Vši - jaký šampón pro psy?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anomiska
Kecalka 486 příspěvků 28.05.19 16:55
Vši - jaký šampón pro psy??

Prosím o radu. Zjistila jsem, že jsem někde chytla vši. Zkusila jsem olej s alpou, ale nepomohlo to. Ty mrchy se vrátily :zed: Taky jsem zkusila šampón pro psy Bella s insekticidem, ale očividně taky nepomohlo :,( Nemáte zkušenost třeba s jiným šampónem pro psy??

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Mišulka728
Stálice 55 příspěvků 28.05.19 17:01

My Teda ne na vsi, ale na blechy použili tento :mrgreen: prý je velmi šetrný, prý se tím můžou umýt i vlásky dětem a na ty blechy zabral parádně u všech členů domácnosti :mrgreen: včetně lidi i zvířat :mrgreen: :mrgreen: dokonce tam i píšou, že je na blechy, vsi, klíšťata a ostatní parazity :palec: :)

Uživatel je onlineKriss Tina
Extra třída :D 10790 příspěvků 28.05.19 17:03

Jdi si spíš pro něco do lékárny než šampon pro psy. A taky pomáhá vlasy žehlit.

sinapis.alba
Ukecaná baba ;) 1260 příspěvků 28.05.19 17:15

Doporučuju tenhle všivák https://hrebeny-kartace-vlasy.heureka.cz/…vsi-a-hnidy/?… teď měla holka vši a tenhle dokáže vyčesat i hnidy - těch se ani šampónem nezbavíš.. a myla jsem capissanem, pak jsem ještě pár dní stříkala preventivně paranitem, protože bez něj hned první den ve školce přinesla tři dospělé mrchy :zed: přeju hodně úspěchů a pevné nervy

Freesia
Kecalka 385 příspěvků 28.05.19 17:15

Šampon na psy žádný. Rozhodně bych si na hlavu nedávala něco, co obsahuje karcinogenní látky. V lékárně dr.max ten jejich přípravek proti vším. Něco podobného je Paranit, ale ten je strašně mastný a blbě se vymývá z vlasů.

Anomiska
Kecalka 486 příspěvků 28.05.19 17:38

No já se právě zamířila na psí šampón, protože jsem už přečetla hodně diskuzí a tam to hodně holky chválily :oops: Hodně se tam i shodly, že v lékárně nechaly majlant a prd z toho :zed:

Anomiska
Kecalka 486 příspěvků 28.05.19 17:41
@Freesia píše: Šampon na psy žádný. Rozhodně bych si na hlavu nedávala něco, co obsahuje karcinogenní látky. V lékárně dr.max ten jejich přípravek proti vším. Něco podobného je Paranit, ale ten je strašně mastný a blbě se vymývá z vlasů.

No mám právě husté a dlouhé vlasy, tak bych musela spotřebovat aspoň dva, možná tři… Ten psí šampón mi přišel jako dobrý a rychlý zabíječ :lol:

Anomiska
Kecalka 486 příspěvků 28.05.19 17:42
No já se právě zamířila na psí šampón, protože jsem už přečetla hodně diskuzí a tam to hodně holky chválily :oops: Hodně se tam i shodly, že v lékárně nechaly majlant a prd z toho :zed:
@Mišulka728 píše:
My Teda ne na vsi, ale na blechy použili tento :mrgreen: prý je velmi šetrný, prý se tím můžou umýt i vlásky dětem a na ty blechy zabral parádně u všech členů domácnosti :mrgreen: včetně lidi i zvířat :mrgreen: :mrgreen: dokonce tam i píšou, že je na blechy, vsi, klíšťata a ostatní parazity :palec: :)

Děkuji, to vypadá zajímavě :potlesk:

Anomiska
Kecalka 486 příspěvků 28.05.19 17:44
@sinapis.alba píše:
Doporučuju tenhle všivák https://hrebeny-kartace-vlasy.heureka.cz/…vsi-a-hnidy/?… teď měla holka vši a tenhle dokáže vyčesat i hnidy - těch se ani šampónem nezbavíš.. a myla jsem capissanem, pak jsem ještě pár dní stříkala preventivně paranitem, protože bez něj hned první den ve školce přinesla tři dospělé mrchy :zed: přeju hodně úspěchů a pevné nervy

A myslíš, že je i na dlouhé husté vlasy? :think: Jinak děkuji za typ :palec:

Mišulka728
Stálice 55 příspěvků 28.05.19 17:47
@Anomiska píše:
No já se právě zamířila na psí šampón, protože jsem už přečetla hodně diskuzí a tam to hodně holky chválily :oops: Hodně se tam i shodly, že v lékárně nechaly majlant a prd z toho :zed:Děkuji, to vypadá zajímavě :potlesk:

Fakt byl super, ne že bysme doma měli běžně blechy :mrgreen: ale já, takova věčná zachranarka, jsem si přinesla domu opuštěný kotě, bylo mu 10 dní :roll: no a až pozdě jsme zjistili, že je plný blech, kotě bylo sice venku, ale blechy samozřejmě jsme si domů dotáhli z mazlení. Naštěstí je nechytil pes :mrgreen: :roll: a kotě to byla jedna blecha vedle druhý a my docela taky :roll: už jsme nevěděli, co máme dělat, nic nepomáhalo :roll: až tenhle šampon, doporučil nám ho veterinář, který je mimochodem fakt borec :mrgreen: řekl nám ať to přidáváme i do pračky a fakt po jednom umytí a vyprání byl pokoj :) naštěstí :)

Murka
Ukecaná baba ;) 1813 příspěvků 28.05.19 17:56

Máme dvě děti a čtyři psy a vši/blechy občas řešíme. Osvědčil se nám šampon Arpalit neo (http://www.arpalit.cz/…aktem-5.html) pro lidi i pro psy. U lidí používáme v případě vší po dobu pěti dnů, zároveň vyčesáváme hnidy. Pak pět dní pauza a znovu tři dny Arpalit. Samozřejmě vyprat povlečení, ručníky na vyvářku, vyprat čepice, vydezinfikovat hřebeny a kartáče atd. Prostě vyčistit i prostředí. Šampon používám i preventivně, když přinesou dcery upozornění ze školy na výskyt vší. Vlasy jsou po šampónu krásné.

moje prdelky
Závislačka 3709 příspěvků 28.05.19 18:04

@Anomiska co nám zabralo, když jsme se toho nemohli zbavit byl spray pro psy arpalit, vyzkoušela jsem to a viděla, jak opravdu chcípnout a i hnidy. Pak jsem vše vyprala a co nešlo, tak jsem postříkala arpalitem a tak jsme se toho zbavili. Jen pozor jestli máš kočku, je to pro ně špatné.

Crystal87
Generální žvanilka 24126 příspěvků 28.05.19 18:30

Nám šampon na psy nepomohl naopak dětem to podráždilo hlavu. Zabral jedině paranit rapid

Anomiska
Kecalka 486 příspěvků 28.05.19 20:04

Děkuji moc všem za cenné rady :kytka: Já už z toho šílím… myslím, že ten zábal olej + alpa je fajn, jen mám asi problém, že pod koupací čepici neschovám všechny vlasy… vždy mi lezou zespod :roll:

Lidym
Ukecaná baba ;) 2414 příspěvků 4 inzeráty 28.05.19 20:10

@Anomiska Já taky sháněla šampon pro psy a nakonec manžel donesl ten MAX jejich z lékárny a zabral napoprvé. Ale kluci mají krátké vlasy.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama