Nadměrné pocení u dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lynč
Ukecaná baba ;) 1092 příspěvků 03.09.18 14:37
nadměrné pocení u ditěte

Ahoj holky jdu si pro radu???? kluk 9 let se dneska strašně potí jakože sedí v klidu u televize a spotí se tak že už jsme dvakrát měnili tričko uplně mokrý. Doma ani venku vedro moc nemame. Nemocny taky neni. Nevíte co by to mohlo značit? Moc díky

Reakce:

Netopirek
Echt Kelišová 7901 příspěvků 03.09.18 14:39

Hormony. A nebo nic. Ale raději bych návštěvu lékaře neodkládala

LennyL1
Kecalka 398 příspěvků 03.09.18 14:58

Tak já mám včera i dnes naprosto to stejný, už jsem byla třikrát ve sprše, občas to mívám, přičítám to změně počasí, nebo tlaku, nevím. Přítel to měl včera taky, byli jsme jak dvě zpocený prasátka.

Uživatel je onlineluca241
Ukecaná baba ;) 1645 příspěvků 03.09.18 16:13

Já jsu na tom dnes úplně stejně.vypadam jak kdybych vylezla ze sprchy.i s vla­sama.ale pokud by to u malého pokračovalo,šla bych se poradit k lékaři a chtěla aspoň nějaké odběry…

lynč
Ukecaná baba ;) 1092 příspěvků 03.09.18 16:16

Holky díky tak snad to bude jen tím počasím????

LennyL1
Kecalka 398 příspěvků 04.09.18 07:01

Ještě přidávám, že za náma včera přišel tchán na zahrádku a první co řekl bylo, že se už dva dny extrémně potí, že neví, co se děje. To stejný můj otec. Asi je to fakt počasím, ale je to fakt otravný.

Anonym204
Nováček 1 příspěvek 22.10.18 15:38
Pocení v pubertě

Ahoj, je mi 14 let a potím se už od 13 let. Vždy když přijdu do školy tak mám spocené kruhy pod podpažím, takže musím pořád nosit mikinu aby to nebylo vidět a nejhorší je to v létě to musím pořád držet ruce u těla aby to nikdo neviděl… Vím že jsem v pubertě ale jak jsem si všimla tak jsem úplně jediná že třídy kdo se takhle potí a jsem z toho fakt zoufalá :,( Už si skoro nevybírám trička, která se mi líbí ale na kterých není vidět pot. A hygienu dodržuji a obézní nejsem. Používám antiperspirant a ten mi vůbec nepomáhá. Zkoušela jsem i kuličkovy antiperspirant od Rexony, který má být prý proti nadměrnému pocení ale vůbec mi nepomohl to jsem zbytečně vyhodila 130Kč. A taky jsem slyšela od Dricloru prý se může používat od 12 let. Myslíte že kdybych si zašla do lékárny SAMA, tak mi HO PRODAJÍ?? Jestli jste vyzkoušeli Driclor tak budu ráda když mi napíšete své zkušenosti. Ale nejsem si stopro jistá, že pro mě je Driclor v tomhle věku to nejlepší…

Budu moc ráda :srdce:, když mi sem napíšete různé tipy. Kdyby jste mi doporučili nějaký dobrý antiperspirant z drogérky tím lépe ale pochybuji že to na mne bude fungovat.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >