Štípnutí a zarudnutí

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kristypeckova
Nováček 1 příspěvek 08.12.17 18:39
Štípnutí a zarudnutí

Ahoj, včera k večeru mě něco stiplo. Strašně to svedilo a dnes se mi v pupinku udělal „hnis“ a strašně to kolem zarudlo. Jen jsem chtěla vědět jestli něco nevíte, jestli třeba borelioza? Přece jenom je pátek večer a nevím jestli k doktoru dnes(pohotovost) nebo ještě počkat. Děkuji za každou zpětnou vazbu. Děkuji Kristýna

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9796 příspěvků 08.12.17 18:43

Borelioza je z klíštěte a to by sis ho musela strhnout nebo vyndat.. takový to štípanec vždy mám od vosy nebo včeli sem alergická tak přímo tohle se mi udělá :think: namaž fenistilem nebo jakým koliv krémem proti štipancům :)

ivašot.
Kelišová 6015 příspěvků 08.12.17 18:52

Borelióza by se neprojevila takhle brzy

Ou
Závislačka 4763 příspěvků 08.12.17 21:47

Namažte to fenystilem, na pohotovost s tím rozhodně nejezděte,

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

„Černoši a buzny,“ zuří veřejnost: Rakouské dráhy si novou reklamou dost naběhly

Chtěly jít naproti různorodosti a pestrosti, ve finále to za novou reklamní... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Marty: Pomůžu-li svému příteli, zradím tátu

Dostala jsem do situace, kdy musím volit mezi pomocí příteli a mým tátou.... číst dále >

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Reklama