První měsíc těhotenství jsem kouřila

Anonymní
7.6.20 15:14

1 měsíc těhotenství jsem kouřila...

Prosím vás chtěla bych se zeptat… První měsíc kdy jsem byla těhotná ale ještě jsem o tom nevěděla tak jsem kouřila iqos cigarety asi tak 7-8 cigaret denně… V 5 týdnu těhotenství jsem zjistila že jsem těhotná tak jsem cigarety hned zahodila a od té doby nekouřím, jim zdravě, jim vitamíny fakt se snažím ale mám tak trochu blbej pocit že jsem ten první měsíc kouřila.. Mohlo to miminku něco způsobit?? Nebo může to mít nějaké následky?? A jak dlouho to v sobě ještě tak mám po tom co přestanu?? Děkuji za odpovědi ;)
Jinak omlouvám se za anonym ale stydím se za to tak snad to chápete…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2645
7.6.20 15:16

Určitě to bude ok. To fakt většina žen neví že jsou tehotny…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16943
7.6.20 15:19

V 5tt jsi jeste nebyla těhotná mesic, max 3 tydny a jeste cast z toho ani nebylo dite spojené s tebou. Neblazni, ted uz to stejne nezmenis a nervama si uskodis vic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3512
7.6.20 15:21

Klid, nektere prasata kouří cele tehotenstvi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
711
7.6.20 15:21

Klídek, moje nezodpovědná kamarkada si cigaretu běžně dala. I sem tam nějaké vínko nebo panáka. Syn je v poradku, naštěstí. Ne, ze zacatku opravdu kolikrát mamky dají ještě i pořádnou párty, prostě to nevědí. To je i můj případ. U syna jsem taky nevěděla, tak jsem ho párkrát zalila dobrým mokem :mrgreen: Vše ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1026
7.6.20 15:26

Hele nedělej si z toho hlavu, ja taky nevěděla, že jsem těhotná a kouřila jsem, pila energetické nápoje na litry.. Samozřejmě jakmile jsem to zjistila, okamžitě jsem přestala. Což teda se obdivuji. Ale co chci říct mám kámošky, co kouřily jak komín ještě i v nemocnici si šli zapálit a děti mají v pořádku. Takže buď v klidu, stres miminku ublíží mnohem více, důležité je, že si přestala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
236
7.6.20 15:29

Nejsi první ani poslední. Spousta žen kouřila v době, kdy o těhotenství nevěděla, respektive než měla pozitivní těhotenský test. Také jsem kouřila iqos a při zjištění těhotenství jsem hned přestala. Ber to tak, že první dva týdny těhotenství vlastně vůbec těhotná nejsi a dalších cca 10 dní trvá než se vajíčko uhnízdí do dělohy a embryo začne být vyživované. Teď jsem 22tt, malá zatím krásně prospívá. Důležité je, že jsi přestala, je spousta žen co kouří i v těhotenství a to mi už připadá jako hazard…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22580
7.6.20 15:29
@mackA159 píše:
Určitě to bude ok. To fakt většina žen neví že jsou tehotny…

Což ovšem na vznik vývojových vad, které vznikají mnohem dříve, než se to matka dozví, nemá žádný vliv.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama