Bolest po prohlídce u urologa

5.11.19 20:11

Bolest po prohlídce u urologa

Ahojky, dneska jsem byla na kontrole u urologa a řekl že mi vyšetří i močový měchýř. Nevím jestli to bylo cévkování, ale kontroloval mi trubici i močák. Bolelo to, ale jsou i horší věci. Říkal že mě to může dnes trošku štípat, s tím jsem počítala, ale jak jsem došla domů a šla na záchod tak jsem myslela, že se rozbrečím bolestí. Bolí to jak kdyby mě někdo řezal :,( nevím jestli to je kvůli toho, že jsem měla údajně trošku zúženou trubici a říkal že mi ji rozšířil, ale ta bolest je hrozná…měla jste to některá podobně? A jak dlouho to bude ještě bolet? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

288
5.11.19 20:16

Já jsem byla na cevkovani a na steru. První močení mě bolelo pekelně. Ale postupně se to zlepsovalo. Ráno už to bylo dobré.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
383
5.11.19 20:20

Taky jsem se po cevkování nemohla bolestí vyčůrat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.11.19 20:22

@Lucias241 no ja ted pujdu po 3 curat a po 2 me to bolelo furt stejne tak jsem zvedava co bude dal

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.11.19 20:22

@Luska a jak dlouho ti to trvalo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
397
5.11.19 20:39

Taky jsem na tom byla. Když jsem odešla z ordinace a nastoupila do auta, byla to taková bolest že jsem omdlela. Naštěstí řídil partner. Pak jsem si vzala 2 ibalginy a zaspala jsem to. Druhý den už bylo lépe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.11.19 20:55

@Jessica4 to je hrozné… :( a mela si po tom trošku krve? Ja jsem ted byla na wc a na toaletaku to bylo takove naruzovele a v moci uplne lehounce…skoro neviditelne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1052
5.11.19 21:17

Choďte čůrat do sprchy, to zmírní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
288
5.11.19 21:24

Trochu krve je normální. Sestra mi to po vyšetření říkala. Taky jsem měla pak toaletní papír trochu naruzovely.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
460
5.11.19 21:25

Me to delali pred lety (nicmene nepomohlo), curala jsem krev a byla to strasna bolest. Rano uz to bylo dobre

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
383
5.11.19 21:49

Druhý den už to bylo lepší. Za měsíc jsem šla znova a to už bolelo jen trochu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
397
6.11.19 06:51
@catherine99 píše:
@Jessica4 to je hrozné… :( a mela si po tom trošku krve? Ja jsem ted byla na wc a na toaletaku to bylo takove naruzovele a v moci uplne lehounce…skoro neviditelne

Ano i trochu krve bylo. Já jsem pak někde četla že by tohle vyšetření mohli dělat pod částečnou narkozou ale nikdo mi to nenabídl. Ale fakt hrozný zážitek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama