OČR - ukončení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MinkaD
Kecalka 480 příspěvků 09.03.18 13:15
OČR - ukončení

Beru na syna OČR od pondělí a následující pondělí bych chtěla jít do práce. Lékařka mi řekla, že až budu chtít ukončit, tak mám zavolat a oni mi to ukončí, problém je v tom, že se vůbec nemohu dnes celý den dovolat do ordinace a v pondělí potřebuji do práce a syna chci dát už do školy. Může být problém s tím, že budu volat až v pondělí? Měla jsem paragraf asi jen jednou a už je to dávno. A všude jsem četla, že by se to mělo nahlásit dopředu.

Reakce:

Helileli
Závislačka 2957 příspěvků 09.03.18 13:58

Běžné to dělám tak, že skočím k Dr v pondělí brzo odpoledne, když jdu z práce, ukonči mi to zpětně neděli a v úterý to odevzdán v práci. Dítě s sebou nemám.

Pomka
Kelišová 7319 příspěvků 09.03.18 14:13

Já bych to až takhle neřešila. Normálně bych zavolala v pondělí. Já mám momentálně taky ošetřování a v pondělí chci do práce a budu to řešit až v pondělí, ale my se prostřídáme s chlapem, tak to je možná trochu něco jinýho.

Popokatepetla
Závislačka 3144 příspěvků 09.03.18 15:48

Ted jsem byla na očr a ve čtvrtek jsem k dr volala, ať mi to ukončí k pondělku (tomu, co už byl). Dřív jsem se k tomu nějak nedostala :mrgreen: Takže v tom, že zavoláš v pondělí, bych určitě problém neviděla.

Flyingfrog
Extra třída :D 12111 příspěvků 09.03.18 17:07

Není to problém. Já hlásila šéfovi akorát to, že na očr nastupuju. Kdy přijdu, jsem fakt nehlásila, jen když jsem fyzicky dorazila, tak jsem mu cinkla, aby věděl, že tam jsem.

MinkaD
Kecalka 480 příspěvků 10.03.18 09:45

Ok, děkuji všem za odpovědi.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >