Bolest v tříslech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Beruli
Povídálka 32 příspěvků 163 inzerátů 14.09.09 22:39
Bolest v tříslech

Jsem již půl roku po porodu, a při delších procházkách mně začne bolet v podbřišku a v tříslech, nemohu se skoro ani předklonit, nebo zvednout nohy. Je to podobná bolest jako jsem měla poslední měsíc těhotenství. Neporadíte, čím by tato bolest mohla být způsobená případně kdy to přejde. Já i můj manžel máme rádi turistiku a když podnikneme výlet na celý den, tak večer sotva chodím. Moc děkuji za radu.

Reakce:
Uživatel je onlinemado
Závislačka 4794 příspěvků 15.09.09 11:53

Mě taky od porodu pobolívá v pravém třísle, zhoršuje se to při větší námaze a před menzes a to mi gynekolog tvrdil, že to s tím nemůže mít souvislost, tak nevím.

Beruli
Povídálka 32 příspěvků 163 inzerátů 15.09.09 20:28

Mado a jak dlouho jste po porodu? Snad to vázně někdy odezní, nerada jezdím MHD tak když to jde tak chodím hodně pěšky a ke konci vycházky většinou už jdu jak kachna :)

Uživatel je onlinemado
Závislačka 4794 příspěvků 15.09.09 21:20

Mladšímu synovi je šest let a mám pocit, že to neodeznívá, spíš to vystřeluje víc do nohy, ale bolest v podbřišku přestala asi do čtyř let.

dara1
Nováček 1 příspěvek 12.09.10 19:24
třísla

mám také bolesti a to jsem v 19týdnu těhotenství. Vystřeluje mi to až do stehna a hlavně večer i při spaní. Hrozně se mi dokonce z toho udělali i zle večer. No nevím snad to poleví a to jsem sportovkyně, takže jak je vidět individualita je jasná u každého a i ten nejzdatnější jedinec může být dosti překvapen jak se mu tělo mění. Budu hledat dál informace a snad někdo přijde s něčím účinným, ale co takhle čtu tak rady jsou stejné a podobné, no a na každého asi působí cokoli jinak nebo nijak :roll: tak se držme !

lenka2882
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.10 17:49

Ahojky,
mám úplně stejné problémy co popisuješ,…byla jsem na veškerém vyšetření, ale jsem 100% zdravá a těhu…taktéž nejsem.Ale je pravda, že se snažíme a hlídám si ovulaci.Myslela jsem, že toje už psychikou, ale jsem ráda, že v tom nejsem sama…radši si udělám ještě jeden testík..kdyby náhodou:-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Sobota promluvil o rozkolu se Šimkem: Zazdil moji hru a dal přednost jiným!

Byli nerozlučnou dvojicí, společně bavili veřejnost v televizi i divadle... číst dále >

Nejdrsnější kritika Sparty: Rosický na to nemá, Křetínský je analfabet, říká Luhový

Dlouho bylo ticho, teď ale z úst Milana Luhového (55) zazněla jedna z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >