Bolest uší - syn 7 let

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
1pipa
Kelišová 6093 příspěvků 04.09.18 21:55
Bolest uší - syn 7 let

Ahoj. V sobotu jsme se vrátili z termálů a syn si začal stěžovat, že když mu někdo sáhne na ucho, tak ho to dost bolí. Včera v noci se přidalo i ucho druhé. Navíc je přešlý mrazem a má zvýšenou teplotu a je unavenější. Přes den je čilý. Jinak ho nic nebolí. Když na uši nesaháme, netrápí ho. Dnes na orl doktor řekl, že to není zánět, že spíš kožní problém a napsal kapky. Nemáte někdo podobnou zkušenost? Nechápu, že ho to tak moc zabolí, když na ucho sáhnem.

Reakce:
ivašot.
Kelišová 6721 příspěvků 04.09.18 21:59

Takhle se u dcery vždycky projevoval zánět vnějšího zvukovodu. Nedalo se na ucho sáhnout a taky hodně bolelo, když se za něj jemně zatáhlo. Řešilo se to atb kapkama do ucha.

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1994 příspěvků 04.09.18 22:00

@1pipa oteklé ho nemá? Kolegyně měla takhle v uchu pásový opar, prý to hodně starý doktor viděl jen jednou za život. Ale tu to hodně bolelo. :nevim: malýmu zase nateklo jedno ucho, měl ho jak Hurvínek, ale toho to zase vůbec nebolelo. Dle Dr. Alergická reakce na štípanec. Jsem moc nepomohla. :(

ivašot.
Kelišová 6721 příspěvků 04.09.18 22:00

ještě dodám, že jsme si to pravidelně vozili z dovolené, jako následek věčného máčení ve vodě.

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1994 příspěvků 04.09.18 22:01

@ivašot. Ano, na to jsem nevzpomněla, to by mohlo být.

annasmyc
Kecalka 395 příspěvků 04.09.18 22:03

dcera na to taky trpí po koupání. Kapala bych do uší, někdy pomáhá suché teplo (čepice),kapat i do nosa (normální kapky do nosa -my používáme nasivin) a na noc nurofen.

lampicka11
Závislačka 3431 příspěvků 5 inzerátů 04.09.18 22:11
@1pipa píše:
Ahoj. V sobotu jsme se vrátili z termálů a syn si začal stěžovat, že když mu někdo sáhne na ucho, tak ho to dost bolí. Včera v noci se přidalo i ucho druhé. Navíc je přešlý mrazem a má zvýšenou teplotu a je unavenější. Přes den je čilý. Jinak ho nic nebolí. Když na uši nesaháme, netrápí ho. Dnes na orl doktor řekl, že to není zánět, že spíš kožní problém a napsal kapky. Nemáte někdo podobnou zkušenost? Nechápu, že ho to tak moc zabolí, když na ucho sáhnem.

Ucho se může za pár hodin zhoršit. Já měla jako dítě takhle zánět zvukovodu…o zánětu středního ucha ani nemluvím. Vím že proplachovat přez stříkačku borovou vodou. Šla bych znova na ORL

lampicka11
Závislačka 3431 příspěvků 5 inzerátů 04.09.18 22:13

Každopádně kdyby měl zánět tak teplo to rozjede. Já bych spíš chladila a dala lék na horečku a zašla bych k Dr znova jak jsem psala

1pipa
Kelišová 6093 příspěvků 06.09.18 22:04

Děkuji všem za rady. Já bych taky řekla, že jde o začínající zánět zvukovodu. Kapu kapky. Už je to ale o hodně lepší, tak snad to přejde.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >