Bolest okolo pupíku

Anonymní
3.12.19 17:39

Bolest okolo pupíku

Ahojky
Potřebovala bych od Vás radu. Už třetí den mě bolí okolo pupíku, je to jakoby křeč. Začně to tím jakmile se najím a je to jedno čeho..Ta bolest se stupňuje a pak už chodím skrčená jelikož se nemůžu narovnat :pocitac:.
V pravém podbřišku to občas píchá a jakoby tlačí, a v levém mám lehký tlak.Ten první den to tak bolelo že se mi udělalo špatně a polévalo mě horko.
Ale musím dodat že ten první den to začalo samo od sebe. Teď se to rozjíždí po jídle. Podbřišek mám měkký a když zmáčknu tak nebolí :nevim:
Nechci se hnát k lékaři, ten můj má dovolenou a jinému nechci..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

165
3.12.19 17:49

Mě kolem pupku a jakoby v křečích bere vždycky žaludek. Jak říkáš, je to ve vlnách, píchá mě pak všude možně. Když jsem poprvé zažila zánět žaludku, myslela jsem, že je po mě. Bolelo mě komplet celé břicho. Zkus žaludeční čaj, je hnusný, ale zabírá. A samozřejmě doktor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
400
3.12.19 21:15

Ja bych rekla zlucnik..jednou jsem mela zlucnikovy zachvat a to byla ve vlnach krecovita bolest, chvilku uplne nesnesitelne, polita studenym potem, pak dobry a porad dokola. Pomohl algifen, stacilo jednou si vzit a byl pokoj, ale je na predpis

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama