Reklama

Dětské oddělení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 21:13
Dětské oddělení

Ahoj, nevíte někdo, když dcera dovršila 18 let, jestli bude při hospitalizaci už na dospělým oddělení nebo ještě jí dají na dětské oddělení? Děkuji

Reklama

Reakce:

lampicka11
Závislačka 3395 příspěvků 2 inzeráty 03.09.18 21:20
@Anonymní píše:
Ahoj, nevíte někdo, když dcera dovršila 18 let, jestli bude při hospitalizaci už na dospělým oddělení nebo ještě jí dají na dětské oddělení? Děkuji

Dospělé

Veru1987
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 03.09.18 21:22

Já už v 17ti byla na dospělém a byla to plánována operace.

Murka
Ukecaná baba ;) 1500 příspěvků 04.09.18 13:39

Jak kde. Příbuznej ležel ve skoro devatenácti na dětské chirurgii se slepákem. A naopak syn kamarádky ležel taky se slepákem, bylo mu patnáct a byl na normální chirurgii se starejma dedkama na pokoji.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >