Reklama

Stánek s alkoholem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nikocka
Kecalka 151 příspěvků 09.03.18 21:37
Stánek s alkoholem?

Dobrý večer,
přemýšlela jsem o otevření prodejního stánku na fesťákách.. Měl by to být stánek s alkoholem. Ráda bych se pro to zeptala zkušenějších, zda potřebuji nějaké speciální povolení? (Když budu pracovat s alkoholem).. Samozřejmě počítám, že to musím ohlásit, hygiena apod.
Díky za odpovědi :-)

Reklama

Reakce:

MalinkaMil
Kecalka 121 příspěvků 09.03.18 21:39

Asi jako v restauraci, povolení na prodej alkoholu, ale jinak nic, jen teda loni na fesťácích už se třeba pití i v plechovkách mělo prodávat pouze otevřené kůli eet, aspoň nám to tvrdil šéf :mrgreen:

Nikocka
Kecalka 151 příspěvků 09.03.18 21:42

Noo, já bych ráda michané drinky apod v kelímku.. To mě napadá další dotaz.. EET se nějak pozdržuje pro stánkaře? Máte někdo nějaké info? Díky

MalinkaMil
Kecalka 121 příspěvků 09.03.18 21:44

Nevím jestli je nějáká změna, ale co se týkalo loni nápojů, tak když byli otevřené eet být nemusela, ale pokud vím Babiš to chce postupně naflákat úplně všude… :zed: :pocitac:

MalinkaMil
Kecalka 121 příspěvků 09.03.18 21:45

Každopádně mně ještě napadá, že pokud jde o festival tipu let it roll, kde se platí s těmi čipovými náramky, tak tam je eet automaticky :mrgreen:

Nikocka
Kecalka 151 příspěvků 09.03.18 21:47

Jo, já to musim vše ještě vyzjistit.. zatím to je jen nápad, ale fakt bych ho ráda zrealizovala.. kazdopadne diky za reakce :)

MalinkaMil
Kecalka 121 příspěvků 09.03.18 21:48

Není zač, každopádně se připrav, že je to dost vyčerpávající :lol: ale to co sem tam měla za noc na dýškách… :mrgreen: to se vyplatilo :palec:

Nikocka
Kecalka 151 příspěvků 09.03.18 21:56

V to doufám :D :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama