Reklama

Nadměrné pocení u dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lynč
Ukecaná baba ;) 1092 příspěvků 03.09.18 14:37
nadměrné pocení u ditěte

Ahoj holky jdu si pro radu???? kluk 9 let se dneska strašně potí jakože sedí v klidu u televize a spotí se tak že už jsme dvakrát měnili tričko uplně mokrý. Doma ani venku vedro moc nemame. Nemocny taky neni. Nevíte co by to mohlo značit? Moc díky

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineNetopirek
Echt Kelišová 7609 příspěvků 03.09.18 14:39

Hormony. A nebo nic. Ale raději bych návštěvu lékaře neodkládala

LennyL1
Kecalka 379 příspěvků 03.09.18 14:58

Tak já mám včera i dnes naprosto to stejný, už jsem byla třikrát ve sprše, občas to mívám, přičítám to změně počasí, nebo tlaku, nevím. Přítel to měl včera taky, byli jsme jak dvě zpocený prasátka.

luca241
Ukecaná baba ;) 1597 příspěvků 03.09.18 16:13

Já jsu na tom dnes úplně stejně.vypadam jak kdybych vylezla ze sprchy.i s vla­sama.ale pokud by to u malého pokračovalo,šla bych se poradit k lékaři a chtěla aspoň nějaké odběry…

lynč
Ukecaná baba ;) 1092 příspěvků 03.09.18 16:16

Holky díky tak snad to bude jen tím počasím????

LennyL1
Kecalka 379 příspěvků 04.09.18 07:01

Ještě přidávám, že za náma včera přišel tchán na zahrádku a první co řekl bylo, že se už dva dny extrémně potí, že neví, co se děje. To stejný můj otec. Asi je to fakt počasím, ale je to fakt otravný.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama