Snědla jsem kost z kuřete

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Misha T
Stálice 57 příspěvků 13.02.18 17:53
Snědla jsem kost z kuřete

Dobrý den, možná blbý dotaz, ale prosím jestli má někdo zkušenost co dělat když jsme snědla kuřecí kost? Vůbec nechápu jak se mi to povedlo, ale když jsem polkla cítila jsem jak tam jede :zed: v krku mě nepíchá jen mám takový blbý pocit, ale to je asi tím jak to je podrážděné. Za rady diky :think:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Borůvka1990
Kelišová 5439 příspěvků 13.02.18 17:59

Asi nic :lol: Nedělala bych nic, pokud Tě nebolí břicho ;) Ten pocit dávení či bolesti je opravdu nejspíš z podráždění. Nebo si zajdi k doktorovi, ať máš jistotu, ale on s tím stejně nic neudělá. I kdyby jsi spolkla šroubek :lol: Oni čekají, zda to projde. Jen kdyby jsi spolkla třeba baterii (ve které je kyselina), tak to by ven muselo.

Božislava
Ukecaná baba ;) 1626 příspěvků 13.02.18 18:00

Nic se ti nestane. Kuřecí kosti, jsou docela křehké.

Paola21
Závislačka 3606 příspěvků 13.02.18 18:03

A co bys teď chtěla dělat? Však ona vyjde ven :)

Misha T
Stálice 57 příspěvků 13.02.18 18:05

Díky moc já se tady nervuju jestli do rána neumřu :mrgreen: nee sranda, ale dobrý pocit z toho nemám, tak snad to bude v poho

Paola21
Závislačka 3606 příspěvků 13.02.18 18:14
@Misha T píše:
Díky moc já se tady nervuju jestli do rána neumřu :mrgreen: nee sranda, ale dobrý pocit z toho nemám, tak snad to bude v poho

Určitě bude, to se stane :kytka:

LimitedEdition
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 13.02.18 18:18
@Misha T píše:
Dobrý den, možná blbý dotaz, ale prosím jestli má někdo zkušenost co dělat když jsme snědla kuřecí kost? Vůbec nechápu jak se mi to povedlo, ale když jsem polkla cítila jsem jak tam jede :zed: v krku mě nepíchá jen mám takový blbý pocit, ale to je asi tím jak to je podrážděné. Za rady diky :think:

Manžel loni taky spolknul nechtíc kost. Uvízla mu v krku, ale nedusil se, jen ho to tlačilo a blbě se mu polykala. Zkoušel zajídat chlebem a vším možným a ani se to nehlo. Tak asi po dvou dnech si dodal odvahy a napil se citronové šťávy. Ta by to měla částečně rozpustit. A opravdu mu to pomohlo, cítil pak jakoby úlevu a pak to zklouzlo dolů a v pohodě.

Misha T
Stálice 57 příspěvků 13.02.18 18:27

@LimitedEdition diky moc, zítra zkusím, cítím v krku jakoby knedlik, ale zas když jim rohlík tak polknu normálně, ale pro jistotu zkusím citrón :D

Murka
Ukecaná baba ;) 1582 příspěvků 13.02.18 18:41

Dej si kysané zelí, nepokrájené, s co nejdelšími vlakny. Kost se obalí a snadněji projde. Dělá se to tak i u psů. Krk bude snad jen podrážděný. Kdyby se objevili potíže s polykáním, nebo bolest břicha, asi bych radši zajela na pohotovost.

Uživatel je onlineBandii
Ukecaná baba ;) 1219 příspěvků 13.02.18 18:43

Miluju kosti :mrgreen: jím kuřecí celé křídlo komplet :oops: a tu menší ze stehna :lol:

Příspěvek upraven 13.02.18 v 18:53

Misha T
Stálice 57 příspěvků 13.02.18 18:48

@Murka diky za radu, ale zelí tu nemám a nedostanu se pro něj do obchodu a zítra už to asi nemá smysl a žejo?

Misha T
Stálice 57 příspěvků 13.02.18 18:49

@Bandii to jako fakt? :mrgreen: a já tady z toho dělám vědu :D to je jako rozkoušete?

Murka
Ukecaná baba ;) 1582 příspěvků 13.02.18 18:57

@Misha T to uz né no, to chce hned. Tak snad projde bez úhony :palec:

tessa2323
Zasloužilá kecalka 913 příspěvků 13.02.18 19:13
@Bandii píše:
Miluju kosti :mrgreen: jím kuřecí celé křídlo komplet :oops: a tu menší ze stehna :lol:Příspěvek upraven 13.02.18 v 18:53

Ja taky, ale jen z kridylka. To snim komplet cely  :lol:

Nadavilero
Závislačka 4184 příspěvků 13.02.18 19:14

@Misha T a chleba máš? Něco, co by tu kost jakoby obalilo. To kyselý zelí je nejlepší.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Zvrat v případu Terezy: Vykonstruované důkazy, má slíbené Vánoce v Česku

V pondělí se v Pákistánu uskutečnil další soud s Češkou Terezou Hlůškovou... číst dále >

Workoholik Kopřivová si po návratu do Čech stěžuje: Potřebuji siestu!

Návrat do České republiky jí příliš nesvědčí! Veronika Kopřivová (27), známá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >