Bolest nohy a nemoc chodit

522
10.5.16 13:31

Bolest nohy a nemoc chodit

Ahojky maminky. Mam mensi prosbicku o radu. Maly se rano probudil a od te doby nemuze chodit. Stezuje si na levou nohu u hyzde. Boli ho to kdyz jde a nebo se chce natahnout pro neco. Nechodi na ni ale kdyz musi tak se opira o stenu a kulha. Nema to ani zarudnuty ani otekle. Sahnout si na to moc nenecha. Myslela jsem si ze si to presedel nebo prelezel ale stale to trva. Mam radeji zajet k doktorce nebo ho do zitra nechat odpocivat a pak prinejhorsim jet? Hodne se o nej bojim. Jinak se smeje a hraje si. Nekdy si i na nohy klekne ale nic vic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3202
10.5.16 13:34

A neskripnul si nerv u kyčle? Taky se mi to jako malé stávalo, po noci plné nočních můr, kdy jsem kopala ze spaní jsem si skřípla nerv a druhý den nemohla chodit, měla nohu v „křeči“ pomohlo vždy namazat koňskou mastí a hořčík, dokud to nepovolilo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78637
10.5.16 13:39

@Lily007 Pokud je jinak celkem v klidu, tj. nekňourá pořád, ale jen když má jít, tak bych ho nechala ještě den v klidu, on to může být i nějaký sval…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11204
10.5.16 13:49

Zánět kyčelního kloubu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31690
10.5.16 13:50

Taky mě napadl zánět kyčle, známých holčička to měla, a příznaky podobný :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
522
10.5.16 13:54

A jake jsou uplne priznaky? Nema teplotu ani nejak zacerveny. Nechce si ani moc sednout. Jen polosedi a kouka na pohadku. Chvilkami knoura ze chce behat. Je moc akcni. Vzdycky sedi chvilku a hned beha.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4754
10.5.16 18:10

Mám u obou dětí zkušenost jak se záněty kloubů, tak bohužel i záněty svalů. Vždy přestali chodit a vždy jsme skončili v nemocnici. Naposledy se zánětem svalů v březnu, není to žádná sranda, zánět se může dostat i na srdíčko. Jela bych po našich zkušenostech na pohotovost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
522
10.5.16 20:32

Tak nakonec uz chodime. Sice jeste pomalu ale chodi i do schodu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4156
11.5.16 08:32

@Lily007 dcera to měla po neštovicích - zánět kyčelního kloubu - stěžovala si na bolest (mimochodem kolene a kotníku) a kulhala. Já bych ho vzala k dětské a poradila se co s tím. Léčilo se to víceméně klidovým režimem a pravidelným užíváním nurofenu - je jak na bolest, tak na zánět. Dětská nás tenkrát nechala týden, nezlepšilo se to, tak nás odeslala na ortopedii. Tam to potvrdili i podle sona. Po mé zkušenosti bych to určitě řešila, my s tím bojovali docela dlouho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
522
11.5.16 15:04

Maly uz pekne chodi. Trosku jeste kulha ale uz chodi i po schodech. Volala jsem jine doktorce a pry kdyz nema teplotu tak jen aby byl v klidovym rezime a pit. Tak uvidime jeste zitra. Kdyt to bude stejny tak vyrazime

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat