Po dobrání ATB do školy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 11:57
Po dobrání ATB do školy?

Zajímá mě Váš názor…pokud dítě dostane ATB na spálovou angínu, která je za tři dny ATB pryč, nestihne se ani rozjet…dítě dalších sedm dnů doma již v pořádku, ale bere ATB…a po kontrole u lékaře, kdy testy prokázáno, že je dítě zdravé, cítí se dobře, již týden chodí ven na zahradu 2× denně 30 minut, poslali by jste den po dobrání ATB již do školy?

Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10488 příspěvků 04.09.18 12:00

Ne, mamka nás nechávala vždy ještě týden doma, budu to dělat stejne ;)

luca241
Ukecaná baba ;) 1646 příspěvků 04.09.18 12:04
@Anonymní píše:
Zajímá mě Váš názor…pokud dítě dostane ATB na spálovou angínu, která je za tři dny ATB pryč, nestihne se ani rozjet…dítě dalších sedm dnů doma již v pořádku, ale bere ATB…a po kontrole u lékaře, kdy testy prokázáno, že je dítě zdravé, cítí se dobře, již týden chodí ven na zahradu 2× denně 30 minut, poslali by jste den po dobrání ATB již do školy?

Ne.Ono se to může vrátit,což konkrétně tato angína rada dělá (vlastní zkušenost).U nás to je tak,že jak dlouho ATB,tak stejně dlouho rekonvalescen­ce doma.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63374 příspěvků 3 inzeráty 04.09.18 12:07

Ano, slo hned dalsi den po kontrole do skolky a do skoly by slo tuplem, nevidim duvod, proc si doma pestovat zdrave dite a pak dohanet co zameskalo. Kor kdyz mu krom zjiszeneho streptokoka z vyteru nic nebylo.

Lioness34
Zasloužilá kecalka 964 příspěvků 04.09.18 12:27

Pokud by zvladala učení doma, chtěla být doma a já Doma byla nebo mohla být, tak proč ne. Domluvila bych se s dcerou…

Luca82
Zasloužilá kecalka 1000 příspěvků 04.09.18 12:31

Poslala tuto srandu s ,,dolecovanim,, jsem mohla delat, kdyz jsem byla s mladsim na rodicaku.
Ted pracuji a bohuzel.......
Nemuzu si dovolit byt doma 2-3 tydny v kuse zvlast, kdyz mam 2 deti.
To bych do te prace ani nedosla.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 12:33

chce jít do školy…cítí se normálně…

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63374 příspěvků 3 inzeráty 04.09.18 12:44
@Anonymní píše:

Ať klidně jde, kor když se cítí dobře a chce jít.

Luboš P
Zasloužilá kecalka 885 příspěvků 04.09.18 12:48

Já jsem možná zblblý z TV seriálů, ale tam se dětská lékařka při kontrole vyjadřuje, kdy může dítě do školy. A kdo je povolanější než ošetřující lékař?

Lioness34
Zasloužilá kecalka 964 příspěvků 04.09.18 12:48
@Anonymní píše:

Pokud chce jít ať jde.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 12:51

lékař to samozřejmě povolil…jen jsem se začetla do Vašich předešlých diskuzí…ale většinou se jednalo o dítě školkové…což je jiná situace

Murka
Ukecaná baba ;) 1559 příspěvků 04.09.18 13:35

Vždy se ptám doktora, zda už může do školy/školky. Po nemoci má starší vždy omluvenku na tv (na týden), u mladší, školkové, požádám učitelky, aby na ni dohlédly, aby moc nelítala. Bohužel si nemůžu dovolit ten luxus zůstat doma s dítětem po nemoci déle.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63374 příspěvků 3 inzeráty 04.09.18 13:38

@Murka Jojo, omluvenku s tv píšu taky, ten když zamešká, tak se houby děje… tu mu píšu i když mi přijde takový „ani ryba ani rak“ zdravý není, ale nemocný, aby musel být doma taky ne.

Murka
Ukecaná baba ;) 1559 příspěvků 04.09.18 13:43
@j.a.n.i1 píše:
@Murka Jojo, omluvenku s tv píšu taky, ten když zamešká, tak se houby děje… tu mu píšu i když mi přijde takový „ani ryba ani rak“ zdravý není, ale nemocný, aby musel být doma taky ne.

U nás vyžadují omluvenku z tv od lékaře. Takže normálně do žákovské dává doktor razítko a od kdy může cvičit. Omluvenku od rodičů do tv učitelé neuznávají.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63374 příspěvků 3 inzeráty 04.09.18 16:03

@Murka Tak kdybych potkela takoveho blba, tak holt necham dite doma, pripadne dorazi to skoly az po tv nebo odejde pred nim.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Mareš překvapil: Umí se nadchnout i pro jiné věci, než je jeho „soukoncertí“

Vánoce se kvapem blíží a ještě než Leoš Mareš (42) překvapí choť Moniku a své... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >