Reklama

OČR - ukončení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MinkaD
Kecalka 480 příspěvků 09.03.18 13:15
OČR - ukončení

Beru na syna OČR od pondělí a následující pondělí bych chtěla jít do práce. Lékařka mi řekla, že až budu chtít ukončit, tak mám zavolat a oni mi to ukončí, problém je v tom, že se vůbec nemohu dnes celý den dovolat do ordinace a v pondělí potřebuji do práce a syna chci dát už do školy. Může být problém s tím, že budu volat až v pondělí? Měla jsem paragraf asi jen jednou a už je to dávno. A všude jsem četla, že by se to mělo nahlásit dopředu.

Reklama

Reakce:

Helileli
Závislačka 2758 příspěvků 09.03.18 13:58

Běžné to dělám tak, že skočím k Dr v pondělí brzo odpoledne, když jdu z práce, ukonči mi to zpětně neděli a v úterý to odevzdán v práci. Dítě s sebou nemám.

Pomka
Kelišová 7317 příspěvků 09.03.18 14:13

Já bych to až takhle neřešila. Normálně bych zavolala v pondělí. Já mám momentálně taky ošetřování a v pondělí chci do práce a budu to řešit až v pondělí, ale my se prostřídáme s chlapem, tak to je možná trochu něco jinýho.

Popokatepetla
Závislačka 3041 příspěvků 09.03.18 15:48

Ted jsem byla na očr a ve čtvrtek jsem k dr volala, ať mi to ukončí k pondělku (tomu, co už byl). Dřív jsem se k tomu nějak nedostala :mrgreen: Takže v tom, že zavoláš v pondělí, bych určitě problém neviděla.

Flyingfrog
Extra třída :D 12097 příspěvků 09.03.18 17:07

Není to problém. Já hlásila šéfovi akorát to, že na očr nastupuju. Kdy přijdu, jsem fakt nehlásila, jen když jsem fyzicky dorazila, tak jsem mu cinkla, aby věděl, že tam jsem.

MinkaD
Kecalka 480 příspěvků 10.03.18 09:45

Ok, děkuji všem za odpovědi.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama