nic dalsiho…mam potize se zady…obcas mi to dela prave…a vzdycky mam strach ze je to neco v brise, ale to by asi byli k tomu i dalsi veci, ze? Dr mi rekla ze je to od zad. Koncem listopadu jyem byla i na sobz bricha a nic.

Reklama

Reakce:

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2380 příspěvků 15.02.18 18:53

Boli te to i vevnitr, nebo jen kuze? Co kdyz to zmacknes, boli to? Neni uplne videt na ty fotce, kde to je, nemuze to byt od ledvin? Nevim teda, kde ledviny presne jsou, ale kdyz jsem mela zanet, tak me bolelo prave na konci zeber. To by te asi vyhnalo k doktorovi, ale kdyz se to rozjizdi, snadno to s necim zamenis.

edit - uz to asi vidim, je to spis v boku, tak to nebudou ledviny

ka2ka
Extra třída :D 12816 příspěvků 1 inzerát 15.02.18 19:01

To je pravá strana? žlučník?

ZukaP
Povídálka 37 příspěvků 15.02.18 19:16

Leva strana, a kdyz to zmacknu boli to je to spis pod prsem nize a ke stredu. Kdyz chytnu jak kdyz i spek tak ta kuze boli :lol:

ZukaP
Povídálka 37 příspěvků 15.02.18 19:23

A muzus lezet jak na boku i na brise. Nevadi mi to

Uživatel je onlinebrumi
Kelišová 6454 příspěvků 15.02.18 19:29

Ano břicho může bolet i od zad, hlavně třeba při určitém pohybu či doteku, mám to samé pod levým žebrem, vždy když mám bloklé lopatky, hodně na to pomáhá pravidelné cvičení kočičí hřbet…

ZukaP
Povídálka 37 příspěvků 15.02.18 19:36

Pod tym zebrem to prave myvam jen me ted zarazilo, ze je to spis az na hrane zebra a do stredu…ale jine potize nemam tak to asi bude k tomu…je to boj s temi zady…od pondeli me. cekaji rhb, ale rehebilitacni mi to napsala na bedra a krcni tak nevim jak mi to nato pomuze.

Uživatel je onlinebrumi
Kelišová 6454 příspěvků 15.02.18 19:45

@ZukaP neboj pomůže to i na to je to hodně propojené, případně poprosit rehabilitační i o tom místě, jinak úlevu přináší jemní masírování krouživým pohybem v mezižebří kde je konec spoje žeber na hrudníku mezi prsy

ZukaP
Povídálka 37 příspěvků 15.02.18 19:51

Totok ja neznam prave zada me nikdy nejak moc netrapily az ted. A je fakt ze toto boleni myvam treba par dni pak odezni mam jak dlouho pokoj a zas…clovek je ze vseho hned vyplasene…ze to zacne z niceho nic :? Jo masiruju si toho 3 x denne kdyz nanasim arnikovou mast

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Daňoví poplatníci kritizují cestu Harryho a Meghan: Nejste sakra na líbánkách!

Roli národních miláčků plní opravdu dobře. Princ Harry (34) s Meghan Markle... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Krásné dcery, které své slavné rodiče rozhodně nezapřou

Být dcerou slavných rodičů nemusí být vždycky lehké, zejména když vaše... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >