Dotaz těhotenství a krvácení

Anonymní
8.6.20 10:45

Dotaz těhotenství krvaceni

Všechny hezky zdravím. Po roce snažení o mimi mi vyšel krasne pozitivní test. Poslední mesicky byly 29.4. K dr jdu ve středu. Příznaky mám jen bolava prsa a od včerejška bolest hlavy (ale Je mi jasné ze to s tím nemusí nic mít) dneska ráno jsem sedla na záchod a po utreni jsem viděla ve velikosti vlasů krvavé “čárky” nevím přesně jak to popsat. Nic velkého. Nekrvacim jen proste asi dvě cca milimetrove krvavé srazeninky. Mám velké obavy. Myslíte ze to hned muže značit neco špatného? Nebo se to občas stává??? :roll: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3857
8.6.20 10:47

Stává se to. Ze zacatku to je bud a nebo :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.6.20 10:54

Drobné krvácení a špinění není v prvním trimestru nic neobvyklého, u obou těhu jsem v raném stádiu drobně krvácela, neměj zbytečné obavy :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
218
8.6.20 11:01
@Anonymní píše:
Všechny hezky zdravím. Po roce snažení o mimi mi vyšel krasne pozitivní test. Poslední mesicky byly 29.4. K dr jdu ve středu. Příznaky mám jen bolava prsa a od včerejška bolest hlavy (ale Je mi jasné ze to s tím nemusí nic mít) dneska ráno jsem sedla na záchod a po utreni jsem viděla ve velikosti vlasů krvavé “čárky” nevím přesně jak to popsat. Nic velkého. Nekrvacim jen proste asi dvě cca milimetrove krvavé srazeninky. Mám velké obavy. Myslíte ze to hned muže značit neco špatného? Nebo se to občas stává??? :roll: :srdce:

Jé ty jsi stejně dlouho těhotná jako já :lol: Já bych si s tím hlavu nedělala. Děloha se ti připravuje na mimčo tak to asi nic nebude. Dokud to nebude opravdu krev tak se hned neděs. Prý i špinění není neobvyklé, ale chápu tě, taky bych se hned stresovala. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.6.20 11:03

@Lorelay.cz jeee tak gratuluji. No já jsem z toho úplně vedle. Celou dobu vše OK testu jsem dělala hned několik :lol: a krásné pozitivní a dnes už jsem byla dvakrát na velké. Přesně jak kdybych to měla dostat. Tak mám noční můry :roll: :roll: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.6.20 11:06

@Lorelay.cz už jsi byla na kontrole u dr???

• Nahlásit
  • Citovat
218
8.6.20 11:22
@Anonymní píše:
@Lorelay.cz už jsi byla na kontrole u dr???

Ne, na kontrolu jdu teď ve čtvrtek, ale asi to bude ještě brzo. Pak má ale doktorka dovolenou tak jsem ráda že jdu teď. Ty už jsi byla? Tu velkou taky neřeš, já jsem teď pořád nafouklá a i na velkou chodím častěji.
:mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.6.20 11:26

@Lorelay.cz je pravda ze včera jsem do sebe valila 5 přes 9 a čtvrt melounu. Mám teď pořad hlad a chuť neco tlačit. Neskutečný. Já jdu pravé na kontrolu ve středu…

• Nahlásit
  • Citovat
218
8.6.20 11:31
@Anonymní píše:
@Lorelay.cz je pravda ze včera jsem do sebe valila 5 přes 9 a čtvrt melounu. Mám teď pořad hlad a chuť neco tlačit. Neskutečný. Já jdu pravé na kontrolu ve středu…

Tak to držím palce ať je vše ok ;) Dej pak vědět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.6.20 11:41

@Lorelay.cz děkuji i u Tebe ať je vše OK :)))

• Nahlásit
  • Citovat
2784
8.6.20 12:02

Pokud nekrvacis a nemáš silné bolesti je to ok. Samozřejmě je to pořád buď a nebo..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
376
8.6.20 12:04
@Anonymní píše:
Všechny hezky zdravím. Po roce snažení o mimi mi vyšel krasne pozitivní test. Poslední mesicky byly 29.4. K dr jdu ve středu. Příznaky mám jen bolava prsa a od včerejška bolest hlavy (ale Je mi jasné ze to s tím nemusí nic mít) dneska ráno jsem sedla na záchod a po utreni jsem viděla ve velikosti vlasů krvavé “čárky” nevím přesně jak to popsat. Nic velkého. Nekrvacim jen proste asi dvě cca milimetrove krvavé srazeninky. Mám velké obavy. Myslíte ze to hned muže značit neco špatného? Nebo se to občas stává??? :roll: :srdce:

Opravdu, pokud to není vyloženě krvácení, nedes se. Je to běžné… A třeba po sexu úplně normální… Bricho jako před menzesem te může bolet celý první trimestr. A zažívací problémy jsou ok. Někdo má zácpu a někdo průjem. Jsou to prý hormony ( říkal mi to gynekolog) :)… Hodně štěstí a užívej si tehotenstvi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.6.20 13:08

Tak dnes jsem byla u dr protože jsem to normálně dostala. Dělal mi utz říkal ze je to tam kde to má být a odpovídá to 5tt. A ze uvidíme ze menzes nemusí značit hned neco špatného a ze pokud je to zdravé tak se to udrží… já mám pocit ale dost špatný a pěknou depku… Mám křeče a ta m/s je podle mě dost intenzivní :(((

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.6.20 13:20
@Anonymní píše:
Tak dnes jsem byla u dr protože jsem to normálně dostala. Dělal mi utz říkal ze je to tam kde to má být a odpovídá to 5tt. A ze uvidíme ze menzes nemusí značit hned neco špatného a ze pokud je to zdravé tak se to udrží… já mám pocit ale dost špatný a pěknou depku… Mám křeče a ta m/s je podle mě dost intenzivní :(((

Já jsem na tom podobně jako ty, včera ráno nejdřív špinění a po hodině se to rozjelo přirovnal bych to střední ms trvalo to jen do odpoledne než jsem zalehla do klidoveho režimu dle dr potom to začalo ustupovat a do rána to bylo jako slabší ms až špinění a teď ještě trochu špinění na papíře. HCG jsem měla vysoké Vacek v děloze 7mm a dostala jsem akorát ascorutin a vysadila injekce na ředění krve že to mohlo aj podpořit. Na KO mě objednali až za týden. Ale pozítří si chci tajit na krev ať mám jasno či čekat. Jinak včera břicho bolelo jak na ms celé dopoledne pak to ustoupili…

• Nahlásit
  • Citovat
218
9.6.20 13:42

:roll: Holky to mě moc mrzí, ale i tak vám oběma budu držet všechny palce co mám ať to dobře dopadne. Nejhorší je, že tohle člověk neovlivní ať sebevíc chce. Tak se snažte být co nejvíc v klidu a nechte to na přírodě. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama