Růstová retardace plodů před 37. týdnem

7
6.6.20 21:53

Růstová retardace plodů před 37.týdnem

Dobrý den, ve 13.týdnu mi na genetice zjistili růstovou retardaci plodu. Chtěla bych se zeptat jestli s tím má také někdo zkušenost, jestli se mám obávat zda dítě bude nějak postižené, nebo jistli bude v pořádku. Po případě co to přesně znamená, gynekolog mi jen řekl, že musím chodit na častější kontroly a že dítě bude menší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2
6.6.20 22:18

Měla jsem naprosto stejnou diagnózu;) narodila se nám zdravá holcicka, která je spis vyšší než menší;) držím palce ať je to stejně;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
6.6.20 22:32
@Sasaku píše:
Měla jsem naprosto stejnou diagnózu;) narodila se nám zdravá holcicka, která je spis vyšší než menší;) držím palce ať je to stejně;)

Moc děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.6.20 00:35

Ahoj vím ze to nechceš slyšet, ale u nás to skončilo tím nejhorším způsobem, je dobre ze se na to přišlo takhle brzy a bude se vše sledovat u nás se na to bohužel přišlo příliš pozdě. Moje placenta miminko nevyzivolala tak jak měla. Pri dalším tt jsem již užívala miniheparin a vše bylo naštěstí v pořádku. Ty budeš určitě dobře sledovaná a miminko se narodí živé a zdravé. :palec: Nechtěla jsem tě strašit jen napsat moji zkušenost.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama