Bolest v 15tt

227
8.6.20 16:32

Bolest v 15tt

Ahoj holky, nemate nekdo zkusenost s bolesti bricha v 15tt? Boli me jen na leve strane, ale za to skoro porad. Neni to zadne pichani nebo tahani, ktere se popisuje v souvislosti se zvetsovanim delohy. Mam proste neustaly pocit tlaku. Kdyz se pohnu, mam pocit, jako bych presne citila, ze tak to dite je. Proste pocit “ciziho telesa” v podbrisku. Trva to uz asi od ctvrtka.

Moje doktorka ma tento tyden dovolenou. A na nemocnici se mi to nezda, nechcu byt ta hysterku.

Diky za zkusenosti!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14078
8.6.20 16:42

Nvm, možná už je dítě natolik velké, že leží v té levé straně. Jinak pocit cizího tělesa v podbřišku fakt mít budeš, když tam máš mimčo. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2641
8.6.20 17:33

Měla jsem to samý v prvním těhotenství.. Byli to střeva (ty jsou vlevo). Přitom jsem se vyprazdnovala normálně..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54
8.6.20 21:51

Ahoj, mela jsem to same v 16tt - bolest v leve strane bricha + k tomu mi ta bolest vystrelovala az do podbrisku. Cekam dvojcata a jelikoz jsem byla v 10tt hospitalizovana kvuli hematomu, tak jsem jela vecer na pohotovost. Tam zjistili, ze jedno mimco je priplacle primo na leve strane u streva a tim zpusobuje to, ze me ta leva strana boli. Dalsi den to uz nebylo tak hrozny a asi po dalsich 3 se mimco presunulo jinam a bolest uplne zmizela ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
227
8.6.20 22:51

@Janca.Q Ja jsem prave taky po hematomu, tak jsem z toho o to vydesenejsi. Snad to fakt budou ty streva jak s @mackA159 pisete.

Diky moc, holky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54
9.6.20 05:34

@lenorecka Pokud Tě to opravdu hodně bolí a nejsi si jistá, čím to může být, tak bych jela na pohotovost (nikdo na Tebe nebude koukat blbě, kor, když si měla hematom) a oni Tě vyšetří ;) Přeji ať je brzy lépe! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama