Těhotenství bez pozitivního testu?

8.6.20 13:13

Těhotenství bez pozitivního testu?

Dobrý den, 28.5 jsem měla dostat MS, teď mám už 11 dní zpoždění :oops: 4 těhotenské testy mi vyšli negativně (dělané s rozestupy ne v jeden den). Nic jiného mě netrápí, žádné bolesti, nevolnosti prostě nic. Jen mám tam dole takovou bulku celkem nízko (nejspíš čípek) výraznější než normálně (jinak si ho ani nenahmatám) a mám to dnes 3. Den. Ps. Jednu dceru už mám. Myslíte ze i bez toho že by vyšel nějaký test pozitivně by to mohlo být těhotenství? Jelikož si jinak nedokážu vysvětli proč bych neměla MS. Na gyndu jsem volala tam mi doktorka řekla ať počkám ještě týden a jestli nic tak ať se objednám. A je mi 20 let, takže menopauza určitě ne :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

804
8.6.20 13:15

Myslím, že je to velmi nepravděpodobné. Některý test by to už ukázal. MS může vynechat z různých důvodů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21239
8.6.20 13:23

@kyticka1999 těhotenství 100% ne.
Prostě vynechal cyklus, anovulák..hubnutí…hormony..cokoli
Těhotenství to opravdu nebude

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2719
8.6.20 13:31

Ne. Nejsi těhotná

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.6.20 13:43

Těhotenství to nebude. Já teď řešila něco podobného - tedy byla jsem na gyndě s jiným problémem a dr. úplně náhodou při UTZ objevila cystu na vaječníku. Nic nebezpečného, měla by se sama vstřebat, nebýt toho jiného problému, asi o ni ani nevím. Ale měla jsem potom 10 dní zpoždění, což s ní asi souviselo.

• Nahlásit
  • Citovat
50413
8.6.20 13:44

Pravděpodobnost rozhozeného cyklu (z libovolné příčiny) je mnohonásobně vyšší než pravděpodobnost těhotenství s negativním testem. Pokud tě nic iného netrápí, dle instrukcí dr. bych počkala, popř. za další týden znovu zkusila test.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
775
8.6.20 14:02

Teoreticky možné to asi je. Bývalá kolegyně říkala, že měla negativní těhotenské testy, ale těhotná byla, nakonec ve zdraví donosila chlapečka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.6.20 16:33

Ahoj, omlouvám se že do téhle diskuze vecpu :grin:..13.5. jsem měla špinění 2dny a od té doby mám bílý výtok který nezapácha ani nesvědi.. Mám nepravidelnou menstruaci ale většinou chodí kolem 20teho.
TT jsem negativní ale minulý týden jsem zkoušela test z ranní moci a hned po namoceni mi vyjela druhá čárka.. Po zaschnutí tam byl duch řekla bych pěkná čárka ale slabší. Druhý den jsem tt zkusila znovu a. Byl negativní. O dítě se nějak nesnažíme ale ráda bych byla :blush:. Zaráží mě spíše velká bolest prsou, zácpa, a bolest podbřišku:thinking:. Má některá zkušenost s něčím takovým? K doktorce půjdu jsem objednaná. Ale spíše by mě. Zajímalo zda některá to tak měla a následovně to dopadlo dobře :blush: :pray:. Děkuji za odpověď :black_heart:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama