Hemeroidy v prvním trimestru – nebo je to jiný problém?

Anonymní
6.6.20 21:59

1.trimestr hemeroidy? Nebo jiný problém a kam zajít?

Zdravím holky, je mi docela trapně, no nicméně jsem v 10tt a už od začátku těhotenství zánět zubů, pak nastal problém ze jsem měla zácpu, průjem, zácpu, beru duphaston, brala jsem ascorutin na špinění, do toho femibion vitamíny. No a pořád mám pocit na tlačení na stolici, po stolici jsem se vždy osprchovala a osusila, už to dělám léta, no a teď po stolici mě to strašně pálí ale až celej spodek, dnes jsem byla v lékárně, myslela jsem ze mam i zánět moc.cest jak to palelo, tak mi dali blokurima, pak preparation H na hemeroidy a doporučili mi probiotika… Mě přijde že už toho beru strašně moc, v prvním těhotenství jsem takové problémy neměla, takže nemám s čím posuzovat ale je to dost nepříjemné, v pondělí budu volat na gyndu, ale hrozně mě to trápí, ani nevím kam se chodí s hemeroidy? Na chirurgii? A ten pocit tlačení to je fakt otřesný, ten jsem měla akorát při porodu a psychicky mě to pak ničí, zda je vše v pořádku, jinak už dříve jsem měla biochemické těhotenství, potrat, takže proto asi už úplně šílím :oops: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
6.6.20 22:21

Mě se při druhém těhotenství rozjela ulcerózní kolitida. Podle doktorky je to časté, že se něco stane se střevy, kvůli hormonům. Byla jsem ještě v tom těhotenství na koloskopii. Beru léky, někdy je to horší, jindy lepší. Po druhém porodu se to díky rektokéle ještě zhoršilo. Takže si s tím zažívám svoje.

Jinak si teda myslím, že hormony v těhotenství můžou mít na střeva rozhodně vliv. Co se třeba týče podráždění sliznice v konečníku a následné tlačení a průjmy.

Enterol je dobrý, ale nepamatuji si, jestli se může v těhotenství. S hemeroidy se chodí na proktologii, ale to ti v těhotenství spíš dělat nebudou.

Omlouvám se za anonym, zdravotní stav.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.6.20 22:22

A byla jsem v tom těhotenství na Gastroenterologii, kvůli těm průjmům a tlačení, pálení a tak.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama