Bolest všeho

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Evickamicka
Kecalka 227 příspěvků 28.05.19 19:54
Bolest všeho

Ahoj holky, jdu si pro radu, je mi jasný, že nikdo mi tu přesně neřekne diagnozu, ale třeba má nemkdo zkušenost. Od ledna se nemůžu dostat z nemocí, brala jsem snad už 4× ATB na angínu nebo horních dýchacích cest. Pořát se mi to vracelo. Hlavně zánět nosohltanu, to už jsem i ty ATB odmítala, měla jsem pocit že nezabírají a musí to ustoupit samo. Teď tak 14dní dobrý, ALE…
Už od pátku mě strašně bolí na boku prsa, vulbec si tam nemůžu sahnout( na netu jsem četla že to jsou uzliny), jsem strašně unavená a bolí mě břicho u žlučníku. Včera mě začalo bolet i v krku, mam nateklý mandle a v krku zvláštní oranžové fleky. Začala jsem googlit, co by to mohlo být a vyskočila na mě mononukleoza. Co si tak pročítám diskuze, tak mi přijde že zas tak moc, jak se tu popisuje mě v krku nebolí. Ale jinak ty příznaky docela sedí. Mám nastoupit do školky, jako učitelka, tak abych tam hned něco takového nepřítahla. Zítra půjdu k dr., ale byla bych ráda za vaše rady a názory, děkuji

Reakce:
Marca 1
Závislačka 3192 příspěvků 28.05.19 20:02

@Evickamicka krev ti brali? Jestli máš zvětšené uzliny dělá to pravděpodobně zánět v těle. Určitě zajdi k doktorovi měl by ti udělat vyter z krku a odebrat krev :think:

Tamara86
Povídálka 40 příspěvků 28.05.19 20:04

Mononukleozu jsem měla. Myslela jsem že mám angínu. Velká bolest v krku 40 horečky, schvacenost. Bylo to peklo. Potvrdilo se to z odběru - vysoké jaterní testy. Ale břicho mě nebolelo. Samozřejmě každý může mít průběh jiný já ho měla ukázkový. Spíš by to chtělo něco na imunitu. Wobenzym? Je drahý ale dobrý. Taky už mám 3 antibiotika a už je odmítám. :mavam:

Evickamicka
Kecalka 227 příspěvků 28.05.19 20:06

Ne nebrali. Výtěr mi dělali, jednou jsem měla i streptokoka. Zitra na té krvi už budu trvat, protože minule jsem se doktorky zeptala, proč se mi to tak vrací, co se s tim bude dělat, tak řekla, že ji nepřijde, že to mam často.

smoule.koule
Zasloužilá kecalka 558 příspěvků 28.05.19 20:09

@Evickamicka V dětství jsem se každý rok, minimálně třikrát, léčila s angínou. Při přechodu k dospěláckému doktoru mi řekl, že to byly mononukleozy. Přeléčil mě, od té doby nic. Zkus jiného doktora, někteří jsou naprd, bohužel.

Vemas
Kelišová 5605 příspěvků 28.05.19 20:10

Me teda prsa po stranach desne boli pred menstruaci :think:
U mononukleozy byvaji zvetsena jatra. Jsi si jista, ze je to zlucnik?
Sla bych zitra k dr krev a vyter, pohmatem bricha zvetsena jatra poznaji

Lucias241
Kecalka 253 příspěvků 28.05.19 20:11

Dcera si teď mononukleozu prodělala. Byla neustále unavená, spava. Bolelo ji břicho, ale spíš pod prsy na zebrech. Nakonec se jí zvetsily uzliny. Jaterní testy měla dobre, ale mononukleoza se jí z krve prokázala. Jo a měla opar, prý je to snad stejný vir.

Evickamicka
Kecalka 227 příspěvků 28.05.19 20:12

@smoule.koule je, to jsme četla už v diskuzi. Tím jsi mi dala brouka do hlavy :mrgreen: já už budu u dětského jen půl roku, tak to měnit nebudu, jsem s tou doktorkou moc spokojená, ale přijde mi, že už má prostě naučených pár diagnóz a ty furt dává a moc to neřeší. Snad ji zitra popostrčim. Spíš nevim co od toho čekat, tak tu zjišťuju

Evickamicka
Kecalka 227 příspěvků 28.05.19 20:14

@Lucias241 no právě mě taky bolí spíš žebra :/ @Vemas no myslim, že žlučník to neni, ale bolí mě to na tom místě. Ale budou to spíš ty játra.

smoule.koule
Zasloužilá kecalka 558 příspěvků 28.05.19 20:17

@Evickamicka Je to možný, že jsem to někde už psala. Na každou nemoc jsem dostala šalvěj. Aspoň myslím, že to bylo ono, už to nějakej pátek bude. Myslím, že bys mohla přejít dřív, aspoň já jsem přešla ještě před 18náctinama.

Lucias241
Kecalka 253 příspěvků 28.05.19 20:26

A raději bych nasadila dietu už teď. Na výsledky se taky nějaký den čeká.

Anetalu
Nováček 8 příspěvků 2 inzeráty 28.05.19 20:48

@smoule.koule přejít se může už od patnácti let

smoule.koule
Zasloužilá kecalka 558 příspěvků 28.05.19 21:04

@Evickamicka No vidíš, ještě k tomu!!! @Anetalu

kudlanka1
Kecalka 218 příspěvků 28.05.19 21:09

Asi bych trvala na odberu krve. znama taky byla na zacatku roku porad nemocna a nemohla se z toho dostat ale nakonec se nejak povedlo a ted uz dobry ale jak pisete ty priznaky tak by to mohla byt ta mononukleoza a s tim neni radno si zahravat.

Losy
Nováček 4 příspěvky 29.05.19 13:23
Mgr. J. Podhorná – NADĚJE

Jestli u lékařů nepochodíte, zkuste Mgr. J. Podhornou. Popište jí všechny Vaše zdravotní potíže. Zašle Vám poštou bylinné kapky, kterými se bude léčit.
Přeji mnoho zdraví.

Mgr. J. Podhorná – NADĚJE
www.nadeje-byliny.eu
j. podhorna@nadeje-byliny.eu

Váš příspěvek
Reklama