Bolest v podbřišku a TT

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kytii
Povídálka 16 příspěvků 09.10.08 19:04
Bolest v podbřišku a TT

Dobrý večer,
jsem tady nová,takže se rovnou omlouvám,pokud již tento dotaz padnul,ale mám s toho různé pocity.Dnes jsem 23 den cyklu,menses mám dostat až za 7.dní,ale už od včera mě pobolívá podbřišek,jako kdyby měla dorazit menses o miminko se snažíme již několik let,proto mám obavy co to může být.Děkuji moc a krásný večer :wink:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
paraplicko
Ukecaná baba ;) 1180 příspěvků 09.10.08 21:11

Jooo, tak to se mi taky stalo :wink: O druhé dítě jsme se snažili skoro 3/4 roku a i když jsme se podle ovulačních testů trefovali do správných dní, tak pořád nic. A pak jasem se na to vykašlala, jen jsme si odskočili, protože do snažení zbývalo ještě několik dní a ona ta potvora ovulace si tentokrát přispíšila a k mému překvapení to vyšlo :D Jen mi tak 9 dní před očekávanou MS jeden den hrozně bolelo břicho jako při MS, až jsem se lekla, co to je, že je ještě přece čas. No a podle všeho to nakonec bylo hnízdění vajíčka :D

Radova
Závislačka 2558 příspěvků 09.10.08 21:26

Ahoj Kytti.

Tak mi se už taky snažíme skoro rok a druhé miminko. Zatím nic, jen teď mi tak před asi 4 nebo 5ti dny strašně bolelo břicho v podbříšku, taková tupá bolest jako když to mám dostat. No teď už 2 den mě nic nebolí, kromě teda hlavy, která mě bolí už asi 14 dní v kuse, takže to neřeším. Tak jsem taky zvědává na příštý týden od středy jestli ta MS přijede. Vůbec bychom se nezlobili co, kdyby nepřišla? :wink: :lol:

Kytii
Povídálka 16 příspěvků 10.10.08 05:50

Ahojky :P
Děkuju moc za vaše odpovědi.My se o miminko snažíme 4.rokem,2× jsem už měla zamlklé těhotenství :cry: Ale ta bolest v podbřišku,týden před menses mě celkem znepokojuje,sama tomu nerozumím,BT se drží stále na 36,9 a to měřím v 5.00hod.ráno 8O Ještě jednou moc děkuju :wink:

hanuless
Kecalka 451 příspěvků 10.10.08 08:19

Tý jo Kittí 4 roky? Zkoušela jsi navštívit nějaký Car? :)

Kytii
Povídálka 16 příspěvků 10.10.08 09:11

hanuless zkoušela,byla jsem 3× ne IUi a pak jsem měla už od pojišťovny schválené IVFko,ale den před tím,než jsem si měla jet pro injekce na stimulaci jsem zjistila,že jsem těhotná,byl to po 3.letech šok,když jsem zjistila,že to jde přirozeně :wink: Bohužel to nedopadlo dobře :cry:

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.08 10:00

Tak to je mi líto… je hrozný co si musí ženská protrpět viď? Snad se tento měsíc zadaří :-))). Držim palce. Nepřihlášená hanuless

Kytii
Povídálka 16 příspěvků 10.10.08 10:23

Děkuju moc :wink: Mám takové nějaké ,,tušení" ale děsí mě ta bolest v podbřišku u týden před menses :roll:

popodopo
Kecalka 404 příspěvků 10.10.08 13:06

Kdyz jsem otehotnela, tak me taky bolelo bricho jako na MS pred MS. Uplne si to vybavuju…no a ted mam 4 mesicni mimi. :wink: A taky kdyz jsem se sehnula a narovnala, tak jsem videla tancit hvezdicky, fakt, takovy svetylka…nikdy predtim a ni potom se mi to nestalo, asi tehotenskej tlak, ci co. V den MS jsem malinko hnede spinila, ale to bylo vsechno. A cele tehotenstvi me porad bolelo bricho, jak se tam vsechno roztahovalo, takze jsem se porad nervila a nakonec porodila 3 hodiny pred terminem :lol:
Takze to treba vyslo!!!! Je blbost radit 4 rocni snazilce, ale jis velke davky kyseliny listove - 10mg a Utrogestan 2-2-2 cele tehotenstvi - to mi naordinoval muj doktor proti zamlklemu tehu a vyslo to.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34283 příspěvků 10.10.08 15:38

Kytii moc ti přeji, aby to tentokrát vyšlo. Kdyby ne, tak přijď za náma do psychiky, myslím, že seš ideální kandidátka, zapadneš.

Kytii
Povídálka 16 příspěvků 12.10.08 18:21

Děkuju moc,zkusím testík a když tak se moc ráda přidám :P
Holky kolik dní po ovu vám vyšel testík,nebo by měl vyjít :wink:
Ještě jednou děkuju :P

paraplicko
Ukecaná baba ;) 1180 příspěvků 13.10.08 19:11

Testovat se má nejdříve v očekávaný den menstruace, některé hodně citlivé testy dokáží ukázat // už tak 10. den po ovulaci. Ale je lepší počkat :wink: , je to jistější.
U prvního těhu jsem testovala po 2 dnech zpoždění a byla jen /, tak jsem se na to vykašlala a za týden mi pak můj dr. hlásil, že jsem na začátku 6tt :D , teď u druhého těhotenství jsem testovala taky po 2 dnech zpoždění a do minuty na testíku byly //.
Testování ZDAR a napiš, jak to dopadlo :wink:

Kytii
Povídálka 16 příspěvků 14.10.08 14:23

Krásný den,tak hlásím,že test je negativní :roll:

Radova
Závislačka 2558 příspěvků 14.10.08 17:30

Kytii je ještě brzo co? Já když čekala Šimonka tak se mi slabá ale opravdu slabá čárka objevila týden po zpoždění. Dr. ani na ultrazvuku nic neviděla a řekla ať příjdu až za týden, no a to už jsem byla v 7 tt. Nesmutni, ještě to třeba vyjde.

Já už na to taky čekám jak na cosi. :)

Kytii
Povídálka 16 příspěvků 14.10.08 17:35

Ahojky,koukám že máš dostat menses také ve čtvrtek :P
Mám doma ještě 2.testíky na zítra a čtvrtek :P Chtěla by jsem sice vydržet
do čtvrtka,když mě to přijdestrááášně dlouho a hlavně mě udivuje ta
týdení bolest v podbřišku 8O
Moc ti držím palečky,ať ve čtvrtek tam máš // :P

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Andrea Pomeje vzdala hold svému příteli v den narozenin Jiřího Pomeje

Šťastné narozeniny dnes Jiří Pomeje dozajista neprožije. Na smrt nemocný... číst dále >

Vrať se do školní lavice, ty analfabetko, schytala to „kazatelka“ Geislerová

Herečka Aňa Geislerová (42) se velmi ochotně a ráda vyjadřuje k politické... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >