Tatínek u 1. screeningu

Anonymní
7.6.20 20:03

Tatínek u 1. screeningu

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jdu příští týden na 1. screening do Kolína, mohu s sebou vzít přítele? Aby taky viděl ten náš malý zázrak.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3707
7.6.20 20:04

Jak to máme vědět, záleží podle nich a akt. Situace

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.6.20 20:07

Jen se ptám, může tu být maminka, která tam byla nedávno a může se podělit. Nevím proč tak arogantní komentář. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
537
7.6.20 20:09

Zvedni telefon, zavolej tam a zeptej se :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3791
7.6.20 20:10
@Anonymní píše:
Jen se ptám, může tu být maminka, která tam byla nedávno a může se podělit. Nevím proč tak arogantní komentář. :mavam:

No tak může tady být náhodou maminka, která tam byla nedávno a zahlídnout tuhle diskuzi. Ale efektivnější a rychlejší by bylo zavolat tam a zeptat se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2232
7.6.20 20:12
@Anonymní píše:
Jen se ptám, může tu být maminka, která tam byla nedávno a může se podělit. Nevím proč tak arogantní komentář. :mavam:

To může, ale v pátek mohla být jiná situace než bude bude v pondělí. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3707
7.6.20 20:23
@Anonymní píše:

A to je v kolíně jen jeden doktor co dela screening nebo jak??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1100
7.6.20 20:36

Pokud to stihneš tak si tam hned zítra ráno zavolej. Sice je to jen odhad, ale musí mít roušku a myslím že ho tam na tu chvilku pustí ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2450
7.6.20 23:50

Určitě si zavolej dopředu a zeptej se. Třebas tady u nás nepouštěli tatínky, nesmělo se brát ani starší dítě :nevim: Tahle situace se může měnit ze dne na den :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
247
8.6.20 08:11
@Anonymní píše:
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jdu příští týden na 1. screening do Kolína, mohu s sebou vzít přítele? Aby taky viděl ten náš malý zázrak.

Ahojky, já byla v lednu na prvním screeningu v Kolíně a přítele tam nepustili, byli protivný jak… :zed: celkove ten ultrazvuk trval asi 5 minut maximálně a pro mě zážitek hroznej, co se týče této nemocnice. Ale záleží na jakého doktora, nebo doktorku narazis :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
411
8.6.20 08:55

Já byla poprvé v Kolíně a úplně v pohodě. Teď při druhém jsem měla u svého doktora v korona době a taky jsem mohla mít doprovod. Teď už snad omezení není ne? Nevím, proč by nemohl jít.. Ale také se na takové věci ptám přímo doktora nebo na určitém oddělení… Nikdo jiný ti to přece neřekne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
630
8.6.20 10:34

Nepíšeš přesně kde v Kolíně a navíc je to fakt na každém pracovišti jinak. Třeba v Praze to v Podolí nejde v Profemě ano. Dotaz fakt na nic. Snad je normální se zeptat tam, kam jdu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1005
26.6.20 08:02

My byli včera v Plzni oba a samozřejmě s rouskama:mask:
Ptala jsem se raději preventivně předem při objednávání, aby pak nemusel chudák čekat venku.
Těšil se, viděl tam fazolku poprve 8)

Všude je to jinak, raději tam cinkni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.6.20 10:22
@Anonymní píše:

Ahoj, sice jsem ještě nebyla ale čeká nás to v pondělí. Doktor mi sdělil že můžu přijít s přítelem :relaxed:️

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama