Bolest prstu z práce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Katkafaj
Stálice 72 příspěvků 10.03.18 14:53
Bolest prstu z práce

Ahojky.
1.3. jsem nastoupila do práce(automobilový průmysl).
V den, kdy jsem nastoupila na linku, tak jsem dávala pevné gumičky na plastové kolečko a tím začal můj broblém s palcem/2 dny.
Pak mě v dalším týdnu dali na jinou linku, která je jakžtaž v pohodě.
Ale palec mě bolí čím dál víc, neohnu ho, je nateklý a nic s ním neudělám. Když se ho omylem něčím dotknu, tak je to pocit, kdyby mi ti projelo 1000 jehel a včera a dnes jsem se bouchla a ta bolest je stokrát horší. Včera mi ta bolest projela až k loktu. Každý mi říká že to musím vydržet, že to přejde. Jenže ono je to s tím palcem horší a horší.
Okolí nehtu je dost zarudlé, brní, tepá.
Tělo si zvykne, je ochablé po třech letech rodičaku. Ale s palcem nic neudělám, mám problém zapnout zip, knoflík, prostě cokoli. Přejde to? Nebo je na to nějaká mastička?
Nebo mám zavolat na ortopedii?

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 10.03.18 15:27

@Katkafaj máš jakýs zánět, fič k dr..

iiiv
Extra třída :D 10956 příspěvků 10.03.18 15:55

Určitě doktor, nejlépe hned.

Sany80s
Kelišová 6545 příspěvků 10.03.18 16:01

Zánět, dopracovala jsem se k tomu též v autoprůmyslu.

Katkafaj
Stálice 72 příspěvků 10.03.18 16:07

@martina.se k ortopedovi nebo k obvodní? Taky mě napadl zánět…tvl po dvou dnech práce. To se mi ještě nestalo :zed: a to jsem předtím pracovala taky v auto. ale tam byla jiná práce

radkka
Generální žvanilka 20619 příspěvků 10.03.18 19:33
@Katkafaj píše:
@martina.se k ortopedovi nebo k obvodní? Taky mě napadl zánět…tvl po dvou dnech práce. To se mi ještě nestalo :zed: a to jsem předtím pracovala taky v auto. ale tam byla jiná práce

Nevěš hlavu, se stane ;) určitě doktor. Připomněla jsi mi, jak jsem jednou pracovala v cukrárně, celý den jsem nandavala kopečkovou zmrzlinu, měla jsem po dvou dnech zánět šlach :oops: :mrgreen:

Katkafaj
Stálice 72 příspěvků 10.03.18 19:49

@radkka jenže jsem ve zkušebce:-(
Sice mají podstav, ale i tak

radkka
Generální žvanilka 20619 příspěvků 10.03.18 19:53
@Katkafaj píše:
@radkka jenže jsem ve zkušebce:-(
Sice mají podstav, ale i tak

Zajdi k doktorovi a uvidíš, co ti na to řekne, jestli bude potřeba mít to v klidu, tak si přece neodděláš ruku :nevim: Ale třeba to nebude tak hrozný :hug:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 11.03.18 14:41
@Katkafaj píše:
@martina.se k ortopedovi nebo k obvodní? Taky mě napadl zánět…tvl po dvou dnech práce. To se mi ještě nestalo :zed: a to jsem předtím pracovala taky v auto. ale tam byla jiná práce

to je fuk kde, obvoďák Ti kdyžtak dá žádanku, mmchdm, uveď tam, že to máš z práce, bude to jinak posuzováno… zkušebka nezkušebka, když je nutné, člověk se tomu nevyhne..

Katkafaj
Stálice 72 příspěvků 12.03.18 17:54

Tak nakonec mi to ošetřila dětská…šla jsem s malou, bo od pátku teploty, kašel. Zánět nosohltanu, takže mám paragraf(aspoň sem si nemusela brát nemocenskou;-)).Snad se do týdne ten palec zotaví. Přinejhorším zajdu na chiru.
Na palec jsem dostala jodizonovaný roztok a od obvodní prášky proti bolesti

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

Řeším Jirkovy dluhy a jsem ve stresu! Andrea Pomeje vysvětlila svůj údajný nezájem

Zatímco nejlepší kamarád Jiřího Pomejeho Pavel Pásek a jeho tatínek Jiří... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >