Bolest uší - syn 7 let

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je online1pipa
Kelišová 6088 příspěvků 04.09.18 21:55
Bolest uší - syn 7 let

Ahoj. V sobotu jsme se vrátili z termálů a syn si začal stěžovat, že když mu někdo sáhne na ucho, tak ho to dost bolí. Včera v noci se přidalo i ucho druhé. Navíc je přešlý mrazem a má zvýšenou teplotu a je unavenější. Přes den je čilý. Jinak ho nic nebolí. Když na uši nesaháme, netrápí ho. Dnes na orl doktor řekl, že to není zánět, že spíš kožní problém a napsal kapky. Nemáte někdo podobnou zkušenost? Nechápu, že ho to tak moc zabolí, když na ucho sáhnem.

Reakce:

ivašot.
Kelišová 6428 příspěvků 04.09.18 21:59

Takhle se u dcery vždycky projevoval zánět vnějšího zvukovodu. Nedalo se na ucho sáhnout a taky hodně bolelo, když se za něj jemně zatáhlo. Řešilo se to atb kapkama do ucha.

Uživatel je onlineAmelie30
Ukecaná baba ;) 1952 příspěvků 04.09.18 22:00

@1pipa oteklé ho nemá? Kolegyně měla takhle v uchu pásový opar, prý to hodně starý doktor viděl jen jednou za život. Ale tu to hodně bolelo. :nevim: malýmu zase nateklo jedno ucho, měl ho jak Hurvínek, ale toho to zase vůbec nebolelo. Dle Dr. Alergická reakce na štípanec. Jsem moc nepomohla. :(

ivašot.
Kelišová 6428 příspěvků 04.09.18 22:00

ještě dodám, že jsme si to pravidelně vozili z dovolené, jako následek věčného máčení ve vodě.

Uživatel je onlineAmelie30
Ukecaná baba ;) 1952 příspěvků 04.09.18 22:01

@ivašot. Ano, na to jsem nevzpomněla, to by mohlo být.

annasmyc
Kecalka 246 příspěvků 04.09.18 22:03

dcera na to taky trpí po koupání. Kapala bych do uší, někdy pomáhá suché teplo (čepice),kapat i do nosa (normální kapky do nosa -my používáme nasivin) a na noc nurofen.

lampicka11
Závislačka 3397 příspěvků 2 inzeráty 04.09.18 22:11
@1pipa píše:
Ahoj. V sobotu jsme se vrátili z termálů a syn si začal stěžovat, že když mu někdo sáhne na ucho, tak ho to dost bolí. Včera v noci se přidalo i ucho druhé. Navíc je přešlý mrazem a má zvýšenou teplotu a je unavenější. Přes den je čilý. Jinak ho nic nebolí. Když na uši nesaháme, netrápí ho. Dnes na orl doktor řekl, že to není zánět, že spíš kožní problém a napsal kapky. Nemáte někdo podobnou zkušenost? Nechápu, že ho to tak moc zabolí, když na ucho sáhnem.

Ucho se může za pár hodin zhoršit. Já měla jako dítě takhle zánět zvukovodu…o zánětu středního ucha ani nemluvím. Vím že proplachovat přez stříkačku borovou vodou. Šla bych znova na ORL

lampicka11
Závislačka 3397 příspěvků 2 inzeráty 04.09.18 22:13

Každopádně kdyby měl zánět tak teplo to rozjede. Já bych spíš chladila a dala lék na horečku a zašla bych k Dr znova jak jsem psala

Uživatel je online1pipa
Kelišová 6088 příspěvků 06.09.18 22:04

Děkuji všem za rady. Já bych taky řekla, že jde o začínající zánět zvukovodu. Kapu kapky. Už je to ale o hodně lepší, tak snad to přejde.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Doma a s vínem! Menzelovi zveřejnili spokojenou fotku z rodinné večeře

Rodina Jiří Menzela (80) slaví! Slavný režisér se po téměř roce, který... číst dále >

Prahu zahltily zelené koloběžky: Rozpadají se a ohrožují všechny kolem!

Ulice Prahy v posledních týdnech zaplavil světový fenomén – zelené... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

OBRAZEM: Krásné dcery, které své slavné rodiče rozhodně nezapřou

Být dcerou slavných rodičů nemusí být vždycky lehké, zejména když vaše... číst dále >