Bolest na plicích

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janickaIII
Ukecaná baba ;) 1640 příspěvků 08.12.17 23:10
Bolest na plicích

Ahoj, před 14 dny jsem měla kašel a vykaslavala jsem huste zelene hleny a to same řeklo z nosu. Doktorka mi dala Sedíme s a na rymu Bendova kapky. Hleny asi po tydnu ustaly a zbyl jen kasel. Rymu mám už jen vodnatou. Poslednich 5 dni mě neskutecne boli plice. Nemuzu už ani poradne kaslat, i kdyz me to nuti. Chci se zeptat mate nekdo taky takovou zkusenost po uzivani Erdomedu? Nevim jestli to je dusledek jeho uzivani nebo jestli se mam strachovat, ze to bude neco horsiho. Díky za sdileni zkusenosti.

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.12.17 01:03

Protože nejde rozluštit to první, co ti doktorka dala, tak nevím přesně jak poradit. Má zkušenost je ta, že jsem měla nejdříve tu bolest a více nalevo, dosatala jsem Erdomed(na pohotovosti), nepomohlo to, jen se to přesunulo i trochu výš, přestala jsem mluvit a doktor (už můj obv.) mi dal ATB a spoustu dalšího. Teprve se to začalo lepšit. Po třech dnech léků tlumících, tj. dnes jsem měla nasadit léky vykašlávací - i erdomed, a je teda pravda, že mě znovu bolí zakašlání, né nějak nesnesitelně ale cítím bolest. Nebo v předklonu nebo když se mi „brklo“ (s prominutím).

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.12.17 01:05

Každopádně bych být tebou zašla k lékaři (já jsem také pořád váhala, až jsem pak v sobotu jela s dítětem na pohotovost a zašla i se sebou) může to být jako u mne, že ti to sedlo níže a ta první léčba nezabrala a skončích také s ATB. Kašleš suchým kašlem?
Také jsem u lékaře měla být dávno a nemuselo se mi to tak vléct…

vokishka
Extra třída :D 12003 příspěvků 09.12.17 06:16
@Anonymní píše:
Každopádně bych být tebou zašla k lékaři (já jsem také pořád váhala, až jsem pak v sobotu jela s dítětem na pohotovost a zašla i se sebou) může to být jako u mne, že ti to sedlo níže a ta první léčba nezabrala a skončích také s ATB. Kašleš suchým kašlem?
Také jsem u lékaře měla být dávno a nemuselo se mi to tak vléct…

Ja k lekari sla uz nekolikrat a stejne se to vlece a je to porad dokola

janickaIII
Ukecaná baba ;) 1640 příspěvků 09.12.17 08:50
@Anonymní píše:
Protože nejde rozluštit to první, co ti doktorka dala, tak nevím přesně jak poradit. Má zkušenost je ta, že jsem měla nejdříve tu bolest a více nalevo, dosatala jsem Erdomed(na pohotovosti), nepomohlo to, jen se to přesunulo i trochu výš, přestala jsem mluvit a doktor (už můj obv.) mi dal ATB a spoustu dalšího. Teprve se to začalo lepšit. Po třech dnech léků tlumících, tj. dnes jsem měla nasadit léky vykašlávací - i erdomed, a je teda pravda, že mě znovu bolí zakašlání, né nějak nesnesitelně ale cítím bolest. Nebo v předklonu nebo když se mi „brklo“ (s prominutím).

Měla jsem Erdomed. Pred nim jsem vykaslavala huste zelene hleny pak ještě před uzivanim Erdomedu ty hleny ustvaly. Rikam si jestli ta bolest nemůže byt zpusobena Erdomedem. Je to celkem svinstvo a leci se tim predevsim kuraci. Ted uz tolik nekaslu a když tak jen suchý kašel.

Hrozina
Kecalka 300 příspěvků 09.12.17 09:25
@janickaIII píše:
Ahoj, před 14 dny jsem měla kašel a vykaslavala jsem huste zelene hleny a to same řeklo z nosu. Doktorka mi dala Sedíme s a na rymu Bendova kapky. Hleny asi po tydnu ustaly a zbyl jen kasel. Rymu mám už jen vodnatou. Poslednich 5 dni mě neskutecne boli plice. Nemuzu už ani poradne kaslat, i kdyz me to nuti. Chci se zeptat mate nekdo taky takovou zkusenost po uzivani Erdomedu? Nevim jestli to je dusledek jeho uzivani nebo jestli se mam strachovat, ze to bude neco horsiho. Díky za sdileni zkusenosti.

Ten Erdomed je na vykašlávání ne? Pokud máš suchý kašel tak nemáš co vykašlávat a jak Tě to nutí, může Tě od toho všechno bolet. Já teď mám taky velký kašel a bolí mě všechno. Každopádně pokud jsi vykašlávala zelený hlen, tak to mohla být bakteriální infekce a potŕebovalo to přeléčit ATB-asi bych si zašla k obvodní na poslech a rentgen, jestli Ti to nesedlo na plíce.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Bohdalová své miliony už asi neuvidí. Bankéř, který jí prodal obrazy, utekl na exotický ostrov

Před rokem se zjistilo, že Jiřina Bohdalová naletěla podvodníkovi, bývalému... číst dále >

Články z Ona Dnes

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama