Bolest nohou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kristýna Š.1
Nováček 6 příspěvků 11.11.18 12:33
Bolest noh

Bolest noh
Dobrý den chtěla bych se zeptat. Občas se mi stane že mě začnou bolet nohy od kolen dolů poté to začne jak kdyby palet. Ta bolest se nedá vydržet když mě to začne bolet u kotníků tak je kus nohy studený a zbytek teplý. :( Po té bolesti se nemohu postavit nohy podlamu ji se mi. Děkuji

Reakce:
pannda
Kelišová 6650 příspěvků 33 inzerátů 11.11.18 13:15

Už bych byla u lékaře, jestli to není cévní porucha

janablizkova
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 11.11.18 13:29

Zašla bych raději k lékaři může to souviset s cévami.

Hadumi
Extra třída :D 13576 příspěvků 11.11.18 14:19

To znám, mám nějakou nedomykavost chlopní v dolních končetinách (krev jde dolů a už jde velmi blbě zpět nahoru). Nohy bolí, pak fialový. Velmi se mi ulevilo, když jsem přestala brát HA.

Kristýna Š.1
Nováček 6 příspěvků 11.11.18 14:51
Odpověď

Mohu se zeptat je kterému doktorovi ? Jsem mladá a sama nevím rodině zatím nic neříkám nechci abych je zbytečně štrasila děkuji za odpověď

-Evka-
Závislačka 3732 příspěvků 11.11.18 15:37

Začala bych obvodním lékařem.

Kristýna Š.1
Nováček 6 příspěvků 11.11.18 15:43

Mockrát děkuji

janablizkova
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 11.11.18 19:42

@Kristýna Š.1 Zajdi si ke svému obvodnímu lékaři a ten tě pošle na cévní.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Tereza se učí urdštinu, potvrdil nám zdroj. Připravuje se na tvrdý trest?

V Pákistánu je téměř rok a hrozí, že zde ještě mnohem delší dobu zůstane.... číst dále >

Vánoce ve špitále! Třešničková zůstává v Istanbulu, návrat domů je v nedohlednu

Youtuberka Týnuš Třešničková (23) zažije patrně nejsmutnější vánoční svátky... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >