Štípnutí a zarudnutí

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kristypeckova
Nováček 1 příspěvek 08.12.17 18:39
Štípnutí a zarudnutí

Ahoj, včera k večeru mě něco stiplo. Strašně to svedilo a dnes se mi v pupinku udělal „hnis“ a strašně to kolem zarudlo. Jen jsem chtěla vědět jestli něco nevíte, jestli třeba borelioza? Přece jenom je pátek večer a nevím jestli k doktoru dnes(pohotovost) nebo ještě počkat. Děkuji za každou zpětnou vazbu. Děkuji Kristýna

Reakce:
Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 08.12.17 18:43

Borelioza je z klíštěte a to by sis ho musela strhnout nebo vyndat.. takový to štípanec vždy mám od vosy nebo včeli sem alergická tak přímo tohle se mi udělá :think: namaž fenistilem nebo jakým koliv krémem proti štipancům :)

ivašot.
Kelišová 6885 příspěvků 08.12.17 18:52

Borelióza by se neprojevila takhle brzy

Ou
Kelišová 5879 příspěvků 08.12.17 21:47

Namažte to fenystilem, na pohotovost s tím rozhodně nejezděte,

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Sbohem, kokote: Zákon zachování buranství aneb v čem je Rytmus opravdový král

I když stále stoupá počet těch, kteří tu dovolenou absolvovali a po pár dnech... číst dále >

Šílenec Hrdlička! Sporťák řádil po obratu Plíškové, jeho oslava baví internet

Malý zázrak se povedl jedné z nejlepších českých tenistek Karolíně Plíškové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >