Bolest prsou, hlavy, břicha

19
1.4.16 16:11

Bolest prsou,hlavy,bricha

Holky mam na vas dotaz 17.3 mi. skoncila ms ktera byla asi jen 3-4 dny což bylo divne kdyz jo mam normlane tak 5 a uz par dni mě boli hlava, citlive prsa citim v nich i jemny tlak nevim jak to popsat dp toho se přidá bolest břicha kdyz udelam Rychlý pohyb tak i pichne v nem na vajecnikach. Myslíte ze je to moc brzo si delat test? Nemáte zkušenosti nebo jsou to příznaky tehu. Nemam na nic chut nebp se zase prejim strasna chut na sladke cele dny ae mi chce spat utahana. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1000
1.4.16 16:15

@sariste test si udelej.muze se delat prvni den vynechani ms, ale nekdo i menstruuje, i kdyz je tehotnej, coz by mohl byt tvuj pripad…test by ti to uz ukazal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
1.4.16 16:17

@Janitka
Kdyz ja mam. dostat ms az 13. 4 jak ji mívám, jenze ted mi přijde brzo dělat tehu test i Když bych ho udělala. Ze si myslim ze to nic neni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1000
1.4.16 16:29

@sariste ale muzes byt tehotna uz z predesleho mesice, i kdyz jsi mela menstruaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
1.4.16 16:33

@Janitka
To sem dostala ms rychle nic me nebolelo a prisla hned silná ne slaba 1-2 den ale takova ze prisla i driv bez jakýchkoliv priznaku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15530
1.4.16 17:00

Udělala bych test. Stojí par korun a aspoň vyloucis těhotenství z minulého cyklu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
1.4.16 17:32

Test jsem si ted udělala na zacatku tam slabe byla Druha carka duch a ted tam neni. Tal nevím :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.4.16 20:52

Momentálně prožívám podobné s tím, že jde o hormonální problém. Po pár dnech se dostavila další silná MS, kterou se snažíme zastavit léky. Takže jsou různé možnosti.

• Citovat
  • Nahlásit
2.4.16 16:49

Bolest prsou a bíla tekutina z bradavek

Celý týden mě pobolívají prsa, kdy jsi je zmáčknu vyteče z nich bíla tekutina.HA neberu již 4 měsíce. Mám týden před Ms. Tohle se mi při prvním těhotenství nestalo, poznalo jsem to jen že mi vynechala MS.Jsem z toho nesvá. Myslíte, že se jedná o těhotenství nebo o hormonální nerovnováhu. Test negativní-ale myslím, že jsem jsi ho dělala brzo.Moc Vám všem děkuji za názory. :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
2.4.16 20:06
@marculenka píše:
Celý týden mě pobolívají prsa, kdy jsi je zmáčknu vyteče z nich bíla tekutina.HA neberu již 4 měsíce. Mám týden před Ms. Tohle se mi při prvním těhotenství nestalo, poznalo jsem to jen že mi vynechala MS.Jsem z toho nesvá. Myslíte, že se jedná o těhotenství nebo o hormonální nerovnováhu. Test negativní-ale myslím, že jsem jsi ho dělala brzo.Moc Vám všem děkuji za názory. :*

Mam to samé prsa ni pripadaji nalite chvílemi, boli pak zase klid, ja si delala test taky včera a dnes a tu čárku jsem tam videla jen nevin pak tam nebyla. bricho me boli záda nad zadkem, chci aby byla videt vic ta carka :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
5.4.16 11:44

Může to být těhotenství, ale dej si ještě čas. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
20.3.18 18:39

Ahoj holky chci se zeptat uz podruhe beru clostilbegyt na ovu jelikoz u me nebyla ted mam porad bazalni teplotu 37,2- 37,7 bolest v podbrisku husty ciry vytok bez zapacha zvetsili se mi prsa myslite ze muzu byt tehotna?? Dekuji za odpoved

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat