Bolest nad pupíkem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Matagabik
Povídálka 30 příspěvků 11.12.10 17:58
Bolest nad pupíkem

Prosím, poraďte. Náš starší ( 5 let) si stěžuje od čtvrtečního večera na bolest břicha. Nechala jsem ho doma, ale v pátek ráno nic, pohoda, tak jsem k doktorce nejela. Večer si trošku stěžoval, v noci ho to vzbudilo, fňukal, pak jsem ho zase uspala. Dnes ráno zase - pomohla jízda na kole, pak zase celý den nic a teď pláče, že to bolí moc. Zkusili jsme fenyklový čaj, mátový čaj, cvičit, ležet, nahřívat, teď vařím sušené borůvky. Není mu špatně, nezvrací, nemá průjem ani zácpu, nemá teplotu. Zítra ráno máme odjet na hory. Už fakt nevím co a začínám se bát.

Reakce:
Weruska
Extra třída :D 12982 příspěvků 11.12.10 18:07

Mívám občas něco podobného a u mě je to žaludeční neuróza, zda je to u tvého syna nevím :nevim: Těžko odhadovat, ale než něco podcenit, raději bych zašla k Dr. a nechala udělat třeba krevní rozbor, aby to před vánocema bylo vše ok :palec: Snad to nebude nic vážného :nevim:

Aspera
Generální žvanilka 21117 příspěvků 1 inzerát 11.12.10 18:08

Já bych zajela na pohotovost, když máte jet pryč tak ať víte co mu je. Snad řeknou, že to nic není a budete mít klid.

Matagabik
Povídálka 30 příspěvků 11.12.10 18:11

A zabírá ti něco na tu neurózu? Aspoň bych to zkusila, abych mu ulevila. Odběr krve je naše noční můra, Matikovi brali krev jen jednou z prstu a to jsem ho musela držet a málem zkolaboval… Je pravda, že je dost labilní, alespoň po této stránce.

Weruska
Extra třída :D 12982 příspěvků 11.12.10 18:26

Bohužel nezabírá, prostě jak to přijde, tak to odejde, zkouším teda hodně pít, hlavně teplé, ale neřekla bych, že to má vyloženě nějaký účinek :roll: Rozhodně bych to synkovi nepřála … nezažil v poslední době něco stresujícího - ve škole, doma? nebo nečeká ho něco takového?

Matagabik
Povídálka 30 příspěvků 11.12.10 18:42

Ve školce měl besídku, ale prý se nebál. Bolesti ale začaly hned večer po ní. Teď jsem volala naší MUDr, je skvělá, bere telefony i o víkendu. Podle ní to taky vypadá na podrážděný žaludek ve smyslu neurózy. Tak zkoušíme podat zásadu -mléko a čekáme na výsledek. Říkala, že když tak podat po 1/2 hodine půlku paralenu a když nic nezabere, tak znovu zavolat. Mám už nervy na pochodu, držte mi pěsti.

Weruska
Extra třída :D 12982 příspěvků 11.12.10 18:46

Tak držím pěsti, aby to bylo rychle fuč :palec: A super MUDra, že je takhle ochotná i o víkendu :wink:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Houdová odmítá dětem říkat, že převlečení sousedé jsou čert s Mikulášem

Fotky Mikulášů a čertů u krásné Heleny Houdové vyvolaly traumatické... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >