Pocit jako po alkoholu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Adam 384
Nováček 6 příspěvků 10.11.18 09:03
Pocit jako po alkoholu

Krásný hezký den přeji nevím jesli to tady mohu psát ale sveřím se..třeba to někoho bude zajímat..je mi 19 let což je docela malej věk na problémy..před necelým rokem na mě přišel takovej divnej pocit, kterej mě neustále omezoval a omezuje na životě..občas špatně vidím, někdy mám pocit, jako by to byl sen a né já..a cítím se úplně stejně jako když si dám 3 piva někde když je příležitost.. :( horší je ,že ten alkohol nepiju a cítím se tak jako bych byl opilej ..úplně stejně.. tlačí mě v hlavě.. nevím co mám dělat..nejhorší je, že to nedokážu říct ani napsat tak, jak to cítím a prožívám.. nikdo to na mě pozná připadám si jako normální jen je to ve mě a cítím, že to jde všechno s mozku..bojím se aby ti nebyl nejakej nádor to už si říkám skoro furt a případne mi to pak ještě horší ale co mám dělat? když půjdu k lékaři tak nebudu v tu chvíly vědět co mám přesně říct..umřel mi tatínek před 9 roky na rakovinu a máma měla taky rakovinu..nechci skončit jako oni budu moct rád za nějakou radu či odpověď děkuju moc :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10483 příspěvků 10.11.18 09:12

Bez k lékaři a řekni mu to přesne takto. Těžko ti někdo poradi po netu

Janča209
Kelišová 7085 příspěvků 10.11.18 09:14

@Adam 384 Co chceš za radu? Mazej k doktorovi a popiš mu to takhle, on se tě pak zeptá na co bude třeba.

Irinka0210
Závislačka 4602 příspěvků 10.11.18 09:14

Mám to samé ve spojitosti s úzkostnou poruchou…deper­sonalizace

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.18 09:25

Svihej k doktorovi! Mela jsem naprosto uplne stejne pocity, pozdeji se pridaly vypadky zraku, sluchu, ztrata koordinace, zavrate, zvraceni, obcas mi uplne orchrnuly koncetiny. Myslela jsem, ze mam zablokovanou krcni pater. Po 5 mesicich me manzel odvezl na pohotovost, pac jsem se uz ani neudrzela na nohou. Mela jsem nador na mozku…

Konnny
Ukecaná baba ;) 2381 příspěvků 10.11.18 09:31

@Adam 384 Prosímtě nepiš to na e mimi a nech se poslat na neurologii. Co nejdřív.

kacakaca
Závislačka 2586 příspěvků 10.11.18 09:40

Az se tak budes citit, zaznamenej si, jak nenormalne se citis. S tim pak zajdi k lekari.

Konnny
Ukecaná baba ;) 2381 příspěvků 10.11.18 09:46

@kacakaca Zbytečně bude ztrácet čekáním čas. Pokud toto lékaři popíše a v anamnéze má ca obou rodičů, pošlou ho nejspíš na CT mozku. Dost možná nic nenajdou, pak se i on sám uklidní a může to řešit dál. Tady mu nikdo diagnozu neudělá.

rokris
Kelišová 6279 příspěvků 10.11.18 10:17
@Adam 384 píše:
Krásný hezký den přeji nevím jesli to tady mohu psát ale sveřím se..třeba to někoho bude zajímat..je mi 19 let což je docela malej věk na problémy..před necelým rokem na mě přišel takovej divnej pocit, kterej mě neustále omezoval a omezuje na životě..občas špatně vidím, někdy mám pocit, jako by to byl sen a né já..a cítím se úplně stejně jako když si dám 3 piva někde když je příležitost.. :( horší je ,že ten alkohol nepiju a cítím se tak jako bych byl opilej ..úplně stejně.. tlačí mě v hlavě.. nevím co mám dělat..nejhorší je, že to nedokážu říct ani napsat tak, jak to cítím a prožívám.. nikdo to na mě pozná připadám si jako normální jen je to ve mě a cítím, že to jde všechno s mozku..bojím se aby ti nebyl nejakej nádor to už si říkám skoro furt a případne mi to pak ještě horší ale co mám dělat? když půjdu k lékaři tak nebudu v tu chvíly vědět co mám přesně říct..umřel mi tatínek před 9 roky na rakovinu a máma měla taky rakovinu..nechci skončit jako oni budu moct rád za nějakou radu či odpověď děkuju moc :srdce:

Jdi k doktorovi. Je pravděpodobnější, že to bude „jen“ psychika. Ta ovšem umí hrozné věci. Myslím, že nemoci svých rodičů máš pořád v hlavě, a to člověku nepřidá. Protože máte ca v anamnéze, obejdi doktory. Případně pak řeš psychiku. A snaž se být v klidu, strach má velké oči. :) :hug:

pannda
Kelišová 6598 příspěvků 35 inzerátů 10.11.18 10:27

Bez k lékaři, zavcas. Na rakovinu zapomeň, třeba máš jen špatný tlak

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1993 příspěvků 2 inzeráty 10.11.18 10:42

Dost mozna to bude jenom nizkym tlakem, taky mivam vyjimecne takove stavy a mam to od tlaku. My ti ale diagnozu po internetu neudelame, musis k doktorovi! A rekni mu tam preste to, co jsi napsal sem. Neni nutny se bat hned nejake rakoviny, a i kdyby nahodou neco, musi se na to prijit vcas!

vjerunqa
Závislačka 3148 příspěvků 10.11.18 12:06

@Adam 384 Ahoj Adame, běž k lékaři a řekni mu to, co tady nám. My to tady nedokážeme vyřešit. Držím palce, ať to není nic vážného.

Jak žiješ? Jsi spokojený? Žádná trápení? Stresy? Co mezilidské vztahy?

Adam 384
Nováček 6 příspěvků 10.11.18 16:20

@Irinka0210 a bolí vás hlava ? Motáte se ve tmě?

Irinka0210
Závislačka 4602 příspěvků 10.11.18 16:49

@Adam 384 Hlava mě bolí, ale mám problém i s krční páteří. Ve tmě se teda ale nemotám

Adam 384
Nováček 6 příspěvků 10.11.18 16:53

@Irinka0210 a berete nějaký léky ,anebo kam mám jako první jít? O

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Takhle paří Hanzlík! Vínečko, pusinky s přítelkyní a tulení se k Doleželové

Legendární herec Jaromír Hanzlík (70) to tedy umí roztočit! I přestože už je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >