Už měsíc bolest v právem podbříšku

229
3.12.19 06:06

Už měsíc bolest v právem podbříšku

Ahoj,

nezažil jste někdo něco podobného?

Už mesic mě nepravidelně bolí/picha v právem podbříšku. U lékaře už asi 8×, na pohotovosti 5×. Nikde nic, na pohmat to nebolí a na UTZ a v krvi nic vidět není. Na slepé střevo to prý nevypadá.
Doporučení - vezmete si Algifen (ten nemůžu, je mi po něm zle).
Už jsem zoufalá, dnes mě to bolí zase celou noc…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5195
3.12.19 08:28

Já měla to same kdysi, nikde nic nemohli najít. Doporučili algifen. A já nakonec měla cystu na vaječníku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.12.19 09:55

Mela jsem take, hlavne bolest pri vyprazdnovani, asi po roce na gastru zjisten drazdivy tracnik

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
16332
3.12.19 10:20

A u lékaře si byla u praktika a nebo na gynekologii?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23798
3.12.19 10:28
@Ou píše:
A u lékaře si byla u praktika a nebo na gynekologii?

Presne to me napadlo. Jinak tedy kvuli stejnemu problemu 5 x za mesic na pohotovost… to je hard core.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
229
3.12.19 10:47

@mroe byla jsem na gynekologii, u praktika i na chirurgii, nikde nic. Mě už to hrozne obtěžuje, nevím, co mam pro to udelat ještě víc :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
229
3.12.19 10:48

@Veru1987 mě taky porad doporučuji Algifen, ale mě po je po něm vždycky hrozne zle, začne mě bolet hlava a je mi šílené slabo… už si ho brat nebudu, protože včera se mi s nim stalo zase to stejne… a nevím, čím jiným bych si mohla pomoci…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
229
3.12.19 10:49
@Anonymní píše:
Mela jsem take, hlavne bolest pri vyprazdnovani, asi po roce na gastru zjisten drazdivy tracnik
při vyprazdňování jsem ok, zase si říkám, ze slepak by mě při stolici třeba bolel :nevim:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
229
3.12.19 10:51

@Ou byla jsem všude, nikde nic. Jediné co mi praktik našel, jsou mirne zvýšené protilátky proti mononukleoze… ale, ze by mě při mono bolel podbrisek, to se mi nějak nezdá :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23798
3.12.19 11:00
@kaja555 píše:
při vyprazdňování jsem ok, zase si říkám, ze slepak by mě při stolici třeba bolel :nevim:

Zanet slepaku nemas. Tipuju nejakou gynekologickou zalezitost. UZ na gynde delali? Vickrat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.12.19 11:42

@kaja555 kdyby to byl slepak tak te to par dnu picha a sem tam boly a pak najednou silena bolest, ze se svijis do klubka na zemi, mozna endometrioza, tim si byl skoro gyndar jistej i me poslal na specializovane pracoviste, ale byl to pak ten tracnik :(

• Citovat
  • Nahlásit
229
3.12.19 12:28

@mroe jj, na UZV jsem byla na vyjde za poslední mesic 3×. Prvně byla malá cysta, posledně už ji tam neviděl…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
229
3.12.19 12:31
@Anonymní píše:
@kaja555 kdyby to byl slepak tak te to par dnu picha a sem tam boly a pak najednou silena bolest, ze se svijis do klubka na zemi, mozna endometrioza, tim si byl skoro gyndar jistej i me poslal na specializovane pracoviste, ale byl to pak ten tracnik :(

Mě už do bolí s picha ten mesic cca. Nějak mi přijde, ze je to na místě slepého střeva, ale na sonu nic zvláštního vidět nebylo, ale apendix tam prý přímo neviděli, byl někde schovaný…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
4.12.19 18:19

Ahoj už měsíc me pobolíva v mezigastriu bolest k pupku bolest vlevo I napravo… Byla jsem už 2× na chirurgii a jednou na interně.. Krevní odběry o. k. Ultrazvuk kvůli appendixu ok.. Gyn výš dvakrát a ultrazvuk…shoffeeruv tumor ten už tam mám po Cs… delší dobu nejsem si jistá zda, to může způsobit problémi :roll: mám ho uloženy na stejné straně ale bolest je výš… Už si nevím rady… :( jinak ta bolest břicha přišla po ovulaci..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1756
20.1.20 21:01

Chronicke slepe strevo a pokud ho na sonu nevideli nemuzou rict ze je v poradku. Budte v klidu ja mam tohle pres 7let a nikdy nic a ve finale reknou ze to mam od patere. Jinak sono ok, urologie ok, chira ok, gynda ok. Takze vim o cem mluvite vzdy s algifemem a cus :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat