Reklama

Průjem- růst stoliček?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 16:41
Průjem- růst stoliček?

Ahoj. Chtěla bych se zeptat na pár věcí. Syn (2,5r.) má průjem. Začalo to tím, že měl 1 noc 38st. teplotu a od té doby průjem s lehce zvýšenou teplotou. Trvá to už 5.den. je. mozne že je to růstem stoličky? Pak bych se chtěla zeptat, co byste mi doporučili za léčivo? Syn je trochu tvrdohlavý a jen tak něco mi nespolkne. Např. sirupy, které jsou sladké a pod. Vše mi vyprská. A další problém je, že miluje mléko, vyžaduje ho několikrát denně ( kravské nebo batolecí UM),je mi jasné, že by ho ted vůbec neměl pít, ale není něco čím by šlo nahradit? Myslím, nějaké dietní?

Reklama

Reakce:

justina20
Kecalka 317 příspěvků 02.09.18 16:58

Myslím,že můžeš dát bezlaktozove mléko,já ho dávala malé,když měla střevní virózu v 6 měsících na doporučení Dr ,protože ona mi nic jiného nechtěla,není to optimální,ale pokud to jinak nejde,tak já to řešila takto,a co se týče sirupu a léků,tak já dávala do láhve na čaj,kdy jsem stříkala obsah odměrky do pítka,na to namontovala prázdnou flašku a dala jako napít,hned jsem měla nachystánou druhou láhev na zapití,kdyby to chtěla vyprsknout…

Pifinka
Kecalka 468 příspěvků 02.09.18 17:06

Ahoj, moje dcera měla průjem a teplotu snad u každého zubu, takže 100% to může být z toho. Dávala jsem jí nurofen do mlíka a když nechtěla, dostala čípek do zadečku. S mlíkem to je jak píše justina, dá se koupit bezlaktozové, ale já dávala normálně nutrilon na který byla zvyklá.

Pocahonta
Kecalka 174 příspěvků 02.09.18 21:07

Tak čípek do zadečku…
A co zkusit udělat mlíčko do mrkvového či rýžového odvaru?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 07:36

Děkuji vám moc za rady. Na teplotu čípek dáváme (ale teď má je kolem 37) a vyzkouším ten rýžový odvar. Včera dostal večer Enterol, popíjel tedy dost dlouho, ale ráno měl už stolici alespoň kašovitou, tak snad to zabere :palec: A to mám jít zítra s malou (3mesice) na očkování :roll: …

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Tomáš Řepka se chce soudit s Primou. Kvůli Blažkové!

Jak jsme prorokovali, tak se i stalo. Tvůrci vtipné upoutávky na kultovní... číst dále >

Je to důkaz její nevěry? Rozvádějící se Vondráčková zveřejnila klip s Hádkem!

Byl to chytrý tah? Zatímco v Kanadě vede Lucie Vondráčková s Tomášem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Obezita zkracuje život o patnáct let, léčba stojí miliardy

Není to jen estetický problém, který trápí miliony lidí na celém světě, ale... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >