Stánek s alkoholem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nikocka
Kecalka 146 příspěvků 09.03.18 21:37
Stánek s alkoholem?

Dobrý večer,
přemýšlela jsem o otevření prodejního stánku na fesťákách.. Měl by to být stánek s alkoholem. Ráda bych se pro to zeptala zkušenějších, zda potřebuji nějaké speciální povolení? (Když budu pracovat s alkoholem).. Samozřejmě počítám, že to musím ohlásit, hygiena apod.
Díky za odpovědi :-)

Reklama

Reakce:

MalinkaMil
Kecalka 121 příspěvků 09.03.18 21:39

Asi jako v restauraci, povolení na prodej alkoholu, ale jinak nic, jen teda loni na fesťácích už se třeba pití i v plechovkách mělo prodávat pouze otevřené kůli eet, aspoň nám to tvrdil šéf :mrgreen:

Nikocka
Kecalka 146 příspěvků 09.03.18 21:42

Noo, já bych ráda michané drinky apod v kelímku.. To mě napadá další dotaz.. EET se nějak pozdržuje pro stánkaře? Máte někdo nějaké info? Díky

MalinkaMil
Kecalka 121 příspěvků 09.03.18 21:44

Nevím jestli je nějáká změna, ale co se týkalo loni nápojů, tak když byli otevřené eet být nemusela, ale pokud vím Babiš to chce postupně naflákat úplně všude… :zed: :pocitac:

MalinkaMil
Kecalka 121 příspěvků 09.03.18 21:45

Každopádně mně ještě napadá, že pokud jde o festival tipu let it roll, kde se platí s těmi čipovými náramky, tak tam je eet automaticky :mrgreen:

Nikocka
Kecalka 146 příspěvků 09.03.18 21:47

Jo, já to musim vše ještě vyzjistit.. zatím to je jen nápad, ale fakt bych ho ráda zrealizovala.. kazdopadne diky za reakce :)

MalinkaMil
Kecalka 121 příspěvků 09.03.18 21:48

Není zač, každopádně se připrav, že je to dost vyčerpávající :lol: ale to co sem tam měla za noc na dýškách… :mrgreen: to se vyplatilo :palec:

Nikocka
Kecalka 146 příspěvků 09.03.18 21:56

V to doufám :D :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Co se jedlo v roce vašeho narození? Kapitán Iglo a další gastro hity mládí

Pamatujete, když v ulici zazněla píseň Family Frost nebo když se v Česku... číst dále >

Královská svatba: Proč byli mezi hosty Clooney, Beckhamovi nebo Serena?

O víkendu si královské ano řekli Američanka Meghan Markle (36) a princ Harry... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

Co už byste nikdy neměli dělat, pokud chcete opravdu zhubnout

Plavková sezona se blíží a vaše předsevzetí zhubnout alespoň nějaké to kilo... číst dále >

Reklama