Bolest podbřišku z Macy?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
254
17.1.22 16:09

Bolest podbřišku z Macy?

Ahoj holky, mam takovy dotaz ohledne bolesti podbřisku 10 dni pred menstruaci. Minuly tyden sem mela jeden vecer hustý bily vytok a pak uz nic, jen me od te doby dost boli podbrisek. Zacala sem prvni mesic brát Macu, nemate s tim některá zkušenost, ze by to treba na to mohlo mit nejaky vliv? Jeste sem si rikala uhnizdovani, ale to by asi netrvala bolest bricha tyden. K MUDr jdu za 14 dni, jestli nemam treba nejaky zanet, ale napada me fakt ta Maca, ze by to mohlo byt z toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7292
17.1.22 16:13

Ahoj, jo, taky jsem zkoušela a taky mě z toho bolelo břicho. Na netu jsem si našla, že prý je to proto, že je syrová a má se prý upražit, nebo povařit v kaši. Pak jsem na to zapomněla a už nezkoušela. Taky se dá koupit nějaká už zpracovaná, tu syrovou některý lidi nesnesou. Je to jak s česnekem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
254
17.1.22 16:24
@Takyjedna píše:
Ahoj, jo, taky jsem zkoušela a taky mě z toho bolelo břicho. Na netu jsem si našla, že prý je to proto, že je syrová a má se prý upražit, nebo povařit v kaši. Pak jsem na to zapomněla a už nezkoušela. Taky se dá koupit nějaká už zpracovaná, tu syrovou některý lidi nesnesou. Je to jak s česnekem.

A taky te to bolelo jako bys to mela dostat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7292
17.1.22 16:28

Těžko říct, já tu bolest umím těžko popsat… Když to mám mít, tak mě spíš bolej záda… Ale zkoušela jsem několikrát za sebou a pokaždý mě z toho břicho bolelo. Pak jsem přestala a bolest taky, po týdnu jsem zkusila zase, jak pokusnej králík…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
254
17.1.22 16:30
@Takyjedna píše:
Těžko říct, já tu bolest umím těžko popsat… Když to mám mít, tak mě spíš bolej záda… Ale zkoušela jsem několikrát za sebou a pokaždý mě z toho břicho bolelo. Pak jsem přestala a bolest taky, po týdnu jsem zkusila zase, jak pokusnej králík…

Ja to taky musim zkusit vynechat, člověk se snaží porad neco zkoušet, aby se konečně zadarilo a spis to ma opačný efekt ach jo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat