Kombinace antidepresiv

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.18 22:25
Kombinace antidepresiv

Dobrý den děvčata, máte některá zkušenosti s kombinací antidepresiv klidne 3 druhů? Diky

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Monik29
Kecalka 261 příspěvků 09.11.18 22:31
Anonymní

Ne a také by mě to zajímalo, zvlášť názvy. Ale mám zkušenost s kombinací antidepresiv a 3 sedativ denně po dlouhou dobu.

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25027 příspěvků 09.11.18 22:40
@Monik29 píše:
Ne a také by mě to zajímalo, zvlášť názvy. Ale mám zkušenost s kombinací antidepresiv a 3 sedativ denně po dlouhou dobu.

Proč názvy?

svycarka
Echt Kelišová 7601 příspěvků 09.11.18 22:50

antidepresiva a sedativa v jednom? a to jak potom funguje clovek,jako clovek :think:

Moni1234567
Nováček 7 příspěvků 09.11.18 22:53

@Monik29 poslala jsem ti sz

Ou
Kelišová 5169 příspěvků 09.11.18 23:55

medikaci, zejména na závažnější stavy neřešte s internetem, ale s ošetřujícím lékařem a nebo si najděte nějakého jiného lékaře pro druhý názor.

Ale opravdu nechcete užívat psychofarmaka podle toho co napíše někdo z internetu.

A už vůbec je nechcete podle rad případných idiotů z internetu vysazovat.

Moni1234567
Nováček 7 příspěvků 09.11.18 23:58

@Ou určitě bych medikaci neměnila, jen mě zajímalo zda někdo bere takto více antidepresiv najednou. Doktor mi řekl že mi zůstane jen jeden lék že zbývající dva časem vysadíme, ale stejně mě zajímá zda někdo bere takto více leku.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.18 00:19

Beru 4 druhy psychofarmak, jsou tam dva druhy antidepresiv,an­tipsychotika a proti uzkostem :)) A nejspise je budu brat cely zivot,no uprimne , bez leku jsem mela takove hrozne stavy ze to radsi budu zobat :kytka:

Moni1234567
Nováček 7 příspěvků 10.11.18 00:35
@Anonymní píše:
Beru 4 druhy psychofarmak, jsou tam dva druhy antidepresiv,an­tipsychotika a proti uzkostem :)) A nejspise je budu brat cely zivot,no uprimne , bez leku jsem mela takove hrozne stavy ze to radsi budu zobat :kytka:
@Anonymní píše:
Beru 4 druhy psychofarmak, jsou tam dva druhy antidepresiv,an­tipsychotika a proti uzkostem :)) A nejspise je budu brat cely zivot,no uprimne , bez leku jsem mela takove hrozne stavy ze to radsi budu zobat :kytka:

Nechceš si napsat do soukromé zprávy?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.18 09:38

Brala jsem troje antidepresiva naráz + k tomu dvoje (chvilku i troje) antipsychotika + dva stabilizátory + Atarax + Rivotril. Postupem času se to upravilo a teď mám jen jedny antidepresiva, dvoje antipsychotika a stabilizátor.

Moni1234567
Nováček 7 příspěvků 10.11.18 11:23
@Anonymní píše:
Brala jsem troje antidepresiva naráz + k tomu dvoje (chvilku i troje) antipsychotika + dva stabilizátory + Atarax + Rivotril. Postupem času se to upravilo a teď mám jen jedny antidepresiva, dvoje antipsychotika a stabilizátor.

Můžu vědět jaký antidepresiva jsi to brala?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.18 11:37

Jj, brala jsem Wellbutrin, Sertralin Actavis a Lerivon. A ty bereš více AD, nebo proč se ptáš? Myslím, že každému stejně sedne něco jiného. Navíc mi bylo blbě, i když jsem tu šílenou kombinaci 10ti druhů léků brala a stejně jsem pak skončila na hospitalizaci.

Moni1234567
Nováček 7 příspěvků 10.11.18 12:32
@Anonymní píše:
Jj, brala jsem Wellbutrin, Sertralin Actavis a Lerivon. A ty bereš více AD, nebo proč se ptáš? Myslím, že každému stejně sedne něco jiného. Navíc mi bylo blbě, i když jsem tu šílenou kombinaci 10ti druhů léků brala a stejně jsem pak skončila na hospitalizaci.

Jojo beru vice. Už nějakou dobu beru brintellix ráno a večer ludiomil a teď jsem přestoupila k jinému lékaři který mi dal navíc ještě asentru a stim že tamty dva budeme vysazovat ( že nemůže najednou vysadit) ale přijde mi že 3antidepresiva je hodně víš ale vidím že nejsem jediná kdo jich má takhle více. A teď je to už lépe?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.18 12:47

@Moni1234567 Tak to jsi první člověk, kterého potkávám, že bere Ludiomil a to za 10 let mé léčby, co jsem v kontaktu se spoustou lidí z psychiatrie i na mnoha diskuzích. Myslela jsem dokonce, že maprotilin už není na trhu. Pomáhá ti? Jinak kamarádka také brala troje antidepresiva.
A ty se léčíš s depresí? Mně se problémy různě „přelévají“ takže je mi od něčeho lépe, než předtím, ale od něčeho zas hůře.

Moni1234567
Nováček 7 příspěvků 10.11.18 13:08
@Anonymní píše:
@Moni1234567 Tak to jsi první člověk, kterého potkávám, že bere Ludiomil a to za 10 let mé léčby, co jsem v kontaktu se spoustou lidí z psychiatrie i na mnoha diskuzích. Myslela jsem dokonce, že maprotilin už není na trhu. Pomáhá ti? Jinak kamarádka také brala troje antidepresiva.
A ty se léčíš s depresí? Mně se problémy různě „přelévají“ takže je mi od něčeho lépe, než předtím, ale od něčeho zas hůře.
To je zajímavé. Ano napsala mi ho asi před půl rokem ( Ludiomil). No pomáhá já vlastně ani nevím. Jako trochu mi s brintellixem pomohli ale dost často stejně panikařim. Tak doktor vymyslí zase jiné leky. I vzhledem k tomu že do budoucna chci dítě.
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >